Program för Täby TYR Non Invite 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:21.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:28.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:41.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:41.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:44.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Amanda Göthe |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
139 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:00.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:32.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:08.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:15.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
97 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
45.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
45.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
47.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
48.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Linnéa Berndtsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
54.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
130 |
|
Stina Bentley |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
56.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Emma Hume |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
121 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
46.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
52.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Casper Wildenstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Nicole Dvali |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
104 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
103 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
98 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
113 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
96 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Tyra Törnqvist |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
89 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Amanda Göthe |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
114 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
71 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:44.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
94 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
129 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
139 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
124 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
55 |
|
Edward Watson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Viggo Törnqvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
101 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
85 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
74 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
106 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
107 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:57.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
110 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
91 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
97 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
39.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
39.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
44.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
134 |
|
Emma Hume |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
48.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
109 |
|
Elly Lundström |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
48.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
137 |
|
Kerstin Wikström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
48.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
105 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
40.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
40.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
108 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
41.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
41.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
128 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
135 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
46.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
138 |
|
Casper Wildenstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Nicole Dvali |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
89 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
113 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
84 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
76 |
|
Tyra Törnqvist |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
125 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
123 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
130 |
|
Stina Bentley |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
139 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
126 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
116 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Edward Watson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Viggo Törnqvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
74 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
107 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
106 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
117 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:45.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
89 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
104 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
96 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
113 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
98 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
139 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
103 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:51.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:18.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:19.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:32.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
55 |
|
Edward Watson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
136 |
|
Tobias Westerdahl |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Viggo Törnqvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Max Sundberg |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
3:57.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
4:22.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Karl Lingham |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
5:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
Täby Sim |
SWE |
58.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
59.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
52 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Sigrid Loid |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
47 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
41 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
90 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
Alexandra Kanhamn |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
42 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
44 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
49 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
29 |
|
Erik Åstrand |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:16.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:31.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Karl Lingham |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
2:52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
34.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
59.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
24 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Oliver Haux |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
32 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Linus Magnusson |
1990 |
Täby Sim |
SWE |
22.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Axel von Goës |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Alexander Bergström |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
35 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
46 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1500m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
36 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
17:22.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
29.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
30.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Sigrid Loid |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
30.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
40 |
|
Ellen Banestig |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
31.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
31.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
56 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
93 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Alexandra Kanhamn |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
44 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Isak Alin |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:39.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:58.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Erik Åstrand |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:59.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:10.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Oliver Haux |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
47 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:08.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
10:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
10:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
49 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
90 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
28 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
33.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Alexander Bergström |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
35 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:38.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:39.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:41.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
96 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:56.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
89 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:12.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:22.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Cornelia Sjöberg |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
104 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
103 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Max Sundberg |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:29.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:36.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:46.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:49.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
55 |
|
Edward Watson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:58.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
81 |
|
Viggo Törnqvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:02.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:04.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:05.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:16.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
121 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
53 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
133 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
85 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
36.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
39.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
40.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
41.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
104 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
41.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
96 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
43.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
120 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
44.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
46.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
47.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
48.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
123 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
48.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
84 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
50.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
50.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
97 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
51.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
115 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
51.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
102 |
|
Cornelia Sjöberg |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
52.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
111 |
|
Amanda Göthe |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
118 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
94 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
129 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
114 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
116 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
75 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
39.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
39.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Edward Watson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
39.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
41.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
44.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Viggo Törnqvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
44.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
46.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
50.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
106 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
51.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
108 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
59.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
107 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
110 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Nicole Dvali |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
139 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
40 |
|
Ellen Banestig |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
45.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
48.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
49.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
52.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
52.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
129 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
53.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
122 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Linnéa Berndtsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
57.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
137 |
|
Kerstin Wikström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
134 |
|
Emma Hume |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
105 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
53.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
55.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
55.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
56.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
59.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Nicole Dvali |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
76 |
|
Tyra Törnqvist |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
82 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
111 |
|
Amanda Göthe |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:49.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
113 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:49.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
103 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:52.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
126 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
114 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Cornelia Sjöberg |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:06.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Elly Lundström |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
123 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
94 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
131 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
120 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
116 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
45 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Viggo Törnqvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Edward Watson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
74 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
136 |
|
Tobias Westerdahl |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
110 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
128 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
4:24.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:58.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:02.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
5:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
52.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Max Sundberg |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
53.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Erik Åstrand |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
56.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
57.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Alexander Bergström |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
58.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
39 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Karl Lingham |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
24 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
68 |
|
Filip Norlin |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
58 |
|
Oliver Haux |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
63 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
2:19.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:21.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
3:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
28.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
29.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Isak Alin |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
30.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Filip Norlin |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
43.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
15 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
49 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
Täby Sim |
SWE |
26.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
28.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Sigrid Loid |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
28.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
30.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
41 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Alexandra Kanhamn |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
33.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
400m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
46 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:48.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
3:24.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1500m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
20:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Linus Magnusson |
1990 |
Täby Sim |
SWE |
24.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Isak Alin |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
27.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Alexander Bergström |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
90 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Alexandra Kanhamn |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
2:09.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
2:20.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:28.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
2:05.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:06.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
36 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
9:05.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
9:57.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
2 |
|
Samuel Törnqvist |
1997 |
Täby Sim |
SWE |
54.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
56.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Erik Åstrand |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Karl Lingham |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Oliver Haux |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
68 |
|
Filip Norlin |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
63 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2020 till den 7 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
Täby Sim |
SWE |
30.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Sigrid Loid |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
32.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
41.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-05 12:19:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|