Program for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
2. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 200m Individual Medley Men
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:25.92 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Marcel Rozman |
2009 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
|
Tin Babič |
2010 |
PK Celulozar Krško |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
3 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
PK Olimpija |
3:42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Marko Bursač |
2010 |
PK Ljubljana |
3:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
7 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
PK Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 200m Individual Medley Men |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
PK Olimpija |
3:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Marcel Lovrič |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
PK Ilirija Ljubljana |
3:20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Oskar Melon |
2010 |
PK Olimpija |
3:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
PK Olimpija |
3:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
7 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
8 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 200m Individual Medley Men |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
PK Triglav Kranj |
3:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
|
Nace Valantič |
2009 |
PK Nova Gorica |
3:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
3:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
3:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
3:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
6 |
|
Miha Čujež |
2010 |
PK Neptun Celje |
3:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
7 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
PK Koper |
3:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
8 |
|
Lan Pribac |
2009 |
PK Biser Piran |
3:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 200m Individual Medley Men |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
1 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
PK Neptun Celje |
2:58.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
PK Triglav Kranj |
2:52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
PK Olimpija |
2:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
Enej Mešić |
2009 |
PK Olimpija |
2:42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
2:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
6 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
2:50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
7 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
PK Neptun Celje |
2:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
8 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
PK Ljubljana |
2:58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-15 07:20:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|