2018-10-24   05:51:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stockholm Summergames 2011

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

125_S
Gren 125, 50m Ryggsim P ABCDE 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
418  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  50 m  24.54   
94  Hansson Joel Falk  1994  POLISEN  AT7394  25 m  29.56   
125  Uhlin Joakim  1994  POLISEN  AN6394  50 m  29.68   
200  Henriksson Gustav  1990  SS04  AJ3790  50 m  30.03   
155  Licina Adis  1994  SÖDERTÄLJE  AB3194  50 m  30.37   
98  Gomez Anton  1995  POLISEN  BA2395  25 m  30.80   
195  Ek Kristofer  1990  SS04  AE1590  25 m  30.94   
387  Rødland Marius Solaat  1997  Vestkant    50 m  31.23   
171  Aspvik Tommy  1990  SÖDERTÖRN  AI6990  50 m  31.35   
10  Lindström Leon  1996  DANDERYD  AH3196  25 m  32.21   
11  214  Söderström Philip  1993  SS04  AK2993  25 m  32.53   
12  256  Berntsen Tom  1993  VÄSBY SS  AH3193  25 m  32.74   
13  317  Törnqvist Samuel  1997  VÄSBY SS  AI6197  25 m  33.65   
14  364  Zirk Kregor  1999  USK    50 m  34.00   
15  194  Borg Alexander  1995  SS04  AT4795  25 m  34.19   
16  74  Aamer Karim  1992  POLISEN  AL3792  25 m  34.34   
17  379  Dahlb Erlend Alexandersen  1995  Setermoen    50 m  34.65   
18  126  Walsh Killian  1998  POLISEN  AG4198  25 m  34.66   
19  156  Mackin Timothy  1995  SÖDERTÄLJE  AO0995  50 m  34.73   
20  184  Tingbrand Wilmer  1998  SÖDERTÖRN  AM2998  25 m  35.24   
21  146  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  50 m  35.29   
22  383  Innselset Sigve  1996  Vestkant    50 m  35.33   
23  22  Rydstedt Simon  1994  HUDIKSVALL  AP4394  50 m  36.00   
24  363  Langel Marko-Matteus  1999  USK    50 m  36.25   
25  93  Falk Martin  1999  POLISEN  AC1199  25 m  36.92   
26  66  Karlsson Viktor  1996  HELLAS sk  AK1996  25 m  37.22   
27  127  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  37.24   
28  161  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  37.41   
29  145  Almqvist Alexander  1996  SÖDERTÄLJE  AS3196  50 m  37.65   
30  178  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m  38.06   
31  165  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  50 m  38.08   
32  301  Robertsson Carl  1997  VÄSBY SS  AM2997  50 m  38.32   
33  309  Swahn Daniel  1995  VÄSBY SS  AW7995  25 m  38.36   
34  64  Andrade Cristian de  1996  HELLAS sk  AT6796  25 m  38.39   
35  91  Eriksson Niclas  1998  POLISEN  AL2398  25 m  38.60   
36  315  Thydén Emil  1997  VÄSBY SS  AT5997  25 m  39.02   
37  354  El-Idi Firas  2001  LaUS  01A005  25 m  39.35   
38  167  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  50 m  40.14   
39  421  Mylläri Anton  2001  ÖSMO SS  AB9501  50 m  40.41   
40  295  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  40.51   
41  30  Gyllberg Jacob  2000  SK NEPTUN  AG1900  25 m  40.60   
42  352  Koskinen Veeti  1999  LaUS  99A481  25 m  40.77   
43  172  Ballchand Kevin  1999  SÖDERTÖRN  AI6199  25 m  41.01   
44  24  Waagaard Elias  1997  HUDIKSVALL  AU4597  25 m  41.37   
45  14  Jonsson Johan  1997  HUDIKSVALL  AQ2597  50 m  41.40   
46  222  Alexandrie Linus  1997  TYRESÖ SS  AT9597  25 m  41.41   
47  292  Moradi Kian  1999  VÄSBY SS  AG9399  25 m  41.75   
48  19  Raittila Gustav  1997  HUDIKSVALL  AP9197  25 m  42.54   
49  174  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  42.61   
50  275  Grankvist Oscar  2000  VÄSBY SS  AL9500  25 m  42.80   
51  371  Raappna Oscar  1998  Karasjok    50 m  42.96   
52  353  Pernanen Timi  2001  LaUS  01A141  25 m  43.03   
53  139  Liljedahl Hannes  1997  SK ÄGIR  AT6997  25 m  43.38   
54  263  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  43.72   
55  77  Andersson Erik  2001  POLISEN  AG6701  25 m  43.72   
56  27  Björkman Eric  1998  MÄRSTA SS  AT9598  25 m  44.23   
57  248  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  44.90   
58  15  Lindberg Filip  1998  HUDIKSVALL  AO5798  50 m  47.33   
59  177  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  47.33   
60  104  Jonsson Pontus  2000  POLISEN  AM5300  25 m  47.82   
61  179  Noory Samir  1999  SÖDERTÖRN  AP4799  25 m  49.30   
62  227  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m  49.56   
63  300  Rengart Noah  2002  VÄSBY SS  AD1302  25 m  50.42   
64  70  Wallenberg Karl  1998  HELLAS sk  AT7998  25 m  50.85   
65  65  Håkansson Mattias  1998  HELLAS sk  AT6998  25 m  51.14   
66  260  Bjurström Alexander  2000  VÄSBY SS  AN2300  25 m  51.18   
67  298  Packwood Marcus  2002  VÄSBY SS  AD2302  25 m  51.65   
68  316  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  52.30   
69  306  Sun John  2002  VÄSBY SS  AD4302  25 m  52.87   
70  419  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  50 m  54.58   
71  318  Westerlund Erik  2000  VÄSBY SS  AL3500  25 m  54.63   
72  95  Gauffin Angus  2000  POLISEN  AN3900  25 m  55.93   
73  59  Lee Alec  2002  ÄLVSJÖ AIK  AE3102  25 m  55.97   
74  75  Albornos Oscar Orosco  1998  POLISEN  AV5398  25 m     
75  290  Lopez Nicolas  2000  VÄSBY SS  AN6300  25 m     
76  20  Ringnér Anton  1999  HUDIKSVALL    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  06 juli 2011 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF  Utskriftstid  13:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner