Program for Start 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
KPD Zvezda |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 16, 2021 to Oct 17, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
52.26 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
EP Kazan |
51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
8 |
|
ALBERTO NAVARRI |
2002 |
FERRARANUOTO ASD |
ITA |
57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
132 |
|
Tim Bizjak |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Črt Perme Modrijančič |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
255 |
|
Giosué Rocco |
2003 |
Montebelluna Nuoto |
ITA |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
217 |
|
Jernej Veličkovič |
1999 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
1:00.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
258 |
|
Niccoló Gallina |
2005 |
Montebelluna Nuoto |
ITA |
1:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:04.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:05.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Aleš Ivičič |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:09.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
250 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:10.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
184 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:10.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
16 |
41 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:11.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
17 |
141 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
87 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
73 |
|
Jurij Valentinčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
76 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:13.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
21 |
67 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:13.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
135 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
182 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
25 |
186 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
26 |
22 |
|
Maks Fišer |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:21.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
27 |
45 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:21.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
28 |
202 |
|
Dementii Savchik |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
RUS |
1:28.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 16:55:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|