2020-04-05   00:26:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Olsbergs Mitt i Prick 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Olsbergs Mitt i Prick 2020    Utskriftsdatum  22 februari 2020   
  Tävlingsort  Eksjö    Utskriftstid  09:42   
  Arrangör  Eksjö SLS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  22 februari 2020         
 
 
 
Gren 2, 100m Frisim Damer  Finaler (7) 
Sponsor: Olsbergs 
 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Vera Ahlm  2006  BS7806  TRANÅS SS    25m   
118  Ella Alsäter  2007  AF9807  HVETLANDA    25m  1:39.53 
50  Elena Andone  2007  AZ8807  JÖNKÖPING    25m  1:33.69 
30  Adla Curt  2007  AI8207  JÖNKÖPING    25m  1:34.01 
121  Saga Svensson  2007  BA5807  HVETLANDA    25m  1:50.46 
Lisa Karlsson  2006    EKSJÖ SLS    25m   

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Leonie Specht  2004  BW1404  EKSJÖ SLS    25m  1:29.03 
117  Linn Johansson  2007  AD5607  HVETLANDA    25m  1:24.60 
99  Meja Askebring  2007  BH2207  OSKARSHAMN    25m  1:21.84 
54  Vilma Lagö  2006  BO4606  JÖNKÖPING    25m  1:23.40 
42  Ronja Johansson Magnusson  2007  AU8607  JÖNKÖPING    25m  1:24.69 
33  Emma Leandersson  2007  AK6207  JÖNKÖPING    25m  1:30.48 

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
119  Sara Ottosson  2003  CA9603  HVETLANDA    25m  1:20.52 
133  Selma Malminger  2007  AU1807  VÄSTERVIK    25m  1:20.05 
104  My Wallin  2006  BU5606  OSKARSHAMN    25m  1:17.89 
109  Wilma Silvander  2003  BU6203  TRANÅS SS    25m  1:20.04 
38  Hanna Sandberg  2007  AP2407  JÖNKÖPING    25m  1:20.41 
11  Nora Selander  2005  BK8405  EKSJÖ SLS    25m  1:20.66 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Ida Henrysson  2007  AB2807  HVETLANDA    25m  1:15.57 
Ida Robertsson  2007  AZ1807  ANDERSTORP    25m  1:13.69 
24  Lina Liljekvist  2006  AL8806  JÖNKÖPING    25m  1:13.12 
28  Wilma Ristl  2006  AP8806  JÖNKÖPING    25m  1:13.32 
90  Alfrida Lagström  2006  AK4406  OSKARSHAMN    25m  1:15.30 
25  Tilde Florin  2006  AP2806  JÖNKÖPING    25m  1:16.82 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Emma Bergqvist  2007  AB9407  JÖNKÖPING    25m  1:12.48 
48  Ajla Sistek  2006  BM7606  JÖNKÖPING    25m  1:11.39 
27  Isabella Isomaa  2007  AG0207  JÖNKÖPING    25m  1:10.77 
17  Tilda Andersson  2006  AA9206  JÖNKÖPING    25m  1:11.38 
78  Ella Jansson  2007  AA5607  NÄSSJÖ    25m  1:12.31 
120  Wilma Eringfeldt-Lager  2005  BR4405  HVETLANDA    25m  1:13.06 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
79  My Persson Sjölander  2007  AD9407  NÄSSJÖ    25m  1:09.76 
91  Julia Almquist  2007  AD4407  OSKARSHAMN    25m  1:09.45 
18  Evelina Johnsson  2004  AO8404  JÖNKÖPING    25m  1:08.57 
29  Alma Cosic  2006  AS1206  JÖNKÖPING    25m  1:09.44 
132  Tilda Sundell  2005  AT8205  VÄSTERVIK    25m  1:09.68 
77  Mathilda Rångeby  2007  AA5207  NÄSSJÖ    25m  1:10.11 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
131  Alva Claesén  2004  BG7404  VÄSTERVIK    25m  1:05.39 
80  Alina Andersson  2007  AI5607  NÄSSJÖ    25m  1:03.71 
16  Jazmina Hedqvist  2002  AQ5402  JÖNKÖPING    25m  59.77 
84  Ida Ekström  2005  AG3805  OSKARSHAMN    25m  1:03.30 
26  Alva Johannesson  2005  BC2605  JÖNKÖPING    25m  1:05.30 
86  Vera Stefanovic  2006  AF4806  OSKARSHAMN    25m  1:06.91 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  22 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  09:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner