Program för Jöns Svanbergsimmet 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet 2011 |
|
Utskriftsdatum |
08 maj 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
13:51 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 maj 2011 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
Johanna Hellsing |
1996 |
AB9296 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:35.96 |
399 |
3 |
Annileena Torkkeli |
1996 |
96A365 |
SAT |
|
25m |
3:32.18 |
383 |
4 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
3:29.64 |
407 |
5 |
Heidi Forma |
1993 |
93A134 |
SAT |
|
25m |
3:22.30 |
253 |
6 |
Linnea Grele |
1995 |
BV0295 |
UPSALA S |
|
25m |
3:28.83 |
144 |
7 |
Elice Ståhl |
1997 |
AX9297 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:30.88 |
406 |
8 |
Annika Forma |
1994 |
97A235 |
SAT |
|
25m |
3:32.46 |
263 |
9 |
Ella Hursti |
1998 |
AX8298 |
UPSALA S |
|
25m |
3:39.75 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
1 |
Ida Palenius |
1996 |
96A738 |
SAT |
|
50m |
3:18.94 |
397 |
2 |
Ella Rantamäki |
1998 |
98A030 |
SAT |
|
50m |
3:11.62 |
172 |
3 |
Malin Österman |
1993 |
AO0893 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
3:06.73 |
395 |
4 |
Julia Thurin |
1996 |
96A121 |
IFÅ |
|
25m |
2:56.41 |
199 |
5 |
Isabella Lian |
1996 |
AY8296 |
SKURU IK |
|
25m |
2:54.24 |
336 |
6 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:55.93 |
237 |
7 |
Malin Burman |
1996 |
AA6696 |
UPSALA S |
|
25m |
2:57.01 |
54 |
8 |
Louise Säfström |
1995 |
AO8895 |
FALUN |
|
25m |
3:10.43 |
333 |
9 |
Hanna Skytt |
1997 |
BJ8497 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:17.04 |
180 |
10 |
Ulrika Blom |
1997 |
AN1297 |
SKURU IK |
|
25m |
3:19.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Johanna Holm |
1996 |
AI7896 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:52.64 |
134 |
2 |
Angelica Damberg |
1996 |
BK1696 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:50.34 |
274 |
3 |
Felicia Lidström |
1994 |
BI3694 |
UPSALA S |
|
25m |
2:49.45 |
181 |
4 |
Ulrika Bygdeman |
1993 |
AR7893 |
SKURU IK |
|
25m |
2:41.56 |
158 |
5 |
Malin Westman |
1995 |
AA1695 |
MASS |
|
50m |
2:37.36 |
76 |
6 |
Fanny Strömstedt |
1996 |
AK4696 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.66 |
110 |
7 |
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
LASS |
|
25m |
2:46.56 |
331 |
8 |
Elin Ottosson-Bixo |
1995 |
AC6895 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:49.74 |
202 |
9 |
Vendela Mörkdal |
1995 |
BG2895 |
SKURU IK |
|
25m |
2:50.73 |
2 |
10 |
Lina Anttila |
1987 |
AV6487 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:54.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Diana Saleh |
1997 |
AT4697 |
LASS |
|
25m |
2:21.60 |
100 |
2 |
Emelie Gidlöf |
1997 |
AF6697 |
LASS |
|
25m |
2:08.94 |
316 |
3 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:02.35 |
342 |
4 |
Johanna Andersson |
1997 |
AC8497 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:53.68 |
57 |
5 |
Sophie Hansson |
1998 |
AM1298 |
HS |
|
25m |
1:49.25 |
59 |
6 |
Mari Louise Tran |
1997 |
AL2897 |
HS |
|
25m |
1:52.16 |
344 |
7 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:54.85 |
313 |
8 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:05.15 |
282 |
9 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
2:20.30 |
116 |
10 |
Michelle Petersson |
1997 |
AN9897 |
LASS |
|
25m |
2:23.20 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
08 maj 2011 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
13:51 |
|