Ohjelma S71-Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 137 | Glifberg Martin | 1992 | MKK | AG8392 | 25 m | 1:02.86 | |
2 | 92 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 25 m | 1:07.04 | |
3 | 73 | Gustavsson Joel | 1992 | YSTADS SS | AM9392 | 25 m | 1:08.27 | |
4 | 71 | Steén Robbin | 1987 | YSTADS SS | AE5187 | 25 m | 1:08.86 | |
5 | 74 | Olsson Hampus | 1991 | YSTADS SS | AE2191 | 25 m | 1:10.58 | |
6 | 27 | Christiansson Viktor | 1995 | TYRINGE SS | AD5795 | 25 m | 1:12.33 | |
7 | 53 | Andersson Christian | 1995 | YSTADS SS | AC9995 | 25 m | 1:12.47 | |
8 | 61 | Liljedahl-Olsson Fredrik | 1997 | YSTADS SS | AD2797 | 25 m | 1:12.60 | |
9 | 56 | Christiansson Johan | 1996 | YSTADS SS | AD4396 | 25 m | 1:13.64 | |
10 | 106 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 1:15.34 | |
11 | 93 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 1:15.54 | |
12 | 49 | Flodfält Axel | 1995 | YSTADS SS | AT0395 | 25 m | 1:17.23 | |
13 | 18 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 1:23.37 | |
14 | 5 | Brink Sverre van | 1998 | OSBY SS | AJ6798 | 25 m | 1:26.37 | |
15 | 102 | Isaksson Josef | 1997 | S 71 | AS3197 | 25 m | 1:29.96 | |
16 | 9 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 25 m | 1:30.15 | |
17 | 63 | Damm Konrad | 1997 | YSTADS SS | AL4797 | 25 m | 1:30.79 | |
18 | 60 | Andersson Rickard | 1998 | YSTADS SS | AD4198 | 25 m | 1:36.61 | |
19 | 119 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 1:40.35 | |
20 | 88 | Mörck Joel | 1999 | S 71 | AH4999 | 25 m | 1:41.38 | |
21 | 21 | Lodge Gabriel | 1996 | KARLSHAMN | AV2996 | 25 m | 1:42.75 | |
22 | 11 | Jahnke Felix | 1998 | SÖSDALA SS | AF9598 | 25 m | 1:45.05 | |
23 | 121 | Persson Karl | 1998 | TYRINGE SS | AC1198 | 25 m | 1:45.24 | |
24 | 13 | Jahnke Maximilian | 1998 | SÖSDALA SS | AS2198 | 25 m | 1:49.86 | |
25 | 123 | Ernstsson Pontus | 1999 | S 71 | AH9999 | 25 m | 1:50.04 | |
26 | 39 | Mineur Philip | 1999 | LANDSKRONA | AI0999 | 25 m | 1:51.43 | |
27 | 3 | Teljebrant Teo | 1999 | MARKARYD | AE4999 | 25 m | 1:54.37 | |
28 | 8 | Lindgren Oscar | 1999 | OSBY SS | AK5999 | 25 m | 1:56.50 | |
29 | 16 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 1:57.86 | |
30 | 40 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:00.23 | |
31 | 31 | Nilsson Johannes | 1996 | TYRINGE SS | AA6996 | 25 m | 2:42.70 | |
32 | 130 | Lundin Attila | 1998 | BROMÖLLA | AR9198 | 25 m | ||
33 | 29 | Lindqvist Joseph | 1996 | TYRINGE SS | AJ7196 | 25 m | ||
34 | 127 | Hansson Andreas | 1995 | BROMÖLLA | AF8595 | 25 m | ||
35 | 2 | Teljebrant Hugo | 2001 | MARKARYD | AE2701 | 25 m | ||
36 | 132 | Nilsson Pontus | 1999 | BROMÖLLA | 25 m | |||
37 | 133 | Olsson Felix | 2002 | BROMÖLLA | AB8702 | 25 m | ||
38 | 131 | Melander Filip | 1998 | BROMÖLLA | AU6198 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 10 mars 2011 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 18:14 |