Program för Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 27/6 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 27 jun 2020 till den 28 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Effective - Träning & Behandling |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Ingrid Hiding |
2006 |
ÖSA |
3:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Selma Pettersson |
2007 |
ÖSA |
3:05.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
ÖSA |
3:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
ÖSA |
3:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
1 |
|
Erika Svennberg |
2005 |
ÖSA |
2:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
ÖSA |
2:53.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Linnea Andersson |
2004 |
ÖSA |
2:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
ÖSA |
3:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Julia Pietsch |
2005 |
ÖSA |
2:38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
2:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Isabella Jansson Viklund |
2006 |
ÖSA |
2:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
ÖSA |
2:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-27 08:04:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
|
|
|
|