2020-05-30   10:51:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Utmanaren 20200202

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 2/2 kl 14:00 (insim kl 13:00)

Document
Heatlista
Utmanaren 20200202
Plats: Arrangör: Täby Sim
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 2 feb 2020 till den 2 feb 2020
Gren 7, 25m Frisim Mixed
Final 1 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:01
Anm tid
Start ca:
186 1 Emil Chylek 2011 TÄBY SIM 25m
58 2 Maximilliam Hamilton 2010 TÄBY SIM 25m
148 3 Alva Thessman 2011 TÄBY SIM 25m
173 4 Alice Petrova 2010 TÄBY SIM 25m
87 5 Cian Lilliesköld 2010 TÄBY SIM 25m
183 6 Wilhelm Westlund 2009 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 2 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:02
85 1 jingxuan li 2012 TÄBY SIM 25m
14 2 Idun Berglund 2009 TÄBY SIM 25m
170 3 Andy Kaijie Zhou 2011 TÄBY SIM 25m
165 4 Maximilian Wölger 2010 TÄBY SIM 25m
180 5 William Hedman 2011 TÄBY SIM 25m
164 6 Vincent Wikner 2010 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 3 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:03
188 1 Filip Lennerby 2010 TÄBY SIM 25m
189 2 Tom Saidac 2008 TÄBY SIM 25m
175 3 Damian Brooks 2008 TÄBY SIM 25m
64 4 Caroline Hermansson 2010 TÄBY SIM 25m
65 5 Elsa Hjorth 2012 TÄBY SIM 25m
187 6 Alexander Ivansson 2011 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 4 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:04
140 1 Vilhelm Strålin 2010 TÄBY SIM 25m
182 2 Sophie Engqvist 2009 TÄBY SIM 25m
23 3 Alexander Clason 2011 TÄBY SIM 25m
112 4 Freya Preston 2011 TÄBY SIM 25m
113 5 tvisha raghav 2009 TÄBY SIM 25m
10 6 Idita Balks 2006 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 5 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:05
176 1 Vilma Thorberg 2009 TÄBY SIM 25m
100 2 Rasmus Madsen 2007 TÄBY SIM 25m
121 3 Noah Samsioe 2008 TÄBY SIM 25m
174 4 Taras Petrenko 2012 TÄBY SIM 25m
149 5 Arvid Thomann 2010 TÄBY SIM 25m
72 6 Maxim Ivinskiy 2010 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 6 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:07
111 1 Tim Petrenko 2008 TÄBY SIM 25m
155 2 Lucas Wallén 2010 TÄBY SIM 25m
124 3 Hjördis Sandberg 2012 TÄBY SIM 25m
69 4 oscar hugon 2010 TÄBY SIM 25m
19 5 Anton Bodin 2011 TÄBY SIM 25m
98 6 Anton Lundvall 2010 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 7 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:08
Anm tid
Start ca:
133 1 Hyojoon Song` 2011 TÄBY SIM 35.45 25m
20 2 Lovisa Cao 2010 TÄBY SIM 31.56 25m
116 3 Lucas Rudin 2011 TÄBY SIM 31.08 25m
56 4 Tova Hägg 2011 TÄBY SIM 31.36 25m
35 5 Victor Elander Uddhammar 2012 TÄBY SIM 33.01 25m
77 6 Amanda Kark 2010 TÄBY SIM 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 8 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:09
135 1 Melvin Staaf 2011 TÄBY SIM 30.56 25m
163 2 Ella Wikner 2012 TÄBY SIM 29.16 25m
81 3 Carl Larsson 2010 TÄBY SIM 28.10 25m
79 4 Matilda Kjellman 2011 TÄBY SIM 28.14 25m
9 5 Julia Axbom 2011 TÄBY SIM 30.09 25m
33 6 Morris Eidem 2011 TÄBY SIM 30.91 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 9 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:10
50 1 Lina Gerikaite 2009 TÄBY SIM 26.82 25m
7 2 Kerstin Aronsson 2010 TÄBY SIM 26.42 25m
142 3 Albert Svensson 2010 TÄBY SIM 25.99 25m
63 4 Märta Heneryd 2011 TÄBY SIM 26.13 25m
109 5 Dimitrij Paskoski 2008 TÄBY SIM 26.71 25m
6 6 Alicia Ariamard 2010 TÄBY SIM 26.87 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 10 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:12
86 1 Emilia-Sophie Lilliesköld 2007 TÄBY SIM 25.93 25m
129 2 Melina Sjöstrand 2012 TÄBY SIM 25.87 25m
78 3 Douglas Kinch 2010 TÄBY SIM 25.39 25m
3 4 Isabella Akhras 2009 TÄBY SIM 25.60 25m
18 5 Oscar Björklund 2010 TÄBY SIM 25.92 25m
120 6 Yousef Salem 2011 TÄBY SIM 25.95 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 11 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:13
71 1 isabella Ivansson 2009 TÄBY SIM 25.24 25m
152 2 Axel Tränk 2012 TÄBY SIM 24.96 25m
141 3 Zixian Su 2008 TÄBY SIM 24.81 25m
143 4 Lavie Tamir 2009 TÄBY SIM 24.83 25m
101 5 Maja Magnfält 2010 TÄBY SIM 25.15 25m
39 6 Jolie Er Melin 2007 TÄBY SIM 25.39 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 12 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:14
115 1 Tobias Rappe 2008 TÄBY SIM 24.44 25m
40 2 Ebba Eriksson 2009 TÄBY SIM 24.09 25m
139 3 Oscar Strålin 2009 TÄBY SIM 24.05 25m
32 4 Ella Edhäll 2010 TÄBY SIM 24.06 25m
8 5 Oscar Avellan-Hultman 2007 TÄBY SIM 24.27 25m
119 6 Alexander Rylander 2011 TÄBY SIM 24.52 25m
Gren 7, 25m Frisim Mixed Final 13 (13)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:15
Anm tid
Start ca:
15 1 Linn Berglund 2008 TÄBY SIM 23.79 25m
151 2 Jonas Tlemsani 2009 TÄBY SIM 23.30 25m
158 3 Lakira Sasnima Wanasinghe 2007 TÄBY SIM 20.32 25m
1 4 Linnea Abrante 2008 TÄBY SIM 22.91 25m
99 5 Niklas Ma 2008 TÄBY SIM 23.47 25m
103 6 Jonathan McCullagh 2008 TÄBY SIM 23.98 25m
2020-02-02 13:35:01 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Täby Sim

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner