2020-05-31   10:30:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

6_S
Løb 6, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  4:53.07   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  4:57.66   
118  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  4:58.64   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  4:59.99   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  5:05.67   
207  Sørensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  5:16.69   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  5:19.32   
120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  5:21.18   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  5:22.00   
10  54  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  5:26.16   
11  173  Rørbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  5:28.73   
12  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  5:34.34   
13  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  5:40.00   
14  119  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  5:40.00   
15  30  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  5:44.67   
16  31  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  5:45.93   
17  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  5:49.52   
18  117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  5:57.10   
19  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  6:02.34   
20  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  6:07.86   
21  26  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  6:15.00   
22  178  Møller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m     
23  186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark