2020-05-29   16:29:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

8_S
Gren 8, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
155  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  22.45   
200  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  22.95   
199  Larsson Isak  2000  POSEIDON  AF4900  25 m  23.01   
271  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  23.31   
159  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  23.74   
78  Auer Axel  2003  HS  AB8103  25 m  24.28   
267  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  24.28   
206  Falk Robin  2001  POSEIDON  AJ9101  25 m  24.32   
89  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  24.63   
10  324  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  24.68   
11  73  Mathisen August  2001  HS  AF5901  25 m  24.71   
12  127  Turkowitch Philip  2003  HS  AY0703  25 m  24.82   
13  142  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  24.82   
14  284  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  25 m  24.83   
15  322  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  24.95   
16  242  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  24.97   
17  83  Vaide Hugo  2003  HS  AD8903  25 m  25.30   
18  211  Modigh Joar  2001  POSEIDON  AO1101  25 m  25.40   
19  215  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  25.41   
20  323  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  25.75   
21  205  Jansson Anton  2002  POSEIDON  AC4702  25 m  25.85   
22  335  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  25.86   
23  270  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  25.96   
24  153  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  26.13   
25  378  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  26.52   
26  144  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  26.88   
27  86  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  26.98   
28  161  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  27.44   
29  320  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  27.67   
30  286  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  27.72   
31  276  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  27.99   
32  272  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  28.38   
33  168  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  28.42   
34  105  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  29.34   
35  265  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  29.83   
36  391  Zeiler Lukas  2002  UPSALA S  aq1302  50 m     
15 - 16 år 
290  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  25 m  25.32   
98  Vaide Axel  2005  HS  AB2705  25 m  25.42   
386  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  25.50   
369  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  26.01   
247  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  26.02   
387  Fröjd Jonathan  2004  MKK  AC8704  50 m  26.10   
368  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  26.38   
366  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  26.39   
275  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  26.55   
10  232  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  26.60   
11  384  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  27.23   
12  382  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  27.30   
13  249  Johnsson Hugo  2005  S 71  AD4905  25 m  28.17   
14  186  Lentonsson Melvin  2004  MKK  AT1704  25 m  28.19   
15  279  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  28.25   
16  222  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  28.34   
17  240  Cakmak Robin  2004  SK RAN  AY0504  25 m  28.71   
18  224  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  29.04   
19  259  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  29.31   
20  226  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  29.49   
21  181  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  29.51   
22  221  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  29.61   
23  302  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  25 m  29.73   
24  171  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  50 m  29.76   
25  187  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  31.09   
26  264  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  50 m  31.48   
27  304  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  31.87   
28  227  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  32.05   
29  312  Persson Alexander  2004  SK TRITON  AR9704  25 m  32.82   
30  260  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  33.72   
31  230  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  50 m  34.40   
14 år och yngre 
252  Oredsson Karl  2006  S 71  AD9706  25 m  27.07   
239  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  29.03   
383  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  30.28   
185  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  50 m  30.54   
361  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  25 m  30.65   
297  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  31.69   
311  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  32.72   
303  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  33.52   
228  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  50 m  33.80   
10  195  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  50 m  34.20   
11  188  Sörum Hugo  2006  MKK  AL4706  25 m  34.42   
12  194  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  50 m  37.97   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner