2020-03-29   05:52:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Talviuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai klo 12

Document
Start list
Talviuinnit
Place: Myyrmäki Organizer: Vanders
Pool: 25m Competition Date: helmi 8, 2020 to helmi 8, 2020
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
12.17
Entry time
Start:
1
2
163 3 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders
142 4 Edith Nuutinen 2005 LaKa
79 5 Sanni Korpiola 2010 HU
6
7
8
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.18
1
269 2 Eva Matrosova 2010 USH
70 3 Dasha Popik 2010 HU 1:05.00
243 4 Isla-Erika Nella Leinonen 2009 Vanders 58.24
78 5 Sofia Lounatmaa 2009 HU 1:01.03
209 6 Taimi Myllykangas 2010 Vanders
86 7 Anna Johanna Heikkinen 2011 HU
8
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.20
56 1 Siiri Paavonen 2008 HU 54.33
238 2 Ea Paajanen 2009 Vanders 53.14
18 3 Ronja Ryynänen 2007 HTU Stadi 51.56
231 4 Unna Palaste 2009 Vanders 50.27
228 5 Jenna Tuomainen 2009 Vanders 50.88
53 6 Leia Heinonen 2009 HU 52.02
211 7 Isabella Heikkilä 2011 Vanders 54.18
227 8 Vilhelmiina Vainoniemi 2011 Vanders 56.09
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.21
45 1 Maisa Vihola 2009 HU 49.66
59 2 Lumi Lintula 2008 HU 48.52
32 3 Pinja Lepistö 2007 HU 47.89
203 4 Melissa Paukkunen 2008 Vanders 46.27
58 5 Silja Salonsaari 2007 HU 47.41
40 6 Ilona Sauliala 2008 HU 47.91
212 7 Leonina Haapanen 2009 Vanders 49.57
57 8 Stella Lahtinen 2009 HU 50.13
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
12.22
Entry time
Start:
13 1 Venla Hämäläinen 2007 HTU Stadi 45.26
263 2 Linda Hämäläinen 2010 USH 44.30
235 3 Veera Ahvenainen 2008 Vanders 41.45
33 4 Teela Saarentaus 2007 HU 39.80
261 5 Serafima Ratner 2008 USH 40.20
14 6 Siiri Tapaninen 2009 HTU Stadi 43.35
273 7 Lotte Borremans 2008 NU 45.06
52 8 Hazel Liuska 2008 HU 45.94
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.24
270 1 Aino Kuusisto 2006 NU 36.34
157 2 Anna-Maria Lebedeva 2001 Vanders 35.46
96 3 Laura Pitkänen 2002 JUK 35.29
144 4 Jasmin Vacker 1999 Vanders 34.88
6 5 Wilma Walther 2001 HTU Stadi 35.19
187 6 Hilda Kupila 2006 Vanders 35.43
42 7 Beatriz Coloma Vanhala 2003 HU 36.26
168 8 Milla Kiviranta 2006 Vanders 37.65
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.25
93 1 Vilja Laaksonen 2002 JUK 34.80
94 2 Emma-Lotta Ahola 2005 JUK 32.25
162 3 Iina Rissanen 2005 Vanders 32.11
159 4 Essi Ahvenainen 2005 Vanders 30.39
172 5 Vilja Grundström 2003 Vanders 30.41
143 6 Satu Immonen 2003 SCV 32.12
140 7 Kreetta Somero 2004 LaKa 33.98
165 8 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders 34.86
2020-02-08 11.09.56 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner