Program for JSM/Sum-Sim äldre & Sum-Sim 16 år (50m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag 18 juli 2021 kl. 15:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
JSM/Sum-Sim äldre & Sum-Sim 16 år
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kungsbacka badhus |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Kungsbacka SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jul 2021 till den 18 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
8:39.06 |
|
Gabriella Fagundez |
1985 |
SK Ran (SWE) |
Beijing (CHN) |
2008-08-14 |
|
|
SJ |
8:47.64 |
|
Ann Linder |
1966 |
GKKN (SWE) |
Volgograd (RUS) |
1982-05-29 |
|
|
16 år |
8:47.64 |
|
Ann Linder |
1966 |
GKKN (SWE) |
Volgograd (RUS) |
1982-05-29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Alicia Fredriksson |
2005 |
KUNGSBACKA |
10:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
3 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
SK NEPTUN |
10:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Rebecka Berlin |
2005 |
KUNGSBACKA |
10:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Alva Johannesson |
2005 |
JÖNKÖPING |
10:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
6 |
|
Alice Johnson |
2005 |
KARLSTAD |
10:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
7 |
|
Linnéa Fabian |
2005 |
KUNGSBACKA |
10:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 800m Frisim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Alba Arberg |
2005 |
JÖNKÖPING |
9:54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
2 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
SK ÄGIR |
9:47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
3 |
|
Julia Arildsson |
2005 |
LASS |
9:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Ebba Jönsson |
2005 |
HS |
9:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Wilma Svensson |
2004 |
JÖNKÖPING |
9:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
6 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
9:46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
7 |
|
Elin Cronqvist |
2005 |
VÄXJÖ SS |
9:50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
8 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
TÄBY SIM |
9:59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 800m Frisim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
HS |
9:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Liv Bexell |
2005 |
HS |
9:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Thilda Häll |
2005 |
ELFSBORG |
9:12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Moa Holmquist |
2004 |
JÖNKÖPING |
9:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
530 |
5 |
|
Olivia Hansson |
2003 |
KIVIKS SK |
9:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Johanna Edgren |
2004 |
GÖTEBORG |
9:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
7 |
|
Thilde Smedbäck |
2004 |
LASS |
9:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
8 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
SK HAJEN |
9:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-18 12:52:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|