2020-04-02   15:17:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kristina Cruises -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
1 4X50m Vapaauinti Naiset
SE 1:41.25 Kampuksen Plaani 1900 Plaani (FIN) Espoo 14.10.2017
NSE 1:46.62 Helsingfors SImsällskap 1900 HSS (FIN) Espoo 14.10.2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 40 Bs-Pu Naiset 1 1999 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:03.19
2 140 Uimaseura Aquila 2003 Uimaseura Aquila FIN 2:08.90
3 145 E ja E tytöt 2006 Uimaseura Aquila FIN 2:16.14
4 93 Uinti Imatra Vuoksi 2006 Uinti Imatra FIN 2:19.21
5 41 Bs-Pu Tytöt 1 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:41.73
6 144 Uimaseura Aquila Vesipedot 2009 Uimaseura Aquila FIN 3:21.07
7 42 Bs-Pu Tytöt 2 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:22.12
8 143 Uimaseura Aquila  Kultakalat 2004 Uimaseura Aquila FIN
2020-02-15 12:10:01 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
2 4X50m Vapaauinti Miehet
SE 1:28.19 Swimming Jyväskylä 1900 SWIM (FIN) Jyväskylä 1.11.2009
NSE 1:35.07 Vanders 1900 Vanders (FIN) Vantaa 9.9.2018
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 36 Bs-Pu Miehet 1 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:47.45
2 142 Uimaseura Aquila  Team
Pasuli
2003 Uimaseura Aquila FIN 1:50.90
3 37 Bs-Pu Miehet 2 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:00.91
2004 FIN
4 141 Uimaseura Aquila Uimaseura Aquila 2:02.60
2005 FIN
5 146 E ja E pojat Uimaseura Aquila 2:13.91
2006 FIN
6 38 Bs-Pu Pojat 1 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:20.54
2006 FIN
7 39 Bs-Pu Pojat 2 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:48.37
2006 FIN
2020-02-15 12:10:02 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
3 50m Rintauinti Naiset
SE 29.54 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Copenhagen, DEN 13.12.2017
NSE 30.74 Silja Känsäkoski 1997 OU (FIN) Upplands Väsby, SWE 13.12.2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 89 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra FIN 39.68
2 47 Fanny Puska 2001 Haminan Uimaseura FIN 41.43
3 100 Lumi Nokso 2005 Uimaseura Aquila FIN 41.60
4 90 Aino Metsi 2007 Uinti Imatra FIN 43.33
5 61 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku FIN 43.57
6 49 Kiira Tulkki 2003 Haminan Uimaseura FIN 43.84
7 15 Pipsa Linteri 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 45.59
8 51 Emilia Ruusu 2006 Haminan Uimaseura FIN 45.60
9 54 Minea Ruusu 2009 Haminan Uimaseura FIN 45.69
10 112 Isabella Kaprio 2006 Uimaseura Aquila FIN 47.30
11 43 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 47.43
12 13 Hilma Ahonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 47.84
13 57 Lotta Kylmälä 2009 Haminan Uimaseura FIN 48.66
14 83 Sofia Rask 2006 Mikkelin Uimaseura FIN 50.04
15 92 Joanna Riikonen 2006 Uinti Imatra FIN 50.36
16 52 Kaarina Leppä 2004 Haminan Uimaseura FIN 50.99
17 22 Katariina Karvonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 52.18
18 23 Emma Kataja 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:03.21
19 55 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura FIN 1:05.06
20 20 Lily Pettersson 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:07.89
21 118 Oona Söderlund 2007 Uimaseura Aquila FIN
22 80 Eveliina Kansonen 2010 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN
23 79 Pinja Haapamäki 2009 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN
24 78 Anna Koponen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN
25 30 Linnea Stolt 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:02 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
4 50m Rintauinti Naiset Masters
SE 29.54 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Copenhagen, DEN 13.12.2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 81 Päivi Kettunen 1968 Lappeenrannan Uimarit FIN 47.00
2020-02-15 12:10:03 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
5 50m Rintauinti Miehet
SE 26.43 Andrei Tuomola 1989 HSS (FIN) Windsor, CAN 10.12.2016
NSE 27.86 Jani Sievinen 1974 NumKis (FIN) Espoo 21.11.1992
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 4 Kalle Hyttinen 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 30.20
2 8 Niilo Olander 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 30.32
3 48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 31.38
4 59 Eemeli Nylund 2003 Heinolan Isku FIN 32.46
5 7 Kasper Nyman 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 35.64
6 106 Vladislav Shavyrin 2005 Uimaseura Aquila FIN 37.67
7 2 Joakim Kuhlberg 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 39.70
8 99 Eetu Autio 2007 Uimaseura Aquila FIN 39.73
9 50 Toni Muurman 2005 Haminan Uimaseura FIN 40.84
10 109 Elmo Taipale 2005 Uimaseura Aquila FIN 42.43
11 53 Juho Hoikkala 2005 Haminan Uimaseura FIN 43.80
12 12 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 44.01
13 28 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 46.85
14 84 Eino Tynkkynen 2008 Mikkelin Uimaseura FIN 50.79
15 82 Onni Sidoroff 2006 Mikkelin Uimaseura FIN 50.92
16 85 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti FIN 53.13
17 46 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 56.10
18 149 Valto Alatalo 2010 Voikkaan Viesti FIN 1:01.62 LATE
19 34 Aron Forslund 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN LATE
20 137 Oliver Seppänen 2009 Uimaseura Aquila FIN
21 26 Kevin Soiramo 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:03 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
6 50m Rintauinti Miehet Masters
SE 26.43 Andrei Tuomola 1989 HSS (FIN) Windsor, CAN 10.12.2016
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 64 Aki Tuomaala 1991 Kouvolan Uimarit FIN 32.01
2 94 Jaakko Peltola 1985 Uimaseura Aquila FIN 35.98
2020-02-15 12:10:03 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
7 100m Selkäuinti Naiset
SE 58.24 Mimosa Jallow 1994 Plaani (FIN) Espoo 15.10.2017
NSE 59.92 Lotta Upanne 1998 HSS (FIN) Espoo 23.11.2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 101 salma mäntynen 2005 Uimaseura Aquila FIN 1:08.51
2 136 Anna Kärkkäinen 2006 Uimaseura Aquila FIN 1:09.91
3 100 Lumi Nokso 2005 Uimaseura Aquila FIN 1:18.81
4 111 Sofia Chadromtseva 2006 Uimaseura Aquila FIN 1:21.11
5 61 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku FIN 1:23.43
6 70 Polina Senkina 2007 Kouvolan Uimarit FIN 1:29.28
7 117 Helmi Annikki Aurala 2006 Uimaseura Aquila FIN 1:31.52
8 43 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:34.52
9 66 Saara Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit FIN 1:41.18
10 69 Ida Tuominen 2007 Kouvolan Uimarit FIN 1:45.04
11 19 Anastasia-Aleksandra
Peltonen
2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:47.00
12 92 Joanna Riikonen 2006 Uinti Imatra FIN 1:51.41
13 27 Kerttu Rusanen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
14 73 Eveliina Huomo 2009 Kouvolan Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:04 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
8 100m Selkäuinti Miehet
SE 52.56 Jani Sievinen 1974 NumKis (FIN) Lappeenranta 21.1.1996
NSE 53.26 Jani Sievinen 1974 NumKis (FIN) Kuopio 19.1.1992
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 10 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:11.42
2 96 Jimi Kojo 2005 Uimaseura Aquila FIN 1:12.37
3 85 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti FIN 1:21.72
4 105 Kendro Bobkov 2006 Uimaseura Aquila FIN 1:22.90
5 9 Alex Karlsson 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:27.67
6 16 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:33.21
7 67 Saku Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit FIN 1:44.60
8 74 Niila Mattila 2008 Kouvolan Uimarit FIN 2:15.22
9 75 Lenni Mattila 2010 Kouvolan Uimarit FIN 2:26.70
2020-02-15 12:10:04 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
9 50m Perhosuinti Naiset
SE 25.80 Mimosa Jallow 1994 Plaani (FIN) Copenhagen, DEN 14.12.2017
NSE 26.12 Sini Kuutamo 1995 Cetus (FIN) Tukholma, SWE 14.10.2012
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 6 Saga Jatkola 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 30.06
2 5 Malin Lindblom 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 31.90
3 98 Tinka Rokka 2003 Uimaseura Aquila FIN 33.75
4 87 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti FIN 34.50
5 107 Saga Koho 2005 Uimaseura Aquila FIN 35.29
6 113 Veera Westerlund 2006 Uimaseura Aquila FIN 35.32
7 114 Iisa-Erika Auranen 2007 Uimaseura Aquila FIN 39.30
8 115 Veera Haukka 2007 Uimaseura Aquila FIN 40.28
9 118 Oona Söderlund 2007 Uimaseura Aquila FIN 42.94
10 72 Ilona Ivanova 2007 Kouvolan Uimarit FIN 44.99
11 88 Vilma Korkalainen 2009 Voikkaan Viesti FIN 52.02
12 54 Minea Ruusu 2009 Haminan Uimaseura FIN 52.42
13 89 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra FIN
14 148 Emma Sinisalo 2009 Uimaseura Aquila FIN
2020-02-15 12:10:05 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
10 50m Perhosuinti Miehet
SE 22.77 Riku Pöytäkivi 1993 HSS (FIN) Helsinki 9.9.2018
NSE 23.80 Niko Mäkelä 1998 RiUS (FIN) Espoo 18.11.2015
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 7 Kasper Nyman 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 26.61
2 4 Kalle Hyttinen 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 26.73
3 8 Niilo Olander 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 28.31
4 48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 28.55
5 60 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku FIN 30.12
6 106 Vladislav Shavyrin 2005 Uimaseura Aquila FIN 30.75
7 2 Joakim Kuhlberg 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 31.27
8 77 Sisu Siitonen 2007 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 31.98
9 85 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti FIN 33.96
10 105 Kendro Bobkov 2006 Uimaseura Aquila FIN 36.87
11 110 Tuomas Heikkilä 2008 Uimaseura Aquila FIN 38.81
12 102 Eemeli Sipari 2006 Uimaseura Aquila FIN 40.68
13 33 Artem Shorokhov 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 41.08
14 68 caro reponen 2009 Kouvolan Uimarit FIN 45.81
15 120 Artur Kavtaskin 2007 Uimaseura Aquila FIN 50.24
16 124 Iurii Evseev 2007 Uimaseura Aquila FIN
17 3 Mathias Lindfors 2002 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
18 11 Linus Rutanen 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:05 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
11 400m Vapaauinti Naiset
SE 4:10.60 Laura Lajunen 1992 SKN (FIN) Tukholma, SWE 20.11.2014
NSE 4:15.03 Patricia Aschan 1994 RaisU (FIN) Södertälje, Ruotsi 7.12.2008
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 5 Malin Lindblom 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 4:36.76
2 97 Nessa Järvinen 2004 Uimaseura Aquila FIN 4:59.31
3 47 Fanny Puska 2001 Haminan Uimaseura FIN 5:21.68
4 91 Ilona Luukinen 2006 Uinti Imatra FIN 5:34.58
5 49 Kiira Tulkki 2003 Haminan Uimaseura FIN 5:35.21
6 52 Kaarina Leppä 2004 Haminan Uimaseura FIN 5:40.74
7 69 Ida Tuominen 2007 Kouvolan Uimarit FIN 6:35.64
8 19 Anastasia-Aleksandra
Peltonen
2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 7:01.31
9 76 Wilma Tarjala 2009 Kouvolan Uimarit FIN
10 13 Hilma Ahonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
11 18 Maija Sinisalo 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
12 15 Pipsa Linteri 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
13 21 Peppiina Piminäinen 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:05 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
12 400m Vapaauinti Miehet
SE 3:41.18 Antti Kasvio 1973 LaVi (FIN) Pariisi 1.2.1995
NSE 3:49.08 Antti Kasvio 1973 LaVi (FIN) Espoo 13.10.1990
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 10 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 4:21.35
2 3 Mathias Lindfors 2002 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 4:31.31
3 95 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila FIN 4:35.06
4 64 Aki Tuomaala 1991 Kouvolan Uimarit FIN 4:49.24
5 50 Toni Muurman 2005 Haminan Uimaseura FIN 5:01.61
6 99 Eetu Autio 2007 Uimaseura Aquila FIN 5:01.86
7 9 Alex Karlsson 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 5:40.44
8 12 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 5:49.63
9 119 Fedor Abushkevich 2005 Uimaseura Aquila FIN 6:05.10
10 17 Siimon Moisio 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 6:35.81
11 24 Tino Rantamäki 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
12 33 Artem Shorokhov 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
13 16 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:06 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
13 200m Selkäuinti Naiset
SE 2:07.10 Anu Koivisto 1980 Simmis (FIN) Antwerpen 16.12.2001
NSE 2:09.68 Vilma Oura 2001 HSS (FIN) Copenhagen, DEN 15.12.2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 51 Emilia Ruusu 2006 Haminan Uimaseura FIN 2:40.11
2020-02-15 12:10:06 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
14 200m Selkäuinti Miehet
SE 1:53.34 Jani Sievinen 1974 NumKis (FIN) Lappeenranta 19.1.1996
NSE 1:56.81 Jani Sievinen 1974 NumKis (FIN) Bonn, GER 17.3.1991
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 2:13.78
2 34 Aron Forslund 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:31.31 LATE
3 11 Linus Rutanen 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:33.98
4 60 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku FIN
5 103 Valtteri Muranen 2005 Uimaseura Aquila FIN
2020-02-15 12:10:06 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
15 100m Rintauinti Naiset
SE 1:04.25 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Copenhagen, DEN 15.12.2017
NSE 1:06.04 Silja Känsäkoski 1997 OU (FIN) Upplands Väsby, SWE 12.12.2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 101 salma mäntynen 2005 Uimaseura Aquila FIN 1:21.57
2 113 Veera Westerlund 2006 Uimaseura Aquila FIN 1:28.15
3 111 Sofia Chadromtseva 2006 Uimaseura Aquila FIN 1:29.45
4 98 Tinka Rokka 2003 Uimaseura Aquila FIN 1:30.12
5 116 Kaisu Sinikka Aurala 2004 Uimaseura Aquila FIN 1:33.61
6 89 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra FIN 1:34.49
7 114 Iisa-Erika Auranen 2007 Uimaseura Aquila FIN 1:35.87
8 15 Pipsa Linteri 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:39.50
9 115 Veera Haukka 2007 Uimaseura Aquila FIN 1:40.71
10 13 Hilma Ahonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:42.54
11 44 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN 1:46.90
12 45 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN 1:48.65
13 57 Lotta Kylmälä 2009 Haminan Uimaseura FIN 1:49.30
14 66 Saara Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit FIN 1:50.82
15 22 Katariina Karvonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:54.52
16 73 Eveliina Huomo 2009 Kouvolan Uimarit FIN
17 90 Aino Metsi 2007 Uinti Imatra FIN
18 88 Vilma Korkalainen 2009 Voikkaan Viesti FIN
19 76 Wilma Tarjala 2009 Kouvolan Uimarit FIN
20 27 Kerttu Rusanen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:07 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
16 100m Rintauinti Miehet
SE 58.37 Eetu Karvonen 1986 UiTa (FIN) Dubai, AE 1.9.2014
NSE 1:01.33 Matti Mattsson 1993 PUS (FIN) Kemi 4.2.2011
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 1:08.53
2 59 Eemeli Nylund 2003 Heinolan Isku FIN 1:13.82
3 60 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku FIN 1:15.51
4 96 Jimi Kojo 2005 Uimaseura Aquila FIN 1:16.96
5 14 Jimi Kurkikangas 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:24.11
6 99 Eetu Autio 2007 Uimaseura Aquila FIN 1:26.38
7 120 Artur Kavtaskin 2007 Uimaseura Aquila FIN 1:37.48
8 28 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:40.08
9 25 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:49.88
10 84 Eino Tynkkynen 2008 Mikkelin Uimaseura FIN 1:51.29
11 67 Saku Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit FIN 2:00.45
12 74 Niila Mattila 2008 Kouvolan Uimarit FIN 2:06.60
13 33 Artem Shorokhov 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
14 75 Lenni Mattila 2010 Kouvolan Uimarit FIN
2020-02-15 12:10:07 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
17 50m Vapaauinti Naiset
SE 24.17 Mimosa Jallow 1994 Plaani (FIN) Copenhagen, DEN 17.12.2017
NSE 25.04 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi (FIN) Antwerpen, BEL 13.12.2001
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 136 Anna Kärkkäinen 2006 Uimaseura Aquila FIN 29.14
2 65 Iida Peltola 2005 Kouvolan Uimarit FIN 29.36
3 100 Lumi Nokso 2005 Uimaseura Aquila FIN 30.71
4 90 Aino Metsi 2007 Uinti Imatra FIN 34.43
5 61 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku FIN 34.60
6 112 Isabella Kaprio 2006 Uimaseura Aquila FIN 35.16
7 15 Pipsa Linteri 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 35.63
8 43 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 36.23
9 72 Ilona Ivanova 2007 Kouvolan Uimarit FIN 36.46
10 18 Maija Sinisalo 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 37.59
11 92 Joanna Riikonen 2006 Uinti Imatra FIN 38.64
12 19 Anastasia-Aleksandra
Peltonen
2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 38.64
13 83 Sofia Rask 2006 Mikkelin Uimaseura FIN 39.00
14 123 Emilia Tikkanen 2008 Uimaseura Aquila FIN 43.53
15 29 Emelina Karolina Vento 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 43.61
16 27 Kerttu Rusanen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 46.70
17 79 Pinja Haapamäki 2009 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 47.00
18 78 Anna Koponen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 47.29
19 135 Lotta Westerlund 2009 Uimaseura Aquila FIN 48.46
20 80 Eveliina Kansonen 2010 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 49.01
21 129 Frida Lindqvist 2010 Uimaseura Aquila FIN 50.18
22 130 Emma Stenström 2010 Uimaseura Aquila FIN 55.37
23 30 Linnea Stolt 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 55.96
24 126 Lotte Peltola 2011 Uimaseura Aquila FIN 58.20
25 23 Emma Kataja 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 58.20
26 147 Aamu Lindström 2012 Uimaseura Aquila FIN 1:01.24
27 127 Eve Huovila 2011 Uimaseura Aquila FIN 1:14.84
28 131 Lotta Kolhinoja 2010 Uimaseura Aquila FIN 1:19.20
29 148 Emma Sinisalo 2009 Uimaseura Aquila FIN
30 58 Nelly Hoikkala 2008 Haminan Uimaseura FIN
2020-02-15 12:10:08 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
18 50m Vapaauinti Naiset Masters
SE 24.17 Mimosa Jallow 1994 Plaani (FIN) Copenhagen, DEN 17.12.2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 81 Päivi Kettunen 1968 Lappeenrannan Uimarit FIN 38.09
2020-02-15 12:10:08 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
19 50m Vapaauinti Miehet
SE 21.22 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus (FIN) Espoo 15.10.2017
NSE 22.20 Manu Mäntymäki 1985 NumKis (FIN) Dublin, IRL 11.12.2003
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 59 Eemeli Nylund 2003 Heinolan Isku FIN 25.29
2 10 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 27.15
3 77 Sisu Siitonen 2007 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 29.63
4 53 Juho Hoikkala 2005 Haminan Uimaseura FIN 30.26
5 109 Elmo Taipale 2005 Uimaseura Aquila FIN 30.75
6 85 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti FIN 31.16
7 14 Jimi Kurkikangas 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 31.81
8 11 Linus Rutanen 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 32.52
9 25 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 33.06
10 134 Olli Martama 2007 Uimaseura Aquila FIN 33.69
11 9 Alex Karlsson 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 34.72
12 62 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku FIN 35.36
13 84 Eino Tynkkynen 2008 Mikkelin Uimaseura FIN 37.75
14 16 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 37.78
15 17 Siimon Moisio 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 37.85
16 68 caro reponen 2009 Kouvolan Uimarit FIN 38.54
17 26 Kevin Soiramo 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 41.73
18 46 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 43.37
19 24 Tino Rantamäki 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 44.07
20 125 Caius Dufva 2010 Uimaseura Aquila FIN 47.33
21 149 Valto Alatalo 2010 Voikkaan Viesti FIN 47.62 LATE
22 128 Eemil Vakkari 2010 Uimaseura Aquila FIN 48.30
23 32 Saku Nyman 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 49.58
24 133 Nikita Iakovlev 2010 Uimaseura Aquila FIN 51.69
25 137 Oliver Seppänen 2009 Uimaseura Aquila FIN
2020-02-15 12:10:09 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
20 50m Vapaauinti Miehet Masters
SE 21.22 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus (FIN) Espoo 15.10.2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 64 Aki Tuomaala 1991 Kouvolan Uimarit FIN 26.17
2 94 Jaakko Peltola 1985 Uimaseura Aquila FIN 27.95
3 122 Boris Chernov 1965 Uimaseura Aquila FIN 31.15
2020-02-15 12:10:09 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila
Document
Entry List
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
21 200m Sekauinti Naiset
SE 2:10.51 Tanja Kylliäinen 1993 Louisville (FIN) Doha, QAT 6.12.2014
NSE 2:12.38 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe (FIN) Jyväskylä 31.10.2009
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 101 salma mäntynen 2005 Uimaseura Aquila FIN 2:33.63
2 6 Saga Jatkola 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:34.81
3 51 Emilia Ruusu 2006 Haminan Uimaseura FIN 2:46.35
4 87 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti FIN 2:53.31
5 113 Veera Westerlund 2006 Uimaseura Aquila FIN 2:55.71
6 111 Sofia Chadromtseva 2006 Uimaseura Aquila FIN 3:00.09
7 49 Kiira Tulkki 2003 Haminan Uimaseura FIN 3:00.88
8 47 Fanny Puska 2001 Haminan Uimaseura FIN 3:04.52
9 52 Kaarina Leppä 2004 Haminan Uimaseura FIN 3:14.40
10 107 Saga Koho 2005 Uimaseura Aquila FIN 3:19.00
11 43 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 3:23.25
12 115 Veera Haukka 2007 Uimaseura Aquila FIN 3:29.67
13 70 Polina Senkina 2007 Kouvolan Uimarit FIN 3:30.29
14 66 Saara Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit FIN 3:36.08
15 69 Ida Tuominen 2007 Kouvolan Uimarit FIN 3:42.67