2020-05-29   15:43:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  Malmö TYR invitational    Utskriftsdatum  02 februari 2020   
  Tävlingsort  Malmö    Utskriftstid  09:10   
  Arrangör  Malmö Kappsimningsklubb         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2020         
 
 
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
191  Filip Brodelius  2006  AL2506  MKK    25m  47.71 
192  Stefan Ivan  2007  AF2507  MKK    25m  45.08 
240  Robin Cakmak  2004  AY0504  SK RAN    25m  45.18 
199  Isak Larsson  2000  AF4900  POSEIDON    25m  29.68 
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
171  Berkay Isik  2005  AG8105  MKK    25m  43.75 
311  Rasmus Mårtensson  2006  AF1306  SK TRITON    25m  43.02 
224  Mustapha Hariri  2005  AG7105  SK RAN    25m  41.48 
260  Axel Krantz  2005  AO9505  SJÖBO SS    25m  42.40 
230  Kevin Andersson  2005  AJ8905  SK RAN    25m  43.19 
187  Malte Persson  2005  AO1305  MKK    25m  44.11 
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
228  Emil Hjalmarsson  2006  AF5306  SK RAN    25m  39.90 
297  Albin Nyholm  2007  AA2307  SK TRITON    25m  39.36 
276  Melvin Andersson  2003  AK7903  SK SYDSIM    50m  38.93 
329  Eskil Ramäng  2004  AM6104  VELLINGE-N    50m  38.54 
361  Simon Frank  2007  AF3507  YSTADS SS    25m  38.85 
303  Albin Björnström  2007  AB9107  SK TRITON    25m  39.19 
312  Alexander Persson  2004  AR9704  SK TRITON    25m  39.42 
226  Hadi Hariri  2005  AH8705  SK RAN    25m  40.48 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
383  Benjamin Huasson  2007  AA5707  RINGSJÖ SK    25m  37.50 
211  Joar Modigh  2001  AO1101  POSEIDON    25m  36.30 
387  Jonathan Fröjd  2004  AC8704  MKK    50m  36.00 
174  Jonathan Ravn Rehnström  2005  AG1505  MKK    25m  35.55 
265  Alexander Nilsson  2003  AY9903  SJÖBO SS    25m  35.88 
232  Yaser Sultan  2005  AK5105  SK RAN    25m  36.25 
222  Gabriel Hachem  2005  AE0105  SK RAN    25m  36.46 
259  Viktor Spoelstra  2004  AO1904  SJÖBO SS    25m  37.85 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
249  Hugo Johnsson  2005  AD4905  S 71    25m  35.10 
284  Gustaf Palmqvist  2001  AC5101  SK TRITON    50m  34.65 
369  Ludvig Romare  2004  AA2704  TRELLEBORG    25m  33.99 
270  Vilhelm Andersson  2002  AE1502  SK SYDSIM    25m  33.57 
155  Elias Persson  2002  AI7902  MKK    25m  33.84 
168  Svante Vilhelmsson  2003  AQ0503  MKK    25m  34.16 
279  Erik Komstedt  2005  AE5505  SK SYDSIM    25m  35.06 
332  Stefan Bondzic-Rasic  2005  AL2105  VELLINGE-N    25m  35.50 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
99  Adam Juliusson  2004  AG4904  HS    25m  33.26 
247  Noah Malmgren  2004  AB2704  S 71    25m  32.97 
213  Linus Ljunghusen  2000  AT6900  POSEIDON    25m  32.30 
400  Bill Beckman  2005    MKK    50m  32.00 
200  Gustav Östlund  2000  AH1100  POSEIDON    25m  32.09 
344  Aron Persson  2004  AM4504  YSTADS SS    25m  32.36 
86  Vlad Lupu  2003  AF8703  HS    25m  32.97 
162  Jakob Strömland  2003  AO4703  MKK    25m  33.36 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
384  Vincent Hua  2004  AS2704  RINGSJÖ SK    25m  31.96 
382  Anthon Huasson  2004  AO2304  RINGSJÖ SK    25m  31.76 
339  Max Persson  2001  AE9501  YSTADS SS    25m  30.23 
153  Gustav Englund  2001  AO6701  MKK    25m  29.99 
283  Linus Forsgren  2003  AA1103  SK TRITON    25m  30.22 
83  Hugo Vaide  2003  AD8903  HS    25m  31.34 
95  Oliver Kock  2003  AK1903  HS    25m  31.77 
386  Hugo Lennartsson  2004  AE0904  MKK    50m  32.00 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
199  Isak Larsson  2000  AF4900  POSEIDON    25m  29.68 
139  Erik Nicklasson  1998  AG2598  MKK    25m  29.61 
135  Linus Kahl  2001  AE1501  LANDSKRONA    25m  28.90 
72  Gustav Persson  2000  AJ4500  HS    25m  28.13 
73  August Mathisen  2001  AF5901  HS    25m  28.50 
74  Johan Rydahl  2001  AF4901  HS    25m  29.27 
143  Axel Andrén  2001  AD6301  MKK    25m  29.63 
138  Anton Persson  1994  AM7394  MKK    25m  29.81 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  09:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner