Startliste for NUSS Äldre och Yngre 50m 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag 6/7 Klockan 15.00. (Insim kl. 13.30)
Heatlista Gren 99
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre 50 m 2011 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Norrköping |
|
Utskriftstid |
12:45 |
|
|
Arrangör |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2011-07-01 |
|
|
|
|
Gren 99, 50m Frisim Damer 12-13 |
Finaler (5) |
12 - 13 år: Hanne Holmertz 28.81 2000-07-01 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
208 |
1 |
Jacqueline Larsson |
1999 |
AD1699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
33.81 |
18 |
2 |
Julia Blomquist |
1998 |
AR8298 |
SKK |
|
25m |
33.28 |
527 |
3 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.09 |
285 |
4 |
Angelica Stark |
1999 |
AA7699 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
33.02 |
392 |
5 |
Therese Johansson |
1999 |
AB7499 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
33.06 |
324 |
6 |
Tilde Malm |
1999 |
AF8699 |
NKK |
|
25m |
33.27 |
634 |
7 |
Ellinor Grele |
1998 |
AT6898 |
UPSALA S |
|
50m |
33.47 |
165 |
8 |
Ella Nordanskog |
1998 |
AZ0298 |
LASS |
|
25m |
33.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
50m |
33.01 |
398 |
2 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
32.95 |
516 |
3 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
32.78 |
688 |
4 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
32.58 |
427 |
5 |
Amanda Fors |
1998 |
AY2698 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
32.74 |
131 |
6 |
Beatrice Andersson |
1998 |
AL0898 |
LASS |
|
25m |
32.86 |
146 |
7 |
Elise Gidlöf |
1999 |
AI8499 |
LASS |
|
25m |
33.01 |
638 |
8 |
Ellen Holmberg |
1998 |
AT9898 |
UPSALA S |
|
50m |
33.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
1 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
32.57 |
159 |
2 |
Lovisa Lampi |
1999 |
AQ4899 |
LASS |
|
25m |
32.22 |
570 |
3 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
32.03 |
529 |
4 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.92 |
238 |
5 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
25m |
31.96 |
45 |
6 |
Sandra Wivestrand |
1998 |
AK9898 |
ALINGSÅS |
|
25m |
32.11 |
343 |
7 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
25m |
32.35 |
213 |
8 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
32.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
583 |
1 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
31.64 |
625 |
2 |
Liva Bihre |
1998 |
BD1298 |
UPSALA S |
|
25m |
31.51 |
8 |
3 |
Alma Karlsson |
1999 |
AH8299 |
SKK |
|
25m |
31.18 |
233 |
4 |
Amanda Magnusson |
1999 |
AF9699 |
MASS |
|
25m |
30.47 |
44 |
5 |
Therese Wibrink |
1998 |
AO9698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
30.51 |
626 |
6 |
Linnéa Carlsson |
1998 |
AC8298 |
UPSALA S |
|
25m |
31.47 |
342 |
7 |
Sara Thunholm |
1999 |
AF4899 |
NKK |
|
25m |
31.63 |
380 |
8 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
ÖSMO SS |
|
25m |
31.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
447 |
1 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
30.33 |
671 |
2 |
Frida Byström |
1998 |
AH2298 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
29.72 |
426 |
3 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
29.13 |
420 |
4 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
28.81 |
666 |
5 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
28.91 |
425 |
6 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
29.68 |
205 |
7 |
Julia Karlsson |
1998 |
AM1698 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
29.81 |
234 |
8 |
Gabriella Petersson |
1998 |
AF8298 |
MASS |
|
25m |
30.39 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2011 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
12:45 |
|