2020-05-31   09:32:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

9_S
Løb 9, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:09.84   
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  1:10.53   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHØJ  0551AF  25 m  1:12.96   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:12.98   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:15.01   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  1:18.10   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:20.37   
237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  1:21.39   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:21.94   
10  177  Oxenbøll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  1:22.18   
11  44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHØJ  0727AE  25 m  1:24.17   
12  174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  1:28.45   
13  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  1:29.45   
14  242  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:30.70   
15  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:34.00   
16  226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  1:34.74   
17  166  Niels Karl-Emil Klinggård  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m  1:34.91   
18  228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:34.94   
19  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  1:35.45   
20  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHØJ  0721AM  25 m  1:38.04   
21  136  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:38.26   
22  98  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m  1:39.02   
23  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  1:39.48   
24  210  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  1:40.68   
25  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHØJ  0689AF  25 m  1:41.79   
26  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m  1:48.37   
27  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  1:51.83   
28  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  1:56.90   
29  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m  1:59.72   
30  163  Jørgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m  2:02.15   
31  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  2:03.91   
32  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  2:04.63   
33  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  2:04.95   
34  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  2:10.24   
35  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  2:15.00   
36  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  2:20.00   
37  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  2:23.41   
38  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:24.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark