Startliste for Thisted Cup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Thisted Cup 2010 |
|
Udskriftsdato |
02 november 2010 |
|
|
Stævne by |
Thisted |
|
Udskriftstidspunkt |
15:53 |
|
|
Arrangør |
Thisted svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
2010-10-01 |
|
|
|
|
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Finaler (3) |
Løbssponsor: Fast Plast |
Stævnerekord: Sara Nordenstam, 0.28.00, NTG, 2001 |
|
Heat 1 (3) (12 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
Varodd SK |
|
25m |
40.22 |
295 |
2 |
Ida Yu Ling Jensen |
1998 |
9814AS |
HEI |
|
25m |
38.72 |
453 |
3 |
Lisa Terp |
1999 |
9968AA |
STRUER |
|
25m |
37.21 |
364 |
4 |
Rebecca Grindland Ege |
1998 |
|
Vågsbygd |
|
25m |
34.56 |
251 |
5 |
Anne Tollerup |
1998 |
9868AL |
S 68 |
|
25m |
36.93 |
449 |
6 |
Maja Sandholm Pedersen |
1998 |
9818AF |
STRUER |
|
25m |
38.18 |
363 |
7 |
Maren Ditlefsen Dahl |
1998 |
|
Vågsbygd |
|
25m |
39.13 |
368 |
8 |
Heidi Larsen |
1998 |
|
Vågsbygd |
|
25m |
40.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Marte Stamland |
1996 |
|
Poseidon |
|
25m |
33.49 |
156 |
2 |
Frederikke Elkjær |
1996 |
9658AA |
AALBORG |
|
25m |
32.71 |
239 |
3 |
Pernille Rasmussen |
1996 |
9654AH |
S 68 |
|
25m |
31.64 |
316 |
4 |
Sidse Kehlet |
1996 |
9696AH |
WEST SWIM |
|
25m |
30.02 |
377 |
5 |
Amalie Thorstensen |
1996 |
|
Vågsbygd |
|
25m |
30.94 |
517 |
6 |
Maria Søe Beith |
1996 |
9676AH |
THISTED |
|
25m |
32.19 |
395 |
7 |
Emma D. Rasmussen |
1996 |
9604AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
33.05 |
277 |
8 |
Maria Bjørnbak Bostrup |
1997 |
9766AC |
NORD |
|
25m |
33.85 |
|
|
Heat 3 (3) (15 år og ældre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
570 |
1 |
Line Løvberg |
1991 |
|
Lambertset |
|
25m |
30.61 |
472 |
2 |
Oona Ovesen |
1992 |
|
Elverum |
|
25m |
30.28 |
317 |
3 |
Pernille Larsen |
1992 |
9264AG |
WEST SWIM |
|
25m |
29.49 |
309 |
4 |
Katrine Holm Sørensen |
1992 |
9282AG |
ST ESBJERG |
|
25m |
28.19 |
315 |
5 |
Pernille Juel |
1994 |
9418AF |
WEST SWIM |
|
25m |
28.78 |
313 |
6 |
Mathilde Pugholm Hvid |
1990 |
9054AD |
WEST SWIM |
|
25m |
30.09 |
127 |
7 |
Runa Dalby |
1993 |
9372AD |
SILKEBORG |
|
25m |
30.56 |
561 |
8 |
Emma Isdahl |
1992 |
|
Lambertset |
|
25m |
30.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 |
Udskriftsdato |
02 november 2010 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:53 |
|