Program för UGP3 2019-2020, Eskilstuna (50m-bassäng)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 8/3 Klockan 15.30 (Insim kl. 14.30-15.15)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 3 (50m) 2019-2020 Eskilstuna
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ungdoms-GP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
1 |
|
Anton Löfgren |
2006 |
LUDVIKA SS |
6:15.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Mio Gullbrand |
2006 |
KARLSKO SF |
5:47.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Carl Larsson |
2006 |
ESKILSTUNA |
5:41.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
4 |
|
Isac Forsman |
2006 |
VAIK SK |
5:32.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Alexander Albringer |
2007 |
KARLSTAD |
5:34.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Albin Glaas |
2006 |
HARNÄS SKU |
5:44.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
7 |
|
Zander Holmgren |
2007 |
KARLSTAD |
6:04.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
8 |
|
David Cederlöf |
2006 |
LUDVIKA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
0 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
5:28.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
1 |
|
Simon Jansson |
2007 |
UPSALA S |
5:22.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
2 |
|
Hugo Klang |
2005 |
STRÄNGNÄS |
5:16.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
3 |
|
Martin Carlsson |
2006 |
UPSALA S |
5:14.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
4 |
|
Hayk Hakobyan |
2006 |
ÅMÅLS SS |
5:10.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Ravi Parekh |
2005 |
UPSALA S |
5:13.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
HUDIKSVALL |
5:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
7 |
|
Artur Norman |
2005 |
UPSALA S |
5:22.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
8 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
UPSALA S |
5:26.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
9 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
5:29.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
0 |
|
William Forsström |
2002 |
ÖSA |
5:04.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
1 |
|
Markus Brenning |
2005 |
UPSALA S |
4:56.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
|
Lex Albringer |
2007 |
KARLSTAD |
4:45.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Erik Pellfolk |
2005 |
KARLSTAD |
4:41.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
4 |
|
Filip Hallin |
2006 |
UPSALA S |
4:35.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Gabriel Hökemyr |
2002 |
KARLSKO SF |
4:39.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Daniel Ruijs |
2004 |
BORLÄNGE |
4:44.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Eric Åhlén |
2006 |
ESKILSTUNA |
4:56.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
8 |
|
Viktor Hellberg |
2006 |
KARLSKO SF |
4:58.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
9 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
HUDIKSVALL |
5:06.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
0 |
|
Filip Hedin |
2003 |
KARLSTAD |
4:34.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
1 |
|
Tom Dijkhuizen |
2003 |
VÄSTERÅS |
4:32.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
|
Hugo Koivumäki |
2004 |
SÄFFLE SS |
4:30.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Ted Wiker |
2004 |
SKURU IK |
4:23.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Eskil Jonsson |
2003 |
ESKILSTUNA |
4:22.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
5 |
|
Erik Mulikov |
2005 |
SÄFFLE SS |
4:23.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
6 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
4:27.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
7 |
|
Gustaf Walldén |
2003 |
VÄSTERÅS |
4:31.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
8 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
UPSALA S |
4:33.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
9 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
UPSALA S |
4:34.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-08 12:46:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|