Ohjelma Sigma Cup 2021 - Blovstrød
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag- Indledende
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer
|
Indledende 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
SØLLERØD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
ALLERØD |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
|
Neo Borup |
2012 |
HELSINGØR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
ALLERØD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
1 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
HOVEDSTAD |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
BIRKERØD |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
SØLLERØD |
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
ALLERØD |
49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
GLADSAXE |
53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
ALLERØD |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
1 |
|
Anders Reit Koefoed |
2011 |
HELSINGØR |
45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
HOVEDSTAD |
41.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
ALLERØD |
41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
4 |
|
Julius Steen |
2011 |
VI39 |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
HOVEDSTAD |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
BIRKERØD |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
1 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
HOVEDSTAD |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
HELSINGØR |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
ALLERØD |
38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
HELSINGØR |
39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
VI39 |
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
6 |
|
Willads Schou |
2011 |
VI39 |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
1 |
|
Albert Redestam |
2010 |
HELSINGØR |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
2 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
SØLLERØD |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
SØLLERØD |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
4 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
VI39 |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
ALLERØD |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
6 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
HOVEDSTAD |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Adrian Fellbo |
2011 |
BIRKERØD |
37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
GLADSAXE |
37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
HELSINGØR |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Julius Kanstrup-Clausen |
2009 |
HELSINGØR |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
SØLLERØD |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Frederik Flach |
2011 |
ALLERØD |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
HELSINGØR |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
ALLERØD |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
ALLERØD |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
ALLERØD |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
BIRKERØD |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
BIRKERØD |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
1 |
|
Albert Benian |
2009 |
GLADSAXE |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
HELSINGØR |
32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Bertil West |
2009 |
HELSINGØR |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
BIRKERØD |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
VI39 |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
6 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
VI39 |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
1 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
SØLLERØD |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
GLADSAXE |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
GLADSAXE |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
4 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
GLADSAXE |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
5 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
GLADSAXE |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
6 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
GLADSAXE |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-12-2021 08:29.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|