Startliste for Södertälje Mästerskapen 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Södertälje Mästerskapen 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
59.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Linnéa Teljstedt |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:04.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Sara Andersson |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Angelica Wahlstedt |
1982 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Sonja Huerta |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Matilda Holmerin |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Selma Danielsson |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Ida Nordqvist |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-11 08:35:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|