2020-04-02   15:22:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vidösternsimmet Sprint 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

2_S
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
130  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  23.67   
131  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  23.78   
165  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  24.38  EFT 
81  Seppälä Ville  2004  SMÅLANDSST  AO0304  25 m  25.50   
117  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  26.72   
133  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  26.73   
139  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  27.18   
140  Tallbäck Albin  2005  VÄRNAMO SS  AG3705  25 m  27.53   
135  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  50 m  28.40   
10  141  Runeqvist Anders  2005  VÄRNAMO SS  AI4105  25 m  28.54   
11  73  Enlund Alfred  2005  NÄSSJÖ  AS3905  25 m  28.73   
12  15  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  29.23   
13  74  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  30.07   
14  69  Kljajic Daniel  2003  NÄSSJÖ  AL6703  25 m  30.24   
15  144  Thelin Carl  2004  VÄRNAMO SS  AT2304  50 m  31.13   
16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  31.73   
17  156  Roos Zed  2006  VÄRNAMO SS  AW3506  25 m  32.30   
18  23  Westman Vilgot  2006  JÖNKÖPING  AM2506  25 m  32.75   
19  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  33.02   
20  71  Lejon Sixten  2008  NÄSSJÖ  AB4108  25 m  33.16   
21  152  Jugo Danis  2006  VÄRNAMO SS  AU8306  25 m  33.90   
22  96  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  35.85   
23  22  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  50 m  36.00   
24  75  Nilsson Benjamin  2007  NÄSSJÖ  AM2307  25 m  36.06   
25  13  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  36.92   
26  45  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  37.22   
27  72  Olausson Wilgot  2007  NÄSSJÖ  AD1307  25 m  37.52   
28  149  Floares Matei  2007  VÄRNAMO SS  AM3107  25 m  38.40   
29  20  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  38.69   
30  60  Pranjic Martin  2007  LJUNGBY SS  AC8907  25 m  38.79   
31  182  Kahrimanovic Ismar  2008  VÄRNAMO SS  AM8908  25 m  39.50  EFT 
32  25  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  40.19   
33  61  Grahovic Tony  2007  LJUNGBY SS  AD1107  25 m  40.27   
34  29  Ekblad Theo  2008  JÖNKÖPING  AE0508  25 m  40.72   
35  98  Källström Maximiliam  2008  VARBERG  AJ0708  25 m  47.16   
36  147  Söderlind Edvin  2005  VÄRNAMO SS  AT8505  50 m  47.66   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 januari 2020 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  23:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner