2020-06-04   23:03:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP3 2019-2020, Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 3 2020
Plats: Arrangör: Jönköpings Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020
5 400m Medley
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 149 Thilde Smedbäck 2004 Linköpings Allmänna SS SWE 4:57.74 S
2 146 Felicia Järvikari 2002 Linköpings Allmänna SS SWE 5:02.65 S
3 164 Märta Högfeldt 2005 Linköpings Allmänna SS SWE 5:06.89 S
4 147 Wilma Holmertz 2003 Linköpings Allmänna SS SWE 5:12.27 S
5 37 Ida Rudelius 2004 Jönköpings Simsällskap SWE 5:14.62 S
6 302 Nina Mirkhan 2006 Värnamo Simsällskap SWE 5:23.88 S
7 45 Ida Jonsson 2005 Jönköpings Simsällskap SWE 5:39.82 S
8 144 Martina Karlsson 2003 Linköpings Allmänna SS SWE 5:39.87 S
9 89 Thea Lindman 2003 Kalmar Simsällskap SWE 5:45.39 S
10 345 Nina Gustavsson 2006 Växjö Simsällskap SWE 5:46.16 S
11 137 Agnes Carlsson-Djerf 2006 Lidköpings Gymnastik o SS SWE 5:46.19 S
12 179 Althaea Süsskind 2007 Linköpings Allmänna SS SWE 5:46.62 S
13 329 Kajsa Månsson 2003 Växjö Simsällskap SWE 5:47.57 S
14 160 Julia Arildsson 2005 Linköpings Allmänna SS SWE 5:48.30 S
15 4 Jennifer Jingmark 2003 Anderstorps Simsällskap SWE 5:54.21 S EFT
16 340 Lily Provencher 2005 Växjö Simsällskap SWE 5:55.23 S
17 348 Iris Nyström 2004 Växjö Simsällskap SWE 5:58.25 S
18 57 Alva Johannesson 2005 Jönköpings Simsällskap SWE 6:00.35 S
19 279 Wilma Andrée 2004 Trollhättans Simsällskap SWE 6:06.00 S
20 59 Isabella Isomaa 2007 Jönköpings Simsällskap SWE 6:07.31 S
21 389 Julia Stenström 2002 SK Triton SWE 6:15.65 S
22 64 Ester Sainz 2008 Jönköpings Simsällskap SWE 6:18.17 S
23 404 Alina Andersson 2007 Nässjö SLS SWE 6:18.61 S EFT
24 49 Emma Bergqvist 2007 Jönköpings Simsällskap SWE 6:18.87 S
25 288 Szofia Zana 2008 Trollhättans Simsällskap SWE 6:20.98 S
26 223 Mathilda Rångeby 2007 Nässjö SLS SWE 6:24.42 S
27 209 Tuva Lovinge 2006 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 6:32.13 S
28 77 Ajla Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 6:34.56 S
29 239 Josefine Karlsson 2008 Oskarshamns Simsällskap SWE 6:35.88 S
30 225 My Persson Sjölander 2007 Nässjö SLS SWE 6:38.18 S
31 53 Lina Liljekvist 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 6:42.38 S
32 60 Wilma Ristl 2006 Jönköpings Simsällskap SWE 6:47.40 S
33 213 Alicia Wallberg 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 6:57.36 S
34 80 Lily Viberg 2008 Jönköpings Simsällskap SWE 7:00.44 S
35 238 Fidelie Olsson - Lindqvist 2008 Oskarshamns Simsällskap SWE 7:04.57 S
36 169 Ellen Arnell 2006 Linköpings Allmänna SS SWE
37 61 Alma Cosic 2006 Jönköpings Simsällskap SWE
38 347 Ellen Österberg 2006 Växjö Simsällskap SWE
39 16 Alva Johansson 2008 Hultsfreds SS SWE
2020-03-08 14:17:50 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Jönköpings Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner