Program for Føroyameistarastevnan & Juniormeistarastevnan 2021 (50m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luttakara listi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
Svimjisamband Føroya |
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
jul 9, 2021 til jul 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1500m Frí Menn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FAR |
14:46.33 |
|
Pal Joensen |
1990 |
|
Shanghai (CHN) |
31-07-2011 |
|
|
FAR.JR |
15:51.66 |
|
Óli Mortensen |
1996 |
Havnar Svimjifelag (FAR) |
Amsterdam (NED) |
12-12-2014 |
|
|
|
|
Opin Bólkur |
|
# |
ID |
|
Navn |
Føði ár |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
|
Støða |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Johan Nónskarð Dam |
2002 |
Havnar Svimjifelag |
FAR |
16:08.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
FAR |
17:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Dávid Gislason |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
FAR |
18:44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
FAR |
19:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FAR |
19:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
FAR |
20:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Jr. Y |
|
# |
ID |
|
Navn |
Føði ár |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
|
Støða |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
17 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
FAR |
17:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Dávid Gislason |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
FAR |
18:44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FAR |
19:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
Jr. E |
|
# |
ID |
|
Navn |
Føði ár |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
|
Støða |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
04-07-2021 19:12.54 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.8 |
Loyvt: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|