Program för KANAAN CUP
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Kanaan Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Bromma |
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
Kanaans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2011 |
|
|
|
|
Gren 23, 50m Frisim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
Ebba Thelin |
2001 |
AJ9401 |
H |
|
25m |
|
14 |
3 |
Jennifer Gustavsson |
1998 |
BK7698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
42 |
4 |
Linnea Rosenthal |
2000 |
AX2600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Liza Eriksson |
2000 |
AX1600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
209 |
2 |
Rebecka Rosengart |
2001 |
|
H |
|
25m |
|
104 |
3 |
Bethel Lemma |
1999 |
AS5899 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
57.73 |
136 |
4 |
Selma Bystedt |
2002 |
AC4602 |
H |
|
25m |
|
97 |
5 |
Emma Bergelv |
1999 |
BF3499 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Alice Ekstrand |
1999 |
AW1699 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
56.42 |
144 |
2 |
Lovisa Spångberg |
1999 |
BB9699 |
H |
|
25m |
51.61 |
140 |
3 |
Elsa Knöös |
2001 |
AJ0601 |
H |
|
25m |
46.95 |
1 |
4 |
Tilda Bellander |
2000 |
AX0600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
49.07 |
203 |
5 |
Jenny Rönnblad |
1999 |
BF4899 |
KANAANS SS |
|
25m |
53.17 |
118 |
6 |
Emma Modig |
2000 |
AO1600 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
56.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Astrid Sandfeldt |
1999 |
BB4299 |
KANAANS SS |
|
25m |
45.92 |
122 |
2 |
Rebecca Randleff |
2000 |
AK8200 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
44.52 |
109 |
3 |
Hedda Wettergren |
1999 |
AS6899 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
44.18 |
98 |
4 |
Maja Billgren |
2000 |
AK4200 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
44.33 |
189 |
5 |
Simone Gustafson |
1999 |
BG1499 |
KANAANS SS |
|
25m |
45.29 |
108 |
6 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
46.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Tina Shahmalekpour |
2001 |
AI6601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.10 |
5 |
2 |
Elin Dau Neuman |
1998 |
BJ3298 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.63 |
2 |
3 |
Anneli Bovin-Chapple |
1998 |
BJ2298 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.48 |
22 |
4 |
Ellen Jansen |
1999 |
AV1499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.51 |
110 |
5 |
Felicia Öhlen |
1998 |
BA7898 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
42.80 |
99 |
6 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
43.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Elisa Holguin |
1999 |
BD0499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.73 |
21 |
2 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.53 |
101 |
3 |
Matilda Hägesten |
2000 |
AF1400 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
41.19 |
208 |
4 |
Johanna Wrang |
1998 |
BA0498 |
KANAANS SS |
|
25m |
41.29 |
15 |
5 |
Jessica Gustavsson |
1998 |
BJ9698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.57 |
30 |
6 |
Amanda Lidfeldt |
1999 |
BF7299 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Nattali Battah |
1998 |
BA5898 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
40.90 |
117 |
2 |
Iris Kharmalova |
1998 |
AY8898 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
40.66 |
137 |
3 |
Sabina Cross |
1998 |
AM1898 |
H |
|
25m |
38.70 |
87 |
4 |
Sofia Johansson |
1997 |
BJ9297 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.54 |
10 |
5 |
Molly Ewmar |
1999 |
AW9499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
40.78 |
158 |
6 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
40.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Emmelie Leif |
1999 |
AX5499 |
KANAANS SS |
|
25m |
38.36 |
69 |
2 |
Lena Westerlund |
1998 |
BB8298 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.70 |
113 |
3 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
36.52 |
100 |
4 |
Julia Ekström |
1997 |
BI9497 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
50m |
36.69 |
40 |
5 |
Sandra Persson |
1998 |
BC7698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.56 |
32 |
6 |
Sandra Lindberg |
1998 |
AC2698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
38.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Louise Puurtinen |
1997 |
BM2497 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
36.29 |
86 |
2 |
Sofia Fernqvist |
1997 |
BO2497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.02 |
63 |
3 |
Anna Reinholdz |
1999 |
AQ6499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
35.32 |
114 |
4 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
35.53 |
20 |
5 |
Filippa Högberg-Klang |
1999 |
AV2499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
36.23 |
65 |
6 |
Elmira Shahmalekpour |
1997 |
BJ6297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Astrid Olsson |
1997 |
AY6897 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.63 |
157 |
2 |
Stefanie Almqvist |
1997 |
BE4497 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
33.85 |
68 |
3 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
31.99 |
71 |
4 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.49 |
145 |
5 |
Ulrica Svensson |
1997 |
AA1697 |
H |
|
25m |
34.40 |
23 |
6 |
Diana Jansson |
1998 |
BC3698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
34.99 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2011 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
14:13 |
|