2020-05-27   03:01:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP3 2019-2020, Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 3 2020
Plats: Arrangör: Jönköpings Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020
16 100m Bröstsim
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 142 Igor Blagojevic 2000 Linköpings Allmänna SS SWE 1:07.47 S
2 29 Job Sanders 2003 Jönköpings Simsällskap SWE 1:08.27 S
3 24 Felix Wrakén 2003 Jönköpings Simsällskap SWE 1:08.55 S
4 22 Anton Hegmegi 2005 Jönköpings Simsällskap SWE 1:08.78 S
5 40 Max Grubesic 2004 Jönköpings Simsällskap SWE 1:11.20 S
6 383 Gustaf Palmqvist 2001 SK Triton SWE 1:11.24 S
7 319 Gustav Hammarstedt 2002 Växjö Simsällskap SWE 1:11.31 S
8 58 Gabriel Eriksson 2004 Jönköpings Simsällskap SWE 1:11.40 S
9 205 Nikola Petrovic 2004 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 1:11.99 S
10 88 Alexander Loo 2001 Kalmar Simsällskap SWE 1:12.53 S
11 191 Marcus Leijon 2002 Mariestads Simsällskap SWE 1:12.65 S
12 152 David Axelsson 2004 Linköpings Allmänna SS SWE 1:12.72 S
13 20 Daniel Agestav 2002 Jönköpings Simsällskap SWE 1:12.79 S
14 221 Sergej Basov 2003 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 1:12.97 S
15 199 Philip Löfbom 2003 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 1:13.93 S
16 112 Filip Håll 2002 Kungälvs Simsällskap SWE 1:14.04 S
17 51 Theo Nordholm 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 1:14.27 S
18 208 Erik Andersson 2005 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 1:14.38 S
19 328 Alvin Eriksson 2003 Växjö Simsällskap SWE 1:14.68 S
20 338 Hugo Hermansson 2004 Växjö Simsällskap SWE 1:14.76 S
21 46 Melker Åkesson 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 1:15.68 S
22 257 Jasper Schimmel 2006 Skövde Simsällskap SWE 1:15.71 S
23 41 Jakob Starkenberg 2004 Jönköpings Simsällskap SWE 1:15.92 S
24 353 Alwin Edqvist 2006 Växjö Simsällskap SWE 1:15.96 S
25 305 Albin Tallbäck 2005 Värnamo Simsällskap SWE 1:16.45 S
26 186 Linus Isaksson 2005 Linköpings Allmänna SS SWE 1:16.47 S
27 367 Erik Wiloboken 2002 Älmhults Simsällskap SWE 1:17.10 S
28 278 Gustav Lokrantz 2004 Trollhättans Simsällskap SWE 1:17.29 S
29 42 Victor Ekblad 2004 Jönköpings Simsällskap SWE 1:17.88 S
30 326 Johan Hjelmberg 2005 Växjö Simsällskap SWE 1:17.97 S
31 91 Albin Mägiste 2003 Kalmar Simsällskap SWE 1:18.00 S
32 181 Justin Rineholm 2006 Linköpings Allmänna SS SWE 1:18.13 S
33 140 Elias Eriksson Hejmar 2005 Lidköpings Gymnastik o SS SWE 1:18.20 S
34 52 Felix Sandstedt 2007 Jönköpings Simsällskap SWE 1:18.26 S
35 214 Carl Bönnemark 2006 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 1:19.47 S
36 371 Albin Björnström 2007 SK Triton SWE 1:21.06 S
37 277 Rasmus Kristiansson 2004 Trollhättans Simsällskap SWE 1:22.19 S
38 189 Kevin Sixtensson 2006 Linköpings Allmänna SS SWE 1:22.96 S
39 96 Ludvig Asplund 2003 Kalmar Simsällskap SWE 1:23.96 S
40 104 Tim Ericksson 2002 Kalmar Simsällskap SWE 1:24.13 S
41 114 Frej Andersson-Öberg 2006 Kungälvs Simsällskap SWE 1:24.27 S
42 123 Linus Krohn 2005 Kungälvs Simsällskap SWE 1:24.35 S
43 172 Elias Gustafsson 2007 Linköpings Allmänna SS SWE 1:24.74 S
44 332 Linus Kling 2004 Växjö Simsällskap SWE 1:24.75 S
45 13 Adrian Rudén 2006 Hultsfreds SS SWE 1:26.98 S
46 362 Joel Wall 2008 Växjö Simsällskap SWE 1:27.93 S
47 355 Lukas Fogelström 2005 Växjö Simsällskap SWE 1:29.88 S
48 66 Joel Johansson 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 1:30.45 S
49 231 Isac Uhre 2005 Oskarshamns Simsällskap SWE 1:30.67 S
50 47 Jacob Lindström 2005 Jönköpings Simsällskap SWE 1:30.90 S
51 119 Ludvig Kobel 2006 Kungälvs Simsällskap SWE 1:31.09 S
52 318 Zed Roos 2006 Värnamo Simsällskap SWE 1:32.16 S
53 129 Josef Holmén 2007 Kungälvs Simsällskap SWE 1:32.81 S
54 183 Milo Forsberg 2007 Linköpings Allmänna SS SWE 1:34.44 S
55 216 Robert Hanouch 2006 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 1:35.22 S
56 68 Felix Falk 2007 Jönköpings Simsällskap SWE 1:35.65 S
57 330 Ludvig Hjelmberg 2006 Växjö Simsällskap SWE 1:36.35 S
58 12 Erik Havskog 2007 Hultsfreds SS SWE 1:36.66 S
59 39 Viggo  Stjärnås 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 1:36.90 S
60 262 Max Schimmel 2009 Skövde Simsällskap SWE 1:37.59
61 10 Axel Hägg 2007 Anderstorps Simsällskap SWE 1:38.22 S
62 365 Felix Perez 2008 Växjö Simsällskap SWE 1:38.69 S
63 264 Elias Kvarnstedt 2008 Skövde Simsällskap SWE 1:40.16 S
64 2 Emil Eliasson Ringborg 2007 Alvesta Simsällskap SWE 1:41.08 S
65 131 Axel Ekdala 2007 Kungälvs Simsällskap SWE 1:42.16 S
66 363 Elliot Edqvist 2008 Växjö Simsällskap SWE 1:43.55 S
67 316 Danis Jugo 2006 Värnamo Simsällskap SWE 1:45.17 S
68 82 Olle Lutgård 2007 Jönköpings Simsällskap SWE 1:45.70 S
69 281 Simon Olofsson 2007 Trollhättans Simsällskap SWE 1:47.64 S
70 350 Love Kling 2007 Växjö Simsällskap SWE 1:48.67 S
71 132 Mathias Behre 2009 Kungälvs Simsällskap SWE 1:48.85 S
72 72 Bobo Leijon 2008 Jönköpings Simsällskap SWE 1:49.99 S
73 291 Theo Nordin 2007 Trollhättans Simsällskap SWE 1:52.90 S
74 197 Oscar Blom 2008 Mariestads Simsällskap SWE 2:01.42
2020-03-08 14:17:53 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Jönköpings Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner