Program for Barracuda Race
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 21, 50m Ryggsim Herrar D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 405 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 34.71 | |
2 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 37.89 | |
3 | 70 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 38.02 | |
4 | 526 | Wikberg Sondre | 1999 | Oslo IL | 25 m | 38.53 | ||
5 | 539 | Halvorsen Jan Fredrik | 1998 | Skjetten | 25 m | 38.78 | ||
6 | 504 | Hjertaker William Stey | 1998 | Oslo IL | 25 m | 39.09 | ||
7 | 231 | Börjesson Pär | 1998 | GÖTEBORG | AC6798 | 25 m | 39.32 | |
8 | 6 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 25 m | 39.79 | |
9 | 232 | Bergstrand Max | 1998 | GÖTEBORG | AC7798 | 25 m | 40.03 | |
10 | 420 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 41.73 | |
11 | 416 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 42.20 | |
12 | 229 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 25 m | 42.26 | |
13 | 520 | Spilde Alexander Salguero | 2000 | Oslo IL | 25 m | 42.73 | ||
14 | 387 | Svedlund-Selander Axl | 1999 | LYSEKIL SS | AA4799 | 50 m | 42.98 | |
15 | 83 | Börjesson Daniel | 1999 | S 77 | AJ4599 | 25 m | 43.01 | |
16 | 603 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 25 m | 43.52 | |
17 | 224 | Salah Hakim Haj | 1999 | GÖTEBORG | AK8999 | 25 m | 45.31 | |
18 | 518 | Sauthon Teo | 2000 | Oslo IL | 25 m | 45.49 | ||
19 | 233 | Bishop Philip Borgström | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 25 m | 47.31 | |
20 | 301 | Olsson Rasmus | 1999 | VÄNERSBORG | AA1999 | 25 m | 49.52 | |
21 | 506 | Hofgaard Jesper | 1998 | Oslo IL | 25 m | 50.02 | ||
22 | 598 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 25 m | 50.14 | |
23 | 523 | Vedal Markus | 1998 | Oslo IL | 25 m | 51.03 | ||
24 | 36 | Mahdi Adam | 1999 | S 02 | AM9199 | 25 m | 51.12 | |
25 | 525 | Welschof Joshua | 1999 | Oslo IL | 25 m | 51.29 | ||
26 | 502 | Gustafson Filip | 1999 | Oslo IL | 25 m | 51.44 | ||
27 | 508 | Korabelnikov Alexander | 1999 | Oslo IL | 25 m | 53.62 | ||
28 | 147 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 25 m | 54.13 | |
29 | 8 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 25 m | 54.35 | |
30 | 225 | Tibell Samuel | 1998 | GÖTEBORG | AP4598 | 25 m | ||
31 | 106 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | ||
32 | 39 | Nakhaei Arman | 1998 | S 02 | AK9598 | 25 m | ||
33 | 226 | Nordenmark Robin | 1998 | GÖTEBORG | AP4998 | 25 m | ||
34 | 276 | Kärrsjö Simon | 1998 | GÖTEBORG | AQ4398 | 25 m | ||
35 | 227 | Kristofferson Tom | 1998 | GÖTEBORG | AN5398 | 25 m | ||
36 | 279 | Amiri Anton | 2000 | GÖTEBORG | 25 m | |||
37 | 230 | Björkner Eric | 1998 | GÖTEBORG | 25 m | |||
38 | 275 | Hallin Hampus | 1999 | GÖTEBORG | 25 m | |||
39 | 3 | Bellvik Hannes | 1998 | S 02 | 25 m | |||
40 | 500 | Fensholt Joakim | 1998 | Oslo IL | 25 m | |||
41 | 234 | Andreasson Joel | 1998 | GÖTEBORG | AK4398 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 04 december 2010 |
Licensierad till: Simklubben S 02 | Utskriftstid | 13:04 |