Program för SUM-SIM 50 m - 2011 Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
SUM-SIM 2011 (50m) |
|
Utskriftsdatum |
23 juli 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
20:05 |
|
|
Arrangör |
SSF/Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 juli 2011 |
|
|
|
|
Gren 29, 200m Ryggsim Damer |
Försök (7) |
15 år och yngre: Ida Lindborg (1994) 2:17.76 2009-01-01 FM:Louise Hansson 2:22.59 HS |
16 - 17 år: Ida Lindborg (1994) 2:18.88 2010-07-22 FM:Ida Lindborg 2:18.88 F Trelleborg |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:37.76 |
93 |
4 |
Hannah Skog |
1997 |
AK3297 |
MKK |
|
50m |
2:37.17 |
137 |
5 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:37.61 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:37.16 |
26 |
2 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:35.21 |
114 |
3 |
Michelle Hansen |
1994 |
AG3894 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:34.71 |
278 |
4 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:33.96 |
653 |
5 |
Anna Jonsson |
1994 |
AK3694 |
ÖSA |
|
50m |
2:34.63 |
637 |
6 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:35.01 |
626 |
7 |
Andie Turner |
1997 |
BR9297 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:35.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Amanda Löfgren |
1997 |
AY0897 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:33.37 |
264 |
2 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:32.85 |
156 |
3 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:32.25 |
159 |
4 |
Anna Mathsson |
1994 |
AI5494 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:32.07 |
128 |
5 |
Julia Kindlund |
1994 |
AL6494 |
UPSALA S |
|
50m |
2:32.19 |
456 |
6 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
50m |
2:32.63 |
438 |
7 |
Amanda Zetterström |
1994 |
BN6494 |
S 02 |
|
50m |
2:32.91 |
138 |
8 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:33.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
460 |
1 |
Lisen Andersson |
1994 |
AQ3294 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:31.93 |
290 |
2 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:31.32 |
592 |
3 |
Johanna Pettersson |
1996 |
AL2696 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
2:30.75 |
536 |
4 |
Ellen Olsson |
1995 |
AA3695 |
SK TRITON |
|
50m |
2:30.26 |
22 |
5 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:30.70 |
360 |
6 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
2:30.76 |
228 |
7 |
Agnes Idoffsson |
1994 |
BK9694 |
HS |
|
50m |
2:31.50 |
286 |
8 |
Issabella Hong |
1998 |
AK4698 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:31.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
667 |
1 |
Amanda Sundström |
1995 |
AD9295 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:29.71 |
671 |
2 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
POLISEN |
|
50m |
2:28.80 |
445 |
3 |
Elinor Andersson |
1994 |
BH0894 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:26.54 |
607 |
4 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:24.77 |
480 |
5 |
Emma Wahlström |
1994 |
AF9294 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:25.75 |
281 |
6 |
Victoria Johnsson |
1994 |
AG1694 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:27.38 |
528 |
7 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:29.14 |
365 |
8 |
Alice Ivarsson |
1996 |
AA4296 |
MOTALA SS |
|
50m |
2:30.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
532 |
1 |
Tove Andersson |
1995 |
AC0695 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:29.56 |
518 |
2 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:28.49 |
423 |
3 |
Johanna Fransson |
1994 |
AG1894 |
S 71 |
|
50m |
2:26.04 |
265 |
4 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:22.54 |
392 |
5 |
Jessica Eriksson |
1995 |
AH0895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:25.20 |
234 |
6 |
Jeanette Reinert |
1996 |
AF8296 |
HS |
|
50m |
2:27.23 |
584 |
7 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:29.03 |
481 |
8 |
Cecilia Wallén |
1995 |
BG5895 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:30.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
405 |
1 |
Josefine Rydberg |
1995 |
AB0695 |
NKK |
|
50m |
2:29.24 |
596 |
2 |
Emelie Bäck |
1996 |
AE4696 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:27.75 |
275 |
3 |
Erika Carlén |
1994 |
AM5294 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:25.94 |
226 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
2:18.10 |
433 |
5 |
Tilde Lundmark |
1995 |
AD1495 |
S 02 |
|
50m |
2:24.97 |
235 |
6 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
50m |
2:26.81 |
418 |
7 |
Emma Tran Ngan |
1995 |
AP1895 |
SK RAN |
|
50m |
2:28.90 |
177 |
8 |
Emma Varga |
1997 |
AE1897 |
DANDERYD |
|
50m |
2:29.93 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
23 juli 2011 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
20:05 |
|