Startliste for ESK Klubmesterskab 2020, del 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 25 m | 28.76 | |
2 | 13 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 29.58 | |
3 | 39 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 30.91 | |
4 | 37 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 31.12 | |
5 | 24 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 31.94 | |
6 | 20 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 32.52 | |
7 | 22 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 32.61 | |
8 | 10 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 34.35 | |
9 | 1 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 34.53 | |
10 | 12 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 35.12 | |
11 | 23 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 35.48 | |
12 | 6 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 35.77 | |
13 | 38 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 36.29 | |
14 | 3 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 36.97 | |
15 | 2 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 37.08 | |
16 | 36 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 38.74 | |
17 | 31 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 40.54 | |
18 | 29 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 41.45 | |
19 | 53 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 41.57 | |
20 | 64 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 43.06 | |
21 | 78 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 45.00 | |
22 | 59 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 45.54 | |
23 | 66 | Davidsen Naya | 2008 | ESBJERG | 0838AR | 25 m | 46.76 | |
24 | 100 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 46.91 | |
25 | 65 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 47.32 | |
26 | 69 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 47.69 | |
27 | 76 | Jensen Amalie Haals | 2009 | ESBJERG | 0962BC | 25 m | 48.21 | |
28 | 80 | Jordt-Edwards Evalina | 2010 | ESBJERG | 1080AI | 25 m | 48.58 | |
29 | 71 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 49.73 | |
30 | 104 | Lisby Sofie Fur | 2010 | ESBJERG | 1036AJ | 25 m | 51.32 | |
31 | 94 | Bentsen Signe Sejr | 2010 | ESBJERG | 1074AF | 25 m | 52.55 | |
32 | 105 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 53.85 | |
33 | 98 | Agerskov Frida | 2009 | ESBJERG | 0944BC | 25 m | 53.94 | |
34 | 107 | Hansen Liv Rong | 2010 | ESBJERG | 1038AJ | 25 m | 55.07 | |
35 | 75 | Henriksen Amanda Chenet | 2009 | ESBJERG | 0920BC | 25 m | 55.95 | |
36 | 101 | Patterson Jemima | 2011 | ESBJERG | 1110AG | 25 m | 1:00.00 | |
37 | 102 | Bay Josefine | 2008 | ESBJERG | 0876AP | 25 m | 1:00.22 | |
38 | 106 | Overgaard Vigga Frida Geisler | 2011 | ESBJERG | 1186AD | 25 m | 1:03.43 | |
39 | 95 | Grene Silke | 2011 | ESBJERG | 1136AH | 25 m | 1:05.00 | |
40 | 103 | Mathiasen Mathilde | 2010 | ESBJERG | 1010AN | 25 m | 1:10.00 | |
41 | 50 | Mescher Tiana | 2004 | ESBJERG | 0458BE | 25 m | 1:11.00 | |
42 | 97 | Rasmussen Emma | 2010 | ESBJERG | 1016AM | 25 m | 1:12.80 | |
43 | 110 | Heiberg Silje Sofie Sig | 2010 | ESBJERG | 1008AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 september 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:40 |