Program for Wadköpingsdoppet 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag 20/9 Klockan 15.00 (Insim 13.30-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 sep 2020 till den 20 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
400m Frisim Pojkar C-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Travelpoint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C 13-14 |
4:12.94 |
|
|
Johan Rydahl |
2001 |
Karlstads SS (SWE) |
Örebro (SWE) |
2015-09-20 |
|
|
D 12 oy |
4:27.09 |
|
|
Johan Rydahl |
2001 |
Karlstads SS (SWE) |
Örebro (SWE) |
2013-09-21 |
|
|
|
|
13-14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
279 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
4:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
4:34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
284 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
4:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
266 |
|
Filip Hallin |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
4:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
281 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
4:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
342 |
|
Olle Halvarsson |
2006 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
4:47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
272 |
|
Tage Helin |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
4:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Simon Axelsson |
2006 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
4:51.39 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Eric Åhlén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
4:55.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
201 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
4:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
171 |
|
Justin Rineholm |
2006 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
4:57.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
350 |
|
Arsham Hassani |
2007 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
5:02.76 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
339 |
|
Isac Mörtstrand |
2007 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
5:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
223 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
297 |
|
Oliver Munn |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
435 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
5:17.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
302 |
|
Simon Jansson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:22.16 |
|
RES |
|
18 |
163 |
|
Elias Gustafsson |
2007 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
5:23.21 |
|
RES |
|
19 |
432 |
|
Isac Forsman |
2006 |
Vansbro AIK Simklubb |
SWE |
5:25.46 |
|
RES |
|
20 |
304 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:26.52 |
|
RES |
|
21 |
270 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:28.14 |
|
RES |
|
22 |
298 |
|
Alvin Pelling Trautenberger |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:34.67 |
|
RES |
|
23 |
51 |
|
Axel Pagard |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
5:37.27 |
|
RES |
|
24 |
99 |
|
Zander Holmgren |
2007 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
5:41.30 |
L |
|
RES |
|
25 |
305 |
|
Seved Rönnholm |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:10.05 |
|
RES |
|
26 |
310 |
|
Linus Jansson |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:14.45 |
|
RES |
|
27 |
93 |
|
Johan Pellfolk |
2007 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
6:22.17 |
|
RES |
|
28 |
278 |
|
Malte Andersson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:31.14 |
|
RES |
|
29 |
26 |
|
Mario Orrego |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
12 och yngre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
154 |
|
Olof Karlsson |
2008 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
5:07.74 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
303 |
|
Matheo Bakos |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Liam Gustafsson |
2009 |
Grums Simsällskap |
SWE |
6:29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
307 |
|
Gustav Call |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 07:43:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|