Startliste for Kringelsim 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
427 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
2:32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
299 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
306 |
|
Emilia Bertoli |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:35.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
328 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
193 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:47.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
343 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
322 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Cornelia Eidefors |
2002 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
2:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
263 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
384 |
|
Elina Darvish |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:57.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
Julia Kantoluoto |
2005 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:58.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
261 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
154 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
323 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
282 |
|
Tilja Stålnacke |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
354 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:03.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
119 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:43.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
360 |
|
Alva Zander |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
284 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
359 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
217 |
|
Venessa Walldèn |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
241 |
|
Anette Schilling |
1979 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
159 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
383 |
|
Lova Deilert |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
380 |
|
Thea Bergström |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
309 |
|
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-15 18:34:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|