2020-04-08   02:35:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
16 år och äldre 
70  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  1:59.85   
68  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  2:01.23   
165  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  2:01.49   
379  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:02.92   
93  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:06.79   
198  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  2:06.88   
151  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  2:06.96   
203  Karlsson Moa  2002  POSEIDON  AC1202  25 m  2:07.39   
381  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:07.73   
10  166  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  2:07.96   
11  91  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  2:08.26   
12  291  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  2:08.87   
13  246  Ragnarsson Emma  2004  S 71  AI4203  25 m  2:09.48   
14  377  Anderberg-Richard Tilde  1999  KIVIKS SK  AU5499  25 m  2:09.58   
15  365  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  2:09.66   
16  212  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  2:09.95   
17  216  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:10.41   
18  81  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:10.73   
19  85  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:11.04   
20  217  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  2:11.15   
21  101  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  2:11.93   
22  88  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  2:12.21   
23  380  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:13.23   
24  207  Åsberg Carolina  2002  POSEIDON  AJ1802  25 m  2:14.11   
25  341  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  2:14.95   
26  94  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:15.20   
27  301  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:15.62   
28  296  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  2:16.09   
29  156  Ostreus Lina  2002  MKK  AV4202  25 m  2:16.41   
30  258  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:18.08   
31  321  Sandblom Antonia  2003  VELLINGE-N  AG4603  25 m  2:18.12   
32  325  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:19.17   
33  103  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  2:19.50   
34  255  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  2:20.04   
35  250  Ungureanu Rebecka  2004  S 71  AX7404  25 m  2:21.89   
36  282  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  2:21.89   
37  336  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  2:21.91   
38  337  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  2:23.06   
39  223  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  2:23.90   
40  102  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  2:25.27   
41  277  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  2:27.83   
42  170  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:28.46   
43  178  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  2:32.19   
44  218  Leidersdorff Mathilda  2002  SK RAN  AK9602  25 m  2:41.11   
15 år och yngre 
119  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  2:08.03   
115  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  2:12.27   
108  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  2:12.71   
294  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  2:17.24   
280  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  2:19.42   
281  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  2:20.86   
125  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  2:21.35   
248  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  2:21.78   
150  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  2:21.96   
10  110  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  2:23.28   
11  113  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  2:25.38   
12  307  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  2:25.77   
13  253  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  2:26.61   
14  112  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  25 m  2:27.80   
15  173  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:28.71   
16  177  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  2:33.15   
17  189  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  2:33.61   
18  129  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  2:33.65   
19  266  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m  2:34.05   
20  355  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  2:36.21   
21  356  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  2:37.62   
22  176  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  2:39.57   
23  348  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  2:43.56   
24  183  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  2:44.03   
25  197  Piuva Lava  2006  MKK  BO9806  50 m  2:56.13   
26  317  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  3:05.50   
27  363  Rundgren Tyra  2008  YSTADS SS  AQ1808  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner