Ohjelma SM-Uinnit 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
800m Vapaauinti Naiset 17 ja nuoremmat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
39 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
9:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
230 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
9:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
9:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Sofie Nauklér |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
9:33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
408 |
|
Ella Suominen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:36.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
414 |
|
Tilda Aaltonen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
412 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
333 |
|
Viola Karismaa |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
9:47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
298 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
9:50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
277 |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
9:50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
150 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Ebba Simberg |
2007 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
9:51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
358 |
|
Roosa Tuomainen |
2005 |
Salon Uimarit |
FIN |
9:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
539 |
|
Hanni Koski |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
9:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
305 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
9:54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
160 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
9:55.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
355 |
|
Erin Heinikangas |
2007 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
9:55.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
415 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
248 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
9:56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
247 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
9:57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
86 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
9:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
356 |
|
Anni Törmänen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
9:59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
646 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
10:00.38 |
|
|
|
28 |
483 |
|
Elina Turunen |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
10:01.56 |
|
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2021 21.02.20 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|