Program för UGP 3 - Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hippi Josefine | 1994 | VÄSBY SS | BA4494 | 25 m | 2:05.72 | |
2 | 282 | Ericsson Elsa | 1995 | TÄBY SIM | AI0895 | 50 m | 2:05.83 | |
3 | 379 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 50 m | 2:06.97 | |
4 | 367 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 2:08.17 | |
5 | 31 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 25 m | 2:11.14 | |
6 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 2:11.35 | |
7 | 195 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:11.54 | |
8 | 40 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 2:12.90 | |
9 | 260 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 50 m | 2:16.11 | |
10 | 158 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 2:16.26 | |
11 | 454 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 50 m | 2:16.27 | |
12 | 366 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 2:16.66 | |
13 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 50 m | 2:16.99 | |
14 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:17.77 | |
15 | 154 | Jerrå Frida | 1993 | SKK | AQ7493 | 50 m | 2:19.19 | |
16 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:19.44 | |
17 | 156 | Lindqvist Olivia | 1993 | SKK | AH4293 | 50 m | 2:20.75 | |
18 | 316 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 25 m | 2:20.89 | |
19 | 43 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 25 m | 2:21.07 | |
20 | 292 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 2:21.08 | |
21 | 491 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:21.22 | |
22 | 368 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:21.47 | |
23 | 311 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 2:21.53 | |
24 | 55 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 25 m | 2:22.30 | |
25 | 62 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 2:22.40 | |
26 | 249 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 2:23.00 | |
27 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:23.25 | |
28 | 132 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:23.39 | |
29 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:23.64 | |
30 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 50 m | 2:23.80 | |
31 | 47 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:24.09 | |
32 | 134 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 2:24.85 | |
33 | 25 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 50 m | 2:27.12 | |
34 | 327 | Burman Katarina | 1993 | UPSALA S | AX5293 | 25 m | 2:27.19 | |
35 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 2:27.42 | |
36 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 2:27.43 | |
37 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:27.92 | |
38 | 129 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:27.92 | |
39 | 408 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:28.50 | |
40 | 125 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 2:28.58 | |
41 | 478 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 2:29.88 | |
42 | 467 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 2:29.99 | |
43 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 2:30.30 | |
44 | 437 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 2:30.65 | |
45 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 2:31.19 | |
46 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:31.92 | |
47 | 157 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 2:32.86 | |
48 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 2:33.25 | |
49 | 468 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 2:33.31 | |
50 | 521 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | 2:33.60 | |
51 | 114 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 2:33.94 | |
52 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 2:34.29 | |
53 | 51 | Jacobi Michelle | 1997 | NORRTÄLJE | AU6897 | 25 m | 2:34.57 | |
54 | 313 | Strömbäck Emma | 1995 | TÄBY SIM | BF3895 | 25 m | 2:34.72 | |
55 | 144 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:35.02 | |
56 | 395 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:35.16 | |
57 | 486 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 2:35.25 | |
58 | 143 | Berg Astrid | 1995 | SKK | BW2495 | 50 m | 2:35.93 | |
59 | 428 | Törnquist Freja | 1997 | ÅKERSBERGA | AG5697 | 50 m | 2:36.28 | |
60 | 301 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 2:36.33 | |
61 | 492 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 2:36.38 | |
62 | 262 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 2:36.50 | |
63 | 410 | Zedendahl Wendela | 1993 | VÄSBY SS | AN0293 | 25 m | 2:36.51 | |
64 | 385 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 2:36.66 | |
65 | 57 | Österman Malin | 1993 | NORRTÄLJE | AO0893 | 25 m | 2:36.66 | |
66 | 52 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 50 m | 2:36.73 | |
67 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 2:37.88 | |
68 | 370 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 2:38.79 | |
69 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 2:38.87 | |
70 | 251 | Borg Nanna Nissar - | 1996 | TUREBERG | AQ0896 | 25 m | 2:39.03 | |
71 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 50 m | 2:39.29 | |
72 | 397 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 2:39.55 | |
73 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 2:39.93 | |
74 | 398 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 2:40.14 | |
75 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:41.06 | |
76 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 2:41.80 | |
77 | 439 | Bretagnolle Lara | 1994 | SS04 | BO1494 | 50 m | 2:41.82 | |
78 | 290 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 2:42.71 | |
79 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 2:42.97 | |
80 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 2:44.30 | |
81 | 330 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 2:44.92 | |
82 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:45.18 | |
83 | 326 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 50 m | 2:45.49 | |
84 | 238 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 2:45.65 | |
85 | 252 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 25 m | 2:45.66 | |
86 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 2:46.09 | |
87 | 81 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 2:46.44 | |
88 | 100 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:46.46 | |
89 | 89 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:46.81 | |
90 | 457 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 25 m | 2:47.42 | |
91 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 50 m | 2:47.74 | |
92 | 427 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 2:47.77 | |
93 | 388 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 2:50.37 | |
94 | 525 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:51.43 | |
95 | 247 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 2:51.79 | |
96 | 513 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 50 m | 2:52.04 | |
97 | 121 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 2:52.66 | |
98 | 137 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 2:52.93 | |
99 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:53.48 | |
100 | 458 | Tien Wilma | 1995 | SS04 | BS1495 | 50 m | 2:53.78 | |
101 | 436 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 2:55.85 | |
102 | 116 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 2:56.46 | |
103 | 281 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 2:56.49 | |
104 | 206 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | 2:57.17 | |
105 | 221 | Ring Beata | 1995 | SÖDERTÖRN | BU2895 | 25 m | 2:57.63 | |
106 | 315 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:57.71 | |
107 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:57.94 | |
108 | 504 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 2:59.05 | |
109 | 83 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 3:00.56 | |
110 | 14 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 50 m | 3:00.72 | |
111 | 95 | Forsgren Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK0496 | 25 m | 3:01.47 | |
112 | 509 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 3:02.26 | |
113 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 3:02.57 | |
114 | 523 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 3:04.36 | |
115 | 433 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 3:05.41 | |
116 | 511 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 3:08.32 | |
117 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 3:12.67 | |
118 | 263 | Lindberg Kelly | 1997 | TYRESÖ SS | BD0297 | 25 m | 3:20.26 | |
119 | 271 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 3:20.58 | |
120 | 527 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 3:20.78 | |
121 | 182 | Bergström Ebba | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ5297 | 25 m | 3:34.12 | |
122 | 123 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 3:38.26 | |
123 | 105 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 50 m | ||
124 | 516 | Persson Sofia | 1996 | LIDINGÖ SK | bh5296 | 50 m | ||
125 | 185 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 50 m | ||
126 | 510 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 50 m | ||
127 | 222 | Ring Julia | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ7499 | 50 m | ||
128 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 50 m | ||
129 | 369 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 50 m | ||
130 | 517 | Boij Martha Engström | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 50 m | ||
131 | 78 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | ||
132 | 265 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 50 m | ||
133 | 214 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 50 m | ||
134 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Alsparr Patrik | 1993 | SK NEPTUN | AJ9593 | 25 m | 58.33 | |
2 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:00.10 | |
3 | 536 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 1:00.90 | |
4 | 42 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 1:00.93 | |
5 | 452 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 1:01.21 | |
6 | 391 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 1:01.76 | |
7 | 423 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:01.79 | |
8 | 361 | Berg Johan | 1994 | VÄSBY SS | AP4194 | 25 m | 1:01.92 | |
9 | 497 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 50 m | 1:02.57 | |
10 | 28 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 1:03.28 | |
11 | 496 | Salomonsson Joel | 1993 | POLISEN | AP1193 | 25 m | 1:03.67 | |
12 | 481 | Portocarrero Enrique H | 1993 | POLISEN | AO3193 | 50 m | 1:03.68 | |
13 | 484 | Hildebrant Conrad | 1995 | POLISEN | AS9195 | 50 m | 1:04.24 | |
14 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:04.64 | |
15 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 1:04.81 | |
16 | 45 | Wessén Victor | 1993 | SK NEPTUN | AT2593 | 25 m | 1:04.85 | |
17 | 444 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 50 m | 1:05.78 | |
18 | 41 | Moss Filip | 1994 | SK NEPTUN | AD2994 | 25 m | 1:06.51 | |
19 | 362 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 1:06.92 | |
20 | 219 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 25 m | 1:07.18 | |
21 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 1:07.58 | |
22 | 115 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:07.64 | |
23 | 322 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 1:07.73 | |
24 | 96 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 1:07.87 | |
25 | 212 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 50 m | 1:08.33 | |
26 | 27 | Brynnel Ambjörn | 1994 | SK NEPTUN | BA5794 | 50 m | 1:08.50 | |
27 | 230 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 1:08.85 | |
28 | 80 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 1:08.85 | |
29 | 305 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 50 m | 1:09.20 | |
30 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:09.42 | |
31 | 36 | Kurtovic Amar | 1995 | SK NEPTUN | AQ0395 | 25 m | 1:09.51 | |
32 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 50 m | 1:10.02 | |
33 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:10.18 | |
34 | 323 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 1:10.81 | |
35 | 184 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 25 m | 1:10.83 | |
36 | 231 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 1:10.94 | |
37 | 173 | Talib Patrik | 1995 | SKK | AV6795 | 25 m | 1:11.08 | |
38 | 111 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 1:12.23 | |
39 | 56 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 50 m | 1:12.74 | |
40 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:13.05 | |
41 | 35 | Khan Adel | 1996 | SK NEPTUN | AQ8796 | 25 m | 1:13.79 | |
42 | 248 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 25 m | 1:14.05 | |
43 | 528 | Tofilovski Alexander | 1994 | TUREBERG | AN1794 | 25 m | 1:15.34 | |
44 | 421 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:17.46 | |
45 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 50 m | 1:17.48 | |
46 | 464 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 25 m | 1:17.59 | |
47 | 63 | Strandt Andreas | 1997 | SALTSJÖB | AI5597 | 25 m | 1:18.02 | |
48 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 50 m | 1:18.77 | |
49 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 1:19.88 | |
50 | 518 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:22.73 | |
51 | 166 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:25.20 | |
52 | 67 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 50 m | 1:25.70 | |
53 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 1:26.22 | |
54 | 406 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:26.24 | |
55 | 501 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:27.68 | |
56 | 475 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:27.88 | |
57 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:28.50 | |
58 | 503 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 1:29.34 | |
59 | 473 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 1:29.76 | |
60 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:30.66 | |
61 | 168 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:30.78 | |
62 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:34.64 | |
63 | 8 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 1:35.06 | |
64 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 1:35.15 | |
65 | 420 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 50 m | 1:37.84 | |
66 | 530 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:41.61 | |
67 | 110 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 50 m | 1:42.95 | |
68 | 213 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 1:43.71 | |
69 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
70 | 71 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 50 m | ||
71 | 463 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 50 m | ||
72 | 216 | Novevski Kristjan | 1998 | SÖDERTÖRN | AM0998 | 50 m | ||
73 | 68 | Englund Lucas | 1995 | SKURU IK | AL2995 | 50 m | ||
74 | 266 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 50 m | ||
75 | 493 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | ||
76 | 180 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 50 m | ||
77 | 524 | Malmberg Sébastien | 1997 | SK NEPTUN | AT2797 | 50 m | ||
78 | 26 | Björkman Alfred | 1996 | SK NEPTUN | AQ7396 | 50 m | ||
79 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 1:11.87 | |
2 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 1:16.23 | |
3 | 33 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 25 m | 1:16.62 | |
4 | 87 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 1:17.20 | |
5 | 393 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 1:17.36 | |
6 | 229 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:18.19 | |
7 | 413 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:18.31 | |
8 | 86 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:18.85 | |
9 | 90 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 1:18.96 | |
10 | 37 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 25 m | 1:19.14 | |
11 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 1:20.16 | |
12 | 489 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 1:20.81 | |
13 | 451 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 1:21.01 | |
14 | 74 | Mörkdal Vendela | 1995 | SKURU IK | BG2895 | 50 m | 1:21.09 | |
15 | 299 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 50 m | 1:21.17 | |
16 | 21 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 1:21.24 | |
17 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:21.29 | |
18 | 91 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:21.80 | |
19 | 456 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 1:21.95 | |
20 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:22.23 | |
21 | 431 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:22.54 | |
22 | 328 | Burman Malin | 1996 | UPSALA S | AA6696 | 25 m | 1:22.55 | |
23 | 145 | Borén Sara | 1995 | SKK | AH2695 | 25 m | 1:22.71 | |
24 | 57 | Österman Malin | 1993 | NORRTÄLJE | AO0893 | 25 m | 1:23.31 | |
25 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:23.40 | |
26 | 482 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 1:23.70 | |
27 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 1:24.18 | |
28 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 1:24.66 | |
29 | 471 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:25.12 | |
30 | 494 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:25.13 | |
31 | 143 | Berg Astrid | 1995 | SKK | BW2495 | 25 m | 1:25.67 | |
32 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:25.72 | |
33 | 273 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:25.92 | |
34 | 118 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:26.26 | |
35 | 46 | Wiorek Carolina | 1997 | SK NEPTUN | AG3897 | 25 m | 1:26.47 | |
36 | 54 | Persson Emma | 1997 | NORRTÄLJE | AQ8697 | 25 m | 1:26.47 | |
37 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 1:26.90 | |
38 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:27.69 | |
39 | 50 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:27.84 | |
40 | 450 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 1:28.28 | |
41 | 338 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 1:28.52 | |
42 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:28.75 | |
43 | 162 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 1:29.05 | |
44 | 221 | Ring Beata | 1995 | SÖDERTÖRN | BU2895 | 25 m | 1:29.31 | |
45 | 176 | Älmeby Caroline | 1996 | SKK | AO8696 | 25 m | 1:29.39 | |
46 | 150 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:29.40 | |
47 | 126 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 1:29.42 | |
48 | 382 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:29.62 | |
49 | 397 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 1:30.12 | |
50 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:30.40 | |
51 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 50 m | 1:30.92 | |
52 | 513 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 1:31.01 | |
53 | 141 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:31.09 | |
54 | 280 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 1:31.15 | |
55 | 514 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 50 m | 1:31.50 | |
56 | 376 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:31.53 | |
57 | 153 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:31.88 | |
58 | 449 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:31.93 | |
59 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:32.15 | |
60 | 294 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 25 m | 1:32.46 | |
61 | 410 | Zedendahl Wendela | 1993 | VÄSBY SS | AN0293 | 25 m | 1:32.61 | |
62 | 298 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 1:32.93 | |
63 | 188 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:33.03 | |
64 | 149 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 1:33.47 | |
65 | 285 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 50 m | 1:33.50 | |
66 | 262 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:33.83 | |
67 | 455 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:33.83 | |
68 | 47 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 1:33.94 | |
69 | 249 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 1:34.65 | |
70 | 364 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:34.88 | |
71 | 129 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:34.89 | |
72 | 279 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 50 m | 1:35.17 | |
73 | 252 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 25 m | 1:35.48 | |
74 | 246 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 50 m | 1:35.65 | |
75 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 1:35.71 | |
76 | 521 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | 1:36.39 | |
77 | 329 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:36.44 | |
78 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:36.55 | |
79 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 50 m | 1:36.79 | |
80 | 287 | Fernqvist Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BO2497 | 25 m | 1:37.06 | |
81 | 472 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:37.33 | |
82 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 50 m | 1:37.36 | |
83 | 483 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:37.44 | |
84 | 297 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 1:37.64 | |
85 | 79 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 50 m | 1:37.74 | |
86 | 495 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:37.82 | |
87 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:38.28 | |
88 | 283 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 1:38.43 | |
89 | 529 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:38.51 | |
90 | 76 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:38.53 | |
91 | 227 | Shahmalekpour Elmira | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ6297 | 25 m | 1:39.01 | |
92 | 302 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 50 m | 1:39.52 | |
93 | 70 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 50 m | 1:39.77 | |
94 | 384 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:39.86 | |
95 | 78 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:40.33 | |
96 | 532 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 25 m | 1:40.59 | |
97 | 523 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:40.71 | |
98 | 123 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 1:40.92 | |
99 | 433 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 1:41.09 | |
100 | 105 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:41.17 | |
101 | 116 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:41.33 | |
102 | 381 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 1:41.38 | |
103 | 83 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:41.42 | |
104 | 238 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 1:41.87 | |
105 | 81 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:42.10 | |
106 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:42.23 | |
107 | 181 | Eklund Felicia Axelsson | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:42.55 | |
108 | 525 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 1:43.23 | |
109 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:43.47 | |
110 | 385 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 1:43.84 | |
111 | 295 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:43.89 | |
112 | 89 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:44.87 | |
113 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:45.22 | |
114 | 114 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:45.25 | |
115 | 247 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 1:45.48 | |
116 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:45.52 | |
117 | 363 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:45.53 | |
118 | 196 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 1:45.67 | |
119 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 25 m | 1:46.80 | |
120 | 428 | Törnquist Freja | 1997 | ÅKERSBERGA | AG5697 | 50 m | 1:47.31 | |
121 | 399 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 1:47.88 | |
122 | 206 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | 1:48.04 | |
123 | 186 | Calming Katia | 1998 | SÖDERTÖRN | BJ4298 | 25 m | 1:48.47 | |
124 | 185 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 25 m | 1:49.11 | |
125 | 369 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 1:49.28 | |
126 | 517 | Boij Martha Engström | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 50 m | 1:49.74 | |
127 | 66 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:49.76 | |
128 | 527 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 50 m | 1:49.77 | |
129 | 179 | Ahl Beatrice | 1998 | SÖDERTÖRN | BF6298 | 25 m | 1:50.29 | |
130 | 183 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 50 m | 1:51.39 | |
131 | 100 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:51.69 | |
132 | 402 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 1:51.76 | |
133 | 204 | Liljegren Tyra | 1999 | SÖDERTÖRN | BG7699 | 25 m | 1:52.49 | |
134 | 75 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:52.50 | |
135 | 446 | Hagberg Ellinor | 1996 | SS04 | BI0896 | 50 m | 1:53.60 | |
136 | 194 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 1:55.26 | |
137 | 182 | Bergström Ebba | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ5297 | 25 m | 1:56.48 | |
138 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 2:00.69 | |
139 | 214 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 2:03.53 | |
140 | 228 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 2:04.00 | |
141 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 2:08.73 | |
142 | 203 | Lagerman Wilma | 1997 | SÖDERTÖRN | BQ7497 | 50 m | ||
143 | 465 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 50 m | ||
144 | 65 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 50 m | ||
145 | 516 | Persson Sofia | 1996 | LIDINGÖ SK | bh5296 | 50 m | ||
146 | 222 | Ring Julia | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ7499 | 50 m | ||
147 | 223 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | ||
148 | 178 | Agdur Angelica | 1997 | SÖDERTÖRN | BQ1897 | 50 m | ||
149 | 240 | Wedahl Emma | 2000 | SÖDERTÖRN | BB0800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 58.98 | |
2 | 38 | Lutula Antonio | 1993 | SK NEPTUN | BC8793 | 25 m | 1:00.08 | |
3 | 375 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 1:00.26 | |
4 | 499 | Uhlin Joakim | 1994 | POLISEN | AN6394 | 25 m | 1:01.89 | |
5 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 1:02.23 | |
6 | 219 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 25 m | 1:02.64 | |
7 | 32 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 1:03.34 | |
8 | 205 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 50 m | 1:05.86 | |
9 | 42 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 1:06.54 | |
10 | 423 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:06.81 | |
11 | 20 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 1:07.28 | |
12 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 1:07.38 | |
13 | 19 | Hegardt Oliver | 1996 | DANDERYD | AM5596 | 25 m | 1:07.76 | |
14 | 117 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 50 m | 1:07.88 | |
15 | 107 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:08.30 | |
16 | 147 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 1:09.01 | |
17 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:09.03 | |
18 | 288 | Gellerstedt-Edn Alexander | 1995 | TÄBY SIM | AO8395 | 50 m | 1:09.17 | |
19 | 212 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 50 m | 1:09.72 | |
20 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 1:09.74 | |
21 | 84 | Backlund Tobias | 1995 | SPÅRVÄGEN | AR7195 | 50 m | 1:09.84 | |
22 | 293 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 1:09.90 | |
23 | 28 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 1:10.22 | |
24 | 372 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 1:10.28 | |
25 | 416 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 1:10.56 | |
26 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 1:10.56 | |
27 | 470 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 50 m | 1:10.73 | |
28 | 16 | Gérnyi Karl-Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:10.79 | |
29 | 418 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:11.13 | |
30 | 93 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 1:11.17 | |
31 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:11.56 | |
32 | 320 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 50 m | 1:12.20 | |
33 | 58 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:12.35 | |
34 | 500 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:13.33 | |
35 | 535 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 1:13.43 | |
36 | 220 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 1:13.91 | |
37 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:14.66 | |
38 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:14.72 | |
39 | 317 | Walde Oscar | 1995 | TÄBY SIM | AS5395 | 50 m | 1:16.30 | |
40 | 68 | Englund Lucas | 1995 | SKURU IK | AL2995 | 25 m | 1:16.50 | |
41 | 498 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:16.69 | |
42 | 308 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:17.00 | |
43 | 26 | Björkman Alfred | 1996 | SK NEPTUN | AQ7396 | 25 m | 1:17.09 | |
44 | 274 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:17.42 | |
45 | 476 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:17.85 | |
46 | 115 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:17.98 | |
47 | 533 | Johansson Samuel | 1994 | TÄBY SIM | BA3194 | 50 m | 1:18.48 | |
48 | 501 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:18.71 | |
49 | 422 | Forsell Andreas | 1996 | ÅKERSBERGA | AU5196 | 25 m | 1:18.87 | |
50 | 438 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 50 m | 1:19.07 | |
51 | 67 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 50 m | 1:19.27 | |
52 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 25 m | 1:19.40 | |
53 | 209 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:19.67 | |
54 | 518 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:19.99 | |
55 | 191 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:22.17 | |
56 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:22.29 | |
57 | 242 | Widmark Jonatan | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ7596 | 25 m | 1:22.70 | |
58 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 50 m | 1:22.87 | |
59 | 392 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 1:23.04 | |
60 | 400 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:23.24 | |
61 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:23.79 | |
62 | 526 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:24.31 | |
63 | 110 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:25.74 | |
64 | 291 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 50 m | 1:25.88 | |
65 | 193 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 50 m | 1:27.61 | |
66 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:27.71 | |
67 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 1:28.44 | |
68 | 473 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 25 m | 1:28.57 | |
69 | 82 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:28.95 | |
70 | 73 | Lindfors Charlie | 1996 | SKURU IK | AT1196 | 25 m | 1:29.48 | |
71 | 138 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 1:29.80 | |
72 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:30.08 | |
73 | 524 | Malmberg Sébastien | 1997 | SK NEPTUN | AT2797 | 50 m | 1:30.14 | |
74 | 60 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:30.21 | |
75 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:30.29 | |
76 | 342 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 50 m | 1:30.43 | |
77 | 522 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 25 m | 1:31.17 | |
78 | 520 | Gyllberg Jacob | 2000 | SK NEPTUN | AG1900 | 50 m | 1:31.18 | |
79 | 286 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:31.77 | |
80 | 306 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 50 m | 1:31.90 | |
81 | 148 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:34.15 | |
82 | 175 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:34.74 | |
83 | 2 | Amnelius Gustav | 1996 | BOTK-RÖNN | AT5196 | 50 m | 1:36.51 | |
84 | 104 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 50 m | 1:38.26 | |
85 | 10 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:39.06 | |
86 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 1:39.96 | |
87 | 420 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 50 m | 1:40.47 | |
88 | 530 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:44.24 | |
89 | 257 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 1:44.67 | |
90 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:45.87 | |
91 | 9 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:50.74 | |
92 | 7 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 50 m | 1:52.04 | |
93 | 506 | Forsberg Henrik | 1997 | HELLAS sk | AD4597 | 25 m | 1:54.29 | |
94 | 8 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 50 m | 1:55.90 | |
95 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
96 | 29 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | ||
97 | 239 | Warberg Erik | 1998 | SÖDERTÖRN | AU2398 | 50 m | ||
98 | 207 | Luhr Johan | 1997 | SÖDERTÖRN | AW9997 | 50 m | ||
99 | 213 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 50 m | ||
100 | 190 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 393 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 5:02.10 | |
2 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 5:09.35 | |
3 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 5:09.66 | |
4 | 359 | Andersson Jennie | 1993 | VÄSBY SS | AD2893 | 25 m | 5:10.29 | |
5 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 5:20.61 | |
6 | 229 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 5:29.87 | |
7 | 217 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 5:36.73 | |
8 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 5:38.45 | |
9 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 5:38.50 | |
10 | 87 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 5:38.58 | |
11 | 88 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 5:40.00 | |
12 | 133 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 5:44.70 | |
13 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 5:57.53 | |
14 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 6:00.48 | |
15 | 50 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 6:03.30 | |
16 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 6:05.52 | |
17 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 6:09.39 | |
18 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 50 m | 6:10.29 | |
19 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 6:45.55 | |
20 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 50 m | ||
21 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 50 m | ||
22 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 50 m | ||
23 | 516 | Persson Sofia | 1996 | LIDINGÖ SK | bh5296 | 50 m | ||
24 | 521 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | ||
25 | 47 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | ||
26 | 253 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 374 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 17:53.02 | |
2 | 474 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 18:04.36 | |
3 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 18:11.43 | |
4 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 50 m | 18:13.52 | |
5 | 202 | Kron Markus | 1994 | SÖDERTÖRN | AP2994 | 25 m | 18:30.27 | |
6 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 19:06.92 | |
7 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 50 m | 19:33.93 | |
8 | 97 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 19:59.24 | |
9 | 534 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 20:22.26 | |
10 | 322 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 20:30.39 | |
11 | 135 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 20:33.32 | |
12 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 21:31.27 | |
13 | 166 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 21:39.10 | |
14 | 29 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 21:47.82 | |
15 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 22:16.75 | |
16 | 535 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 50 m | 22:38.94 | |
17 | 168 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 23:03.73 | |
18 | 164 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 24:07.26 | |
19 | 373 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | ||
20 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:20.85 | |
2 | 359 | Andersson Jennie | 1993 | VÄSBY SS | AD2893 | 25 m | 2:21.10 | |
3 | 540 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 50 m | 2:21.49 | |
4 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 2:27.61 | |
5 | 468 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 2:34.27 | |
6 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 25 m | 2:34.76 | |
7 | 368 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:39.37 | |
8 | 387 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 2:40.63 | |
9 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 2:41.52 | |
10 | 40 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 2:42.14 | |
11 | 224 | Sahlin Karin | 1996 | SÖDERTÖRN | BH6696 | 25 m | 2:48.01 | |
12 | 154 | Jerrå Frida | 1993 | SKK | AQ7493 | 50 m | 2:48.53 | |
13 | 91 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:52.77 | |
14 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 2:56.06 | |
15 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 2:57.49 | |
16 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 3:05.07 | |
17 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 50 m | 3:09.50 | |
18 | 4 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 3:15.14 | |
19 | 50 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 3:15.71 | |
20 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 3:16.32 | |
21 | 253 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 50 m | ||
22 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 50 m | ||
23 | 47 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | ||
24 | 378 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 50 m | ||
25 | 521 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | ||
26 | 116 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 375 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 2:10.79 | |
2 | 536 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 2:12.65 | |
3 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 2:16.73 | |
4 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 2:24.25 | |
5 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 2:25.02 | |
6 | 32 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 25 m | 2:25.60 | |
7 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 2:26.98 | |
8 | 219 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 25 m | 2:28.04 | |
9 | 377 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 2:28.63 | |
10 | 212 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 25 m | 2:28.98 | |
11 | 117 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 50 m | 2:30.12 | |
12 | 416 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:31.85 | |
13 | 362 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 2:31.95 | |
14 | 418 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:32.13 | |
15 | 493 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | 2:32.42 | |
16 | 107 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 2:32.79 | |
17 | 372 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 2:32.91 | |
18 | 122 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 2:34.67 | |
19 | 245 | Winsa Ernst | 1993 | SÖDERTÖRN | AR4793 | 50 m | 2:35.27 | |
20 | 336 | Matkoski Alexander | 1996 | UPSALA S | AG2796 | 25 m | 2:35.46 | |
21 | 44 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 2:35.80 | |
22 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 2:35.96 | |
23 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 2:36.06 | |
24 | 300 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 2:36.35 | |
25 | 374 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 2:36.58 | |
26 | 16 | Gérnyi Karl-Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:38.54 | |
27 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 2:38.72 | |
28 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:39.08 | |
29 | 56 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 2:39.42 | |
30 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:41.17 | |
31 | 111 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 2:42.50 | |
32 | 447 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 25 m | 2:45.99 | |
33 | 477 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 2:46.10 | |
34 | 500 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 2:46.24 | |
35 | 26 | Björkman Alfred | 1996 | SK NEPTUN | AQ7396 | 25 m | 2:46.50 | |
36 | 180 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 2:47.03 | |
37 | 518 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 2:47.59 | |
38 | 97 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 2:48.39 | |
39 | 293 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 2:50.09 | |
40 | 441 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:50.09 | |
41 | 58 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:50.13 | |
42 | 191 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:50.21 | |
43 | 421 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 2:50.79 | |
44 | 476 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:52.85 | |
45 | 448 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 2:54.00 | |
46 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 2:54.02 | |
47 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 50 m | 2:55.12 | |
48 | 103 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 50 m | 2:55.52 | |
49 | 400 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 2:59.27 | |
50 | 501 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 3:00.11 | |
51 | 135 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 3:00.15 | |
52 | 503 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 3:00.45 | |
53 | 464 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 25 m | 3:02.13 | |
54 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 50 m | 3:04.05 | |
55 | 215 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 3:04.51 | |
56 | 209 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 3:04.69 | |
57 | 235 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 50 m | 3:05.68 | |
58 | 524 | Malmberg Sébastien | 1997 | SK NEPTUN | AT2797 | 50 m | 3:06.92 | |
59 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 3:08.00 | |
60 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 3:08.12 | |
61 | 522 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 25 m | 3:08.57 | |
62 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 3:09.02 | |
63 | 526 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 3:10.07 | |
64 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 3:11.52 | |
65 | 286 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 3:12.25 | |
66 | 244 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | 3:18.80 | |
67 | 264 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 3:19.90 | |
68 | 110 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 50 m | 3:21.20 | |
69 | 7 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 50 m | 3:29.78 | |
70 | 213 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 3:31.96 | |
71 | 104 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 50 m | 3:38.51 | |
72 | 71 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 50 m | ||
73 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
74 | 420 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 50 m | ||
75 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | ||
76 | 187 | Calming Rustan | 1996 | SÖDERTÖRN | AX8196 | 50 m | ||
77 | 189 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 50 m | ||
78 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 9, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 394 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 4:34.48 | |
2 | 201 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 4:41.09 | |
3 | 454 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 50 m | 4:41.36 | |
4 | 158 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 4:47.54 | |
5 | 156 | Lindqvist Olivia | 1993 | SKK | AH4293 | 50 m | 4:48.17 | |
6 | 413 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 4:48.47 | |
7 | 414 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 4:48.65 | |
8 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 4:49.00 | |
9 | 309 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 50 m | 4:50.30 | |
10 | 491 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 50 m | 4:53.17 | |
11 | 90 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 4:53.84 | |
12 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 25 m | 4:53.89 | |
13 | 292 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 4:54.03 | |
14 | 365 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 25 m | 4:56.33 | |
15 | 88 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 4:57.55 | |
16 | 55 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 25 m | 5:00.52 | |
17 | 154 | Jerrå Frida | 1993 | SKK | AQ7493 | 25 m | 5:00.68 | |
18 | 217 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 5:01.36 | |
19 | 249 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 5:04.83 | |
20 | 134 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 5:06.51 | |
21 | 467 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 5:08.03 | |
22 | 25 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 5:09.71 | |
23 | 43 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 25 m | 5:11.75 | |
24 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 50 m | 5:15.19 | |
25 | 157 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:16.20 | |
26 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 5:20.07 | |
27 | 492 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 50 m | 5:24.05 | |
28 | 251 | Borg Nanna Nissar - | 1996 | TUREBERG | AQ0896 | 25 m | 5:25.35 | |
29 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 5:25.44 | |
30 | 437 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 5:25.89 | |
31 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 5:26.95 | |
32 | 431 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 5:27.63 | |
33 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 5:30.25 | |
34 | 471 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 5:31.31 | |
35 | 51 | Jacobi Michelle | 1997 | NORRTÄLJE | AU6897 | 25 m | 5:33.07 | |
36 | 114 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 5:35.79 | |
37 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 5:37.45 | |
38 | 252 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 25 m | 5:42.23 | |
39 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 5:42.79 | |
40 | 338 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 50 m | 5:44.70 | |
41 | 326 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 50 m | 5:45.86 | |
42 | 301 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 5:46.48 | |
43 | 382 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 5:47.20 | |
44 | 241 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 5:50.47 | |
45 | 410 | Zedendahl Wendela | 1993 | VÄSBY SS | AN0293 | 25 m | 5:52.36 | |
46 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 5:52.55 | |
47 | 427 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 5:59.55 | |
48 | 76 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 6:03.04 | |
49 | 369 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 6:03.66 | |
50 | 227 | Shahmalekpour Elmira | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ6297 | 25 m | 6:03.68 | |
51 | 133 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 6:04.10 | |
52 | 483 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 6:05.34 | |
53 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 6:07.78 | |
54 | 149 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 6:12.95 | |
55 | 370 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 6:16.56 | |
56 | 395 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 6:21.04 | |
57 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 6:23.77 | |
58 | 509 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 6:28.25 | |
59 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 6:43.54 | |
60 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 7:04.35 | |
61 | 457 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | ||
62 | 89 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | ||
63 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 50 m | ||
64 | 385 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 50 m | ||
65 | 185 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 50 m | ||
66 | 182 | Bergström Ebba | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ5297 | 50 m | ||
67 | 141 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 50 m | ||
68 | 221 | Ring Beata | 1995 | SÖDERTÖRN | BU2895 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 2:19.31 | |
2 | 391 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 2:29.38 | |
3 | 536 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 50 m | 2:34.38 | |
4 | 103 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 50 m | 2:36.41 | |
5 | 377 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 2:37.36 | |
6 | 318 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 2:42.71 | |
7 | 93 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 2:49.13 | |
8 | 184 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 50 m | 2:49.13 | |
9 | 210 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 2:50.00 | |
10 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 2:54.68 | |
11 | 300 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 2:55.51 | |
12 | 335 | Lind Philip | 1995 | UPSALA S | AM5595 | 50 m | 3:00.18 | |
13 | 152 | Hägglund Jakob | 1995 | SKK | AX0195 | 25 m | 3:00.28 | |
14 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 3:03.49 | |
15 | 64 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 3:03.86 | |
16 | 191 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 3:05.98 | |
17 | 421 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 50 m | 3:06.01 | |
18 | 448 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 3:06.31 | |
19 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 3:08.59 | |
20 | 373 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 3:09.57 | |
21 | 447 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 50 m | 3:11.21 | |
22 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 3:11.75 | |
23 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 3:15.96 | |
24 | 423 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 3:17.91 | |
25 | 68 | Englund Lucas | 1995 | SKURU IK | AL2995 | 25 m | 3:17.98 | |
26 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 3:18.69 | |
27 | 463 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 3:19.02 | |
28 | 342 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 50 m | 3:26.69 | |
29 | 164 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 3:27.19 | |
30 | 1 | Amnelius Erik | 1996 | BOTK-RÖNN | AT6196 | 25 m | 3:27.57 | |
31 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 3:30.29 | |
32 | 518 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 3:33.13 | |
33 | 168 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 3:34.13 | |
34 | 177 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 3:44.22 | |
35 | 2 | Amnelius Gustav | 1996 | BOTK-RÖNN | AT5196 | 25 m | 3:44.64 | |
36 | 233 | Szakos Márton | 1997 | SÖDERTÖRN | AS9197 | 50 m | 3:55.20 | |
37 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 3:56.08 | |
38 | 507 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 25 m | 4:00.03 | |
39 | 239 | Warberg Erik | 1998 | SÖDERTÖRN | AU2398 | 25 m | 4:01.26 | |
40 | 216 | Novevski Kristjan | 1998 | SÖDERTÖRN | AM0998 | 50 m | 4:33.37 | |
41 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 4:45.14 | |
42 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 11, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 31 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 25 m | 2:18.86 | |
2 | 393 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 2:22.30 | |
3 | 379 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 25 m | 2:24.53 | |
4 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:25.86 | |
5 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:27.01 | |
6 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 2:28.10 | |
7 | 417 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:28.34 | |
8 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:29.14 | |
9 | 132 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:32.22 | |
10 | 412 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:32.57 | |
11 | 387 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 2:33.36 | |
12 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:33.55 | |
13 | 21 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 2:34.13 | |
14 | 151 | Hamdi Camilla | 1993 | SKK | BK9293 | 50 m | 2:34.83 | |
15 | 327 | Burman Katarina | 1993 | UPSALA S | AX5293 | 25 m | 2:35.23 | |
16 | 367 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 2:37.48 | |
17 | 34 | Jitelius Camilla | 1994 | SK NEPTUN | BW0894 | 25 m | 2:39.59 | |
18 | 312 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 50 m | 2:39.92 | |
19 | 328 | Burman Malin | 1996 | UPSALA S | AA6696 | 25 m | 2:42.17 | |
20 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 50 m | 2:42.61 | |
21 | 118 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:43.41 | |
22 | 443 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 2:44.89 | |
23 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:45.89 | |
24 | 24 | Söderlund Linn Arkevret | 1994 | SK NEPTUN | BC3894 | 25 m | 2:46.32 | |
25 | 408 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:46.68 | |
26 | 316 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 50 m | 2:46.74 | |
27 | 144 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:47.54 | |
28 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 2:48.02 | |
29 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:48.72 | |
30 | 330 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 2:49.32 | |
31 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 2:49.58 | |
32 | 126 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:51.27 | |
33 | 290 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 2:51.37 | |
34 | 5 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 2:51.79 | |
35 | 134 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 2:53.08 | |
36 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 2:54.24 | |
37 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 2:54.63 | |
38 | 52 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 2:57.71 | |
39 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 2:58.42 | |
40 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 50 m | 2:58.82 | |
41 | 428 | Törnquist Freja | 1997 | ÅKERSBERGA | AG5697 | 50 m | 2:59.16 | |
42 | 513 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 2:59.24 | |
43 | 326 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 25 m | 2:59.78 | |
44 | 395 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 3:03.43 | |
45 | 279 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 3:03.74 | |
46 | 262 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 3:04.97 | |
47 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 3:05.59 | |
48 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 50 m | 3:06.36 | |
49 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 50 m | 3:07.39 | |
50 | 436 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 3:12.64 | |
51 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 3:14.51 | |
52 | 509 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 3:16.66 | |
53 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 3:18.22 | |
54 | 434 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 3:20.47 | |
55 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 3:31.09 | |
56 | 302 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 3:38.82 | |
57 | 510 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 50 m | ||
58 | 238 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 50 m | ||
59 | 221 | Ring Beata | 1995 | SÖDERTÖRN | BU2895 | 50 m | ||
60 | 364 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 50 m | ||
61 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | ||
62 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 12, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 375 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 54.59 | |
2 | 28 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 55.11 | |
3 | 310 | Sandäng Anton | 1994 | TÄBY SIM | AI9994 | 25 m | 55.17 | |
4 | 481 | Portocarrero Enrique H | 1993 | POLISEN | AO3193 | 25 m | 55.19 | |
5 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 55.34 | |
6 | 536 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 50 m | 55.40 | |
7 | 496 | Salomonsson Joel | 1993 | POLISEN | AP1193 | 50 m | 56.10 | |
8 | 245 | Winsa Ernst | 1993 | SÖDERTÖRN | AR4793 | 50 m | 56.15 | |
9 | 452 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 56.45 | |
10 | 36 | Kurtovic Amar | 1995 | SK NEPTUN | AQ0395 | 25 m | 56.82 | |
11 | 38 | Lutula Antonio | 1993 | SK NEPTUN | BC8793 | 25 m | 56.99 | |
12 | 80 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 57.57 | |
13 | 474 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 57.61 | |
14 | 32 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 25 m | 57.70 | |
15 | 20 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 57.92 | |
16 | 423 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 57.96 | |
17 | 374 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 57.96 | |
18 | 499 | Uhlin Joakim | 1994 | POLISEN | AN6394 | 25 m | 57.98 | |
19 | 261 | Jonsberg Niclas | 1996 | TYRESÖ SS | AS1596 | 50 m | 58.16 | |
20 | 45 | Wessén Victor | 1993 | SK NEPTUN | AT2593 | 25 m | 58.38 | |
21 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 58.55 | |
22 | 205 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 50 m | 58.61 | |
23 | 115 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 58.89 | |
24 | 219 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 50 m | 58.99 | |
25 | 103 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 50 m | 59.03 | |
26 | 19 | Hegardt Oliver | 1996 | DANDERYD | AM5596 | 25 m | 59.30 | |
27 | 497 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 50 m | 59.33 | |
28 | 470 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 50 m | 59.35 | |
29 | 210 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 59.42 | |
30 | 490 | Mcpheat Lachlan | 1994 | POLISEN | AT3994 | 25 m | 59.43 | |
31 | 96 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 59.43 | |
32 | 27 | Brynnel Ambjörn | 1994 | SK NEPTUN | BA5794 | 50 m | 59.54 | |
33 | 202 | Kron Markus | 1994 | SÖDERTÖRN | AP2994 | 50 m | 59.59 | |
34 | 278 | Assarsson Mikael | 1994 | TÄBY SIM | AW0994 | 25 m | 59.61 | |
35 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 59.72 | |
36 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 59.84 | |
37 | 484 | Hildebrant Conrad | 1995 | POLISEN | AS9195 | 50 m | 59.89 | |
38 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:00.25 | |
39 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:00.25 | |
40 | 218 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 50 m | 1:00.27 | |
41 | 248 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 25 m | 1:00.32 | |
42 | 322 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 1:00.35 | |
43 | 461 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 50 m | 1:00.53 | |
44 | 230 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 1:00.69 | |
45 | 305 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 50 m | 1:00.71 | |
46 | 56 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 1:00.73 | |
47 | 231 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 1:00.82 | |
48 | 300 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:00.86 | |
49 | 122 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 1:01.16 | |
50 | 362 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 1:01.29 | |
51 | 107 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:01.35 | |
52 | 323 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:01.45 | |
53 | 288 | Gellerstedt-Edn Alexander | 1995 | TÄBY SIM | AO8395 | 50 m | 1:01.49 | |
54 | 493 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | 1:01.66 | |
55 | 232 | Stridfeldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 1:02.25 | |
56 | 528 | Tofilovski Alexander | 1994 | TUREBERG | AN1794 | 25 m | 1:02.36 | |
57 | 336 | Matkoski Alexander | 1996 | UPSALA S | AG2796 | 50 m | 1:02.46 | |
58 | 44 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 1:02.61 | |
59 | 308 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:02.81 | |
60 | 469 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 1:02.94 | |
61 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:03.14 | |
62 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 1:03.30 | |
63 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 1:03.36 | |
64 | 16 | Gérnyi Karl-Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:03.37 | |
65 | 68 | Englund Lucas | 1995 | SKURU IK | AL2995 | 50 m | 1:03.40 | |
66 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:03.44 | |
67 | 198 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 1:03.48 | |
68 | 335 | Lind Philip | 1995 | UPSALA S | AM5595 | 25 m | 1:03.50 | |
69 | 184 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 50 m | 1:03.53 | |
70 | 535 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 1:03.55 | |
71 | 372 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 1:03.60 | |
72 | 438 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 50 m | 1:03.70 | |
73 | 320 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 50 m | 1:03.99 | |
74 | 422 | Forsell Andreas | 1996 | ÅKERSBERGA | AU5196 | 25 m | 1:04.19 | |
75 | 64 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 1:04.21 | |
76 | 464 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 25 m | 1:04.55 | |
77 | 58 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:05.11 | |
78 | 111 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 1:05.17 | |
79 | 293 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 1:05.19 | |
80 | 254 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 1:05.45 | |
81 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:05.61 | |
82 | 500 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:05.77 | |
83 | 97 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 1:05.85 | |
84 | 317 | Walde Oscar | 1995 | TÄBY SIM | AS5395 | 50 m | 1:05.97 | |
85 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:06.30 | |
86 | 193 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 50 m | 1:06.65 | |
87 | 518 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:07.20 | |
88 | 180 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:07.25 | |
89 | 421 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 50 m | 1:07.55 | |
90 | 35 | Khan Adel | 1996 | SK NEPTUN | AQ8796 | 25 m | 1:07.67 | |
91 | 498 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 1:07.72 | |
92 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 25 m | 1:08.37 | |
93 | 477 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:08.43 | |
94 | 1 | Amnelius Erik | 1996 | BOTK-RÖNN | AT6196 | 25 m | 1:08.47 | |
95 | 476 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:09.17 | |
96 | 235 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 50 m | 1:09.23 | |
97 | 135 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 1:09.42 | |
98 | 406 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:09.57 | |
99 | 501 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:09.68 | |
100 | 442 | Engström Viktor | 1995 | SS04 | AS4795 | 50 m | 1:09.95 | |
101 | 508 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 1:10.08 | |
102 | 63 | Strandt Andreas | 1997 | SALTSJÖB | AI5597 | 50 m | 1:10.17 | |
103 | 400 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:11.03 | |
104 | 274 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:11.03 | |
105 | 475 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:11.28 | |
106 | 67 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 50 m | 1:11.31 | |
107 | 207 | Luhr Johan | 1997 | SÖDERTÖRN | AW9997 | 25 m | 1:11.53 | |
108 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:11.80 | |
109 | 272 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:11.90 | |
110 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:11.97 | |
111 | 526 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 1:12.74 | |
112 | 177 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:13.04 | |
113 | 29 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 1:13.32 | |
114 | 420 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 50 m | 1:14.08 | |
115 | 531 | Frogvall Dan | 1995 | TYRESÖ SS | BA6795 | 25 m | 1:14.23 | |
116 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:15.25 | |
117 | 242 | Widmark Jonatan | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ7596 | 25 m | 1:15.79 | |
118 | 515 | Gärdlund Aidan | 1996 | SÖDERTÖRN | ax9196 | 50 m | 1:15.80 | |
119 | 215 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 1:15.86 | |
120 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 1:16.04 | |
121 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 1:16.54 | |
122 | 264 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:16.87 | |
123 | 110 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:17.11 | |
124 | 473 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 1:17.14 | |
125 | 2 | Amnelius Gustav | 1996 | BOTK-RÖNN | AT5196 | 50 m | 1:17.51 | |
126 | 244 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 1:17.58 | |
127 | 164 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:18.15 | |
128 | 71 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 1:18.45 | |
129 | 168 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:18.57 | |
130 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:19.36 | |
131 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:19.38 | |
132 | 60 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:19.94 | |
133 | 520 | Gyllberg Jacob | 2000 | SK NEPTUN | AG1900 | 50 m | 1:20.71 | |
134 | 306 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 50 m | 1:20.77 | |
135 | 321 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 50 m | 1:20.83 | |
136 | 213 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 1:20.92 | |
137 | 138 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 1:21.60 | |
138 | 148 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:22.77 | |
139 | 10 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:22.82 | |
140 | 175 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:22.83 | |
141 | 104 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:23.57 | |
142 | 189 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 1:24.37 | |
143 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 1:24.97 | |
144 | 82 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:25.65 | |
145 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:25.67 | |
146 | 275 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:26.82 | |
147 | 233 | Szakos Márton | 1997 | SÖDERTÖRN | AS9197 | 25 m | 1:26.85 | |
148 | 506 | Forsberg Henrik | 1997 | HELLAS sk | AD4597 | 25 m | 1:26.99 | |
149 | 512 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 25 m | 1:27.25 | |
150 | 73 | Lindfors Charlie | 1996 | SKURU IK | AT1196 | 50 m | 1:27.89 | |
151 | 8 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 50 m | 1:29.74 | |
152 | 9 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:30.12 | |
153 | 530 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:31.29 | |
154 | 507 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 25 m | 1:32.51 | |
155 | 257 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 1:33.35 | |
156 | 200 | Jändel Simon | 1998 | SÖDERTÖRN | AU7798 | 50 m | 1:34.37 | |
157 | 119 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:35.19 | |
158 | 216 | Novevski Kristjan | 1998 | SÖDERTÖRN | AM0998 | 25 m | 1:35.27 | |
159 | 85 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:40.08 | |
160 | 192 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | 1:45.60 | |
161 | 211 | Molin David | 1998 | SÖDERTÖRN | AR7398 | 25 m | 1:48.98 | |
162 | 225 | Sedraoui Nasim | 1999 | SÖDERTÖRN | AN7599 | 25 m | 1:52.22 | |
163 | 187 | Calming Rustan | 1996 | SÖDERTÖRN | AX8196 | 50 m | ||
164 | 190 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 50 m | ||
165 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
166 | 239 | Warberg Erik | 1998 | SÖDERTÖRN | AU2398 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 13, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 375 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 1:56.14 | |
2 | 28 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 2:03.63 | |
3 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 2:03.71 | |
4 | 245 | Winsa Ernst | 1993 | SÖDERTÖRN | AR4793 | 50 m | 2:04.15 | |
5 | 460 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 50 m | 2:04.34 | |
6 | 452 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 2:05.02 | |
7 | 23 | Alsparr Patrik | 1993 | SK NEPTUN | AJ9593 | 25 m | 2:05.23 | |
8 | 490 | Mcpheat Lachlan | 1994 | POLISEN | AT3994 | 25 m | 2:05.49 | |
9 | 481 | Portocarrero Enrique H | 1993 | POLISEN | AO3193 | 50 m | 2:05.77 | |
10 | 147 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 2:07.11 | |
11 | 20 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 2:07.59 | |
12 | 80 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 2:07.66 | |
13 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 2:08.02 | |
14 | 374 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 2:08.16 | |
15 | 536 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 50 m | 2:08.57 | |
16 | 202 | Kron Markus | 1994 | SÖDERTÖRN | AP2994 | 25 m | 2:08.86 | |
17 | 210 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 2:09.29 | |
18 | 231 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 2:09.49 | |
19 | 474 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 2:09.66 | |
20 | 444 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 50 m | 2:09.68 | |
21 | 45 | Wessén Victor | 1993 | SK NEPTUN | AT2593 | 50 m | 2:09.81 | |
22 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 2:10.07 | |
23 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 2:10.08 | |
24 | 496 | Salomonsson Joel | 1993 | POLISEN | AP1193 | 50 m | 2:10.18 | |
25 | 19 | Hegardt Oliver | 1996 | DANDERYD | AM5596 | 25 m | 2:10.67 | |
26 | 497 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 25 m | 2:11.30 | |
27 | 41 | Moss Filip | 1994 | SK NEPTUN | AD2994 | 25 m | 2:11.36 | |
28 | 322 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 2:12.69 | |
29 | 480 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 50 m | 2:12.79 | |
30 | 27 | Brynnel Ambjörn | 1994 | SK NEPTUN | BA5794 | 50 m | 2:13.11 | |
31 | 470 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 50 m | 2:13.38 | |
32 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 2:13.58 | |
33 | 362 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 2:14.50 | |
34 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 2:14.57 | |
35 | 96 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 2:15.09 | |
36 | 484 | Hildebrant Conrad | 1995 | POLISEN | AS9195 | 50 m | 2:15.30 | |
37 | 499 | Uhlin Joakim | 1994 | POLISEN | AN6394 | 50 m | 2:15.69 | |
38 | 372 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 2:15.75 | |
39 | 107 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 2:16.18 | |
40 | 93 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 2:16.47 | |
41 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 2:16.52 | |
42 | 218 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 50 m | 2:16.52 | |
43 | 300 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 2:16.57 | |
44 | 308 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:17.16 | |
45 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 2:18.17 | |
46 | 323 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 2:18.56 | |
47 | 232 | Stridfeldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 2:19.06 | |
48 | 320 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 2:19.27 | |
49 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 50 m | 2:19.72 | |
50 | 16 | Gérnyi Karl-Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:21.27 | |
51 | 535 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 2:21.74 | |
52 | 318 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 2:22.29 | |
53 | 35 | Khan Adel | 1996 | SK NEPTUN | AQ8796 | 25 m | 2:22.77 | |
54 | 193 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 50 m | 2:24.85 | |
55 | 533 | Johansson Samuel | 1994 | TÄBY SIM | BA3194 | 50 m | 2:25.06 | |
56 | 422 | Forsell Andreas | 1996 | ÅKERSBERGA | AU5196 | 25 m | 2:25.21 | |
57 | 534 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 2:26.04 | |
58 | 340 | Steinbock Daniel | 1996 | UPSALA S | AX3796 | 50 m | 2:26.14 | |
59 | 180 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 2:26.47 | |
60 | 135 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 2:27.35 | |
61 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:27.91 | |
62 | 438 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 50 m | 2:28.41 | |
63 | 500 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 2:28.63 | |
64 | 476 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:29.74 | |
65 | 448 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:29.77 | |
66 | 498 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 2:33.67 | |
67 | 291 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 25 m | 2:33.81 | |
68 | 400 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 2:34.74 | |
69 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 50 m | 2:34.93 | |
70 | 1 | Amnelius Erik | 1996 | BOTK-RÖNN | AT6196 | 25 m | 2:35.75 | |
71 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 2:37.09 | |
72 | 293 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 2:39.14 | |
73 | 475 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 2:39.29 | |
74 | 29 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 2:40.47 | |
75 | 166 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:40.57 | |
76 | 191 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 2:40.66 | |
77 | 508 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 2:40.68 | |
78 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:40.80 | |
79 | 404 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 2:41.09 | |
80 | 198 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 2:42.57 | |
81 | 392 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 50 m | 2:42.73 | |
82 | 463 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 2:44.52 | |
83 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 2:45.74 | |
84 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 2:46.13 | |
85 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 2:47.58 | |
86 | 321 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 2:48.13 | |
87 | 110 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:48.26 | |
88 | 2 | Amnelius Gustav | 1996 | BOTK-RÖNN | AT5196 | 50 m | 2:49.43 | |
89 | 177 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 2:50.19 | |
90 | 111 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 2:51.32 | |
91 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:52.03 | |
92 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:52.86 | |
93 | 168 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 2:53.64 | |
94 | 503 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 2:56.19 | |
95 | 244 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | 2:56.25 | |
96 | 164 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 2:58.25 | |
97 | 420 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 25 m | 3:01.66 | |
98 | 473 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 3:03.94 | |
99 | 148 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 3:13.17 | |
100 | 506 | Forsberg Henrik | 1997 | HELLAS sk | AD4597 | 25 m | 3:14.84 | |
101 | 104 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 50 m | 3:17.48 | |
102 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 3:29.21 | |
103 | 200 | Jändel Simon | 1998 | SÖDERTÖRN | AU7798 | 50 m | 3:31.80 | |
104 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 3:37.20 | |
105 | 233 | Szakos Márton | 1997 | SÖDERTÖRN | AS9197 | 25 m | 3:38.15 | |
106 | 101 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 50 m | 3:45.09 | |
107 | 175 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 50 m | ||
108 | 515 | Gärdlund Aidan | 1996 | SÖDERTÖRN | ax9196 | 50 m | ||
109 | 512 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 50 m | ||
110 | 507 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 50 m | ||
111 | 493 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | ||
112 | 234 | Talanov David | 1998 | SÖDERTÖRN | AN9998 | 50 m | ||
113 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
114 | 138 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | ||
115 | 207 | Luhr Johan | 1997 | SÖDERTÖRN | AW9997 | 50 m | ||
116 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 1:03.89 | |
2 | 379 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 25 m | 1:04.84 | |
3 | 40 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 1:06.32 | |
4 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 25 m | 1:06.80 | |
5 | 201 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 1:07.10 | |
6 | 309 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 50 m | 1:07.83 | |
7 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 1:08.08 | |
8 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:08.61 | |
9 | 62 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 1:08.74 | |
10 | 88 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 1:08.96 | |
11 | 159 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:09.91 | |
12 | 86 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:10.14 | |
13 | 269 | Olofsson Linnea | 1993 | TYRESÖ SS | AQ1893 | 25 m | 1:10.82 | |
14 | 387 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 1:10.86 | |
15 | 154 | Jerrå Frida | 1993 | SKK | AQ7493 | 50 m | 1:10.95 | |
16 | 327 | Burman Katarina | 1993 | UPSALA S | AX5293 | 25 m | 1:11.04 | |
17 | 195 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 1:11.71 | |
18 | 468 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 1:11.84 | |
19 | 368 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 1:12.02 | |
20 | 366 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 1:12.06 | |
21 | 224 | Sahlin Karin | 1996 | SÖDERTÖRN | BH6696 | 50 m | 1:12.65 | |
22 | 491 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 50 m | 1:12.66 | |
23 | 91 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:13.31 | |
24 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 1:13.39 | |
25 | 311 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:13.54 | |
26 | 451 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 1:13.62 | |
27 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:14.34 | |
28 | 25 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 1:14.68 | |
29 | 61 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:15.10 | |
30 | 54 | Persson Emma | 1997 | NORRTÄLJE | AQ8697 | 25 m | 1:15.89 | |
31 | 125 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 1:16.32 | |
32 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:16.55 | |
33 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 1:16.58 | |
34 | 253 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 1:17.03 | |
35 | 284 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 50 m | 1:17.07 | |
36 | 408 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 50 m | 1:17.12 | |
37 | 471 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 1:17.40 | |
38 | 467 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 1:18.04 | |
39 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:18.32 | |
40 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 1:18.55 | |
41 | 249 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 1:19.86 | |
42 | 486 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 1:20.38 | |
43 | 87 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 1:20.70 | |
44 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 1:21.03 | |
45 | 134 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 1:21.03 | |
46 | 478 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:21.21 | |
47 | 457 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 1:21.52 | |
48 | 431 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:21.58 | |
49 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:22.39 | |
50 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 1:22.71 | |
51 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 1:22.72 | |
52 | 268 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:22.83 | |
53 | 4 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 1:22.88 | |
54 | 332 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:23.12 | |
55 | 169 | Rabenius Oda | 1997 | SKK | BH6497 | 25 m | 1:23.53 | |
56 | 488 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 1:23.68 | |
57 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:23.78 | |
58 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:24.34 | |
59 | 303 | Lundeborg Frida | 1994 | TÄBY SIM | BZ9694 | 25 m | 1:24.44 | |
60 | 456 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 1:24.58 | |
61 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 1:26.14 | |
62 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:26.20 | |
63 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:26.29 | |
64 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 1:26.87 | |
65 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:27.91 | |
66 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:28.24 | |
67 | 252 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 25 m | 1:28.41 | |
68 | 439 | Bretagnolle Lara | 1994 | SS04 | BO1494 | 50 m | 1:28.82 | |
69 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 1:29.02 | |
70 | 319 | Wickman Cecilia | 1995 | TÄBY SIM | BS2495 | 25 m | 1:29.12 | |
71 | 395 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:29.35 | |
72 | 15 | Tannous Nicole | 1998 | BOTK-RÖNN | AY6298 | 25 m | 1:29.47 | |
73 | 77 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 50 m | 1:29.92 | |
74 | 70 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:30.48 | |
75 | 382 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:31.26 | |
76 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:31.61 | |
77 | 326 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 25 m | 1:32.15 | |
78 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 50 m | 1:33.14 | |
79 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 50 m | 1:33.91 | |
80 | 141 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 50 m | 1:34.03 | |
81 | 153 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:34.39 | |
82 | 76 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 50 m | 1:34.94 | |
83 | 241 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 50 m | 1:35.11 | |
84 | 251 | Borg Nanna Nissar - | 1996 | TUREBERG | AQ0896 | 25 m | 1:35.44 | |
85 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:36.88 | |
86 | 378 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 1:37.03 | |
87 | 150 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:38.58 | |
88 | 384 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:43.95 | |
89 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 50 m | 1:46.34 | |
90 | 14 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 25 m | 1:46.70 | |
91 | 509 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 1:46.73 | |
92 | 504 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 50 m | 1:47.03 | |
93 | 5 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 50 m | ||
94 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | ||
95 | 75 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 50 m | ||
96 | 182 | Bergström Ebba | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ5297 | 50 m | ||
97 | 181 | Eklund Felicia Axelsson | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | ||
98 | 72 | Lind Emma | 1995 | SKURU IK | BW4295 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 15, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 1:03.57 | |
2 | 536 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 50 m | 1:06.12 | |
3 | 391 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 1:10.09 | |
4 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:10.31 | |
5 | 103 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 50 m | 1:10.43 | |
6 | 377 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 1:11.80 | |
7 | 210 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 1:12.23 | |
8 | 444 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 50 m | 1:12.25 | |
9 | 375 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 1:13.05 | |
10 | 461 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 50 m | 1:13.99 | |
11 | 305 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 50 m | 1:14.69 | |
12 | 184 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 25 m | 1:15.54 | |
13 | 334 | Johansson Sean | 1997 | UPSALA S | AO1197 | 25 m | 1:15.94 | |
14 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 1:16.13 | |
15 | 122 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 1:16.69 | |
16 | 32 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 25 m | 1:16.75 | |
17 | 107 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:16.77 | |
18 | 339 | Pettersson Johan | 1994 | UPSALA S | AS9994 | 25 m | 1:17.16 | |
19 | 93 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 1:17.72 | |
20 | 336 | Matkoski Alexander | 1996 | UPSALA S | AG2796 | 25 m | 1:17.94 | |
21 | 335 | Lind Philip | 1995 | UPSALA S | AM5595 | 50 m | 1:18.68 | |
22 | 248 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 25 m | 1:18.82 | |
23 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:18.96 | |
24 | 459 | Tisell Axel | 1996 | SS04 | AD6596 | 50 m | 1:19.15 | |
25 | 460 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 50 m | 1:19.25 | |
26 | 308 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 1:20.27 | |
27 | 477 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:20.50 | |
28 | 469 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 1:21.78 | |
29 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:21.84 | |
30 | 421 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:22.01 | |
31 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 1:22.56 | |
32 | 152 | Hägglund Jakob | 1995 | SKK | AX0195 | 25 m | 1:23.73 | |
33 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:24.34 | |
34 | 64 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 1:24.75 | |
35 | 404 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 1:25.40 | |
36 | 373 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:25.71 | |
37 | 191 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:25.98 | |
38 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:27.23 | |
39 | 56 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 1:27.54 | |
40 | 111 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 1:28.85 | |
41 | 26 | Björkman Alfred | 1996 | SK NEPTUN | AQ7396 | 50 m | 1:29.69 | |
42 | 115 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:29.74 | |
43 | 1 | Amnelius Erik | 1996 | BOTK-RÖNN | AT6196 | 25 m | 1:30.66 | |
44 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 1:30.67 | |
45 | 97 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 1:31.89 | |
46 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:32.06 | |
47 | 476 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:32.13 | |
48 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:32.34 | |
49 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:33.90 | |
50 | 400 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:34.25 | |
51 | 342 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 1:35.17 | |
52 | 272 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:35.61 | |
53 | 164 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:36.86 | |
54 | 207 | Luhr Johan | 1997 | SÖDERTÖRN | AW9997 | 25 m | 1:37.68 | |
55 | 177 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:38.32 | |
56 | 168 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:38.52 | |
57 | 175 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:39.70 | |
58 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 1:41.67 | |
59 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:42.26 | |
60 | 239 | Warberg Erik | 1998 | SÖDERTÖRN | AU2398 | 25 m | 1:42.46 | |
61 | 82 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:43.41 | |
62 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 1:44.14 | |
63 | 148 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:44.80 | |
64 | 213 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 1:46.02 | |
65 | 515 | Gärdlund Aidan | 1996 | SÖDERTÖRN | ax9196 | 50 m | 1:46.10 | |
66 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:46.33 | |
67 | 104 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:46.40 | |
68 | 233 | Szakos Márton | 1997 | SÖDERTÖRN | AS9197 | 25 m | 1:48.57 | |
69 | 10 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:48.98 | |
70 | 211 | Molin David | 1998 | SÖDERTÖRN | AR7398 | 25 m | 1:49.44 | |
71 | 275 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:49.46 | |
72 | 2 | Amnelius Gustav | 1996 | BOTK-RÖNN | AT5196 | 50 m | 1:51.05 | |
73 | 110 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:51.08 | |
74 | 234 | Talanov David | 1998 | SÖDERTÖRN | AN9998 | 25 m | 1:51.26 | |
75 | 7 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 50 m | 1:52.05 | |
76 | 9 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:55.69 | |
77 | 216 | Novevski Kristjan | 1998 | SÖDERTÖRN | AM0998 | 25 m | 1:58.85 | |
78 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 2:13.15 | |
79 | 101 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 50 m | 2:18.29 | |
80 | 200 | Jändel Simon | 1998 | SÖDERTÖRN | AU7798 | 50 m | ||
81 | 192 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 50 m | ||
82 | 493 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | ||
83 | 507 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 50 m | ||
84 | 512 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 50 m | ||
85 | 190 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 50 m | ||
86 | 187 | Calming Rustan | 1996 | SÖDERTÖRN | AX8196 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 16, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 31 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 25 m | 1:03.96 | |
2 | 393 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 1:05.92 | |
3 | 366 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 1:08.41 | |
4 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:08.59 | |
5 | 165 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:09.33 | |
6 | 367 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 1:09.59 | |
7 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:09.73 | |
8 | 132 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 1:09.74 | |
9 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 1:09.81 | |
10 | 407 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 1:10.51 | |
11 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:10.61 | |
12 | 387 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 1:10.66 | |
13 | 417 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 1:10.96 | |
14 | 327 | Burman Katarina | 1993 | UPSALA S | AX5293 | 25 m | 1:11.88 | |
15 | 412 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:12.01 | |
16 | 312 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 50 m | 1:12.35 | |
17 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:12.37 | |
18 | 34 | Jitelius Camilla | 1994 | SK NEPTUN | BW0894 | 25 m | 1:12.56 | |
19 | 292 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 1:12.78 | |
20 | 256 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 50 m | 1:12.78 | |
21 | 419 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:12.99 | |
22 | 260 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 25 m | 1:13.48 | |
23 | 21 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 1:13.62 | |
24 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 25 m | 1:13.74 | |
25 | 277 | Arksand Elsa | 1996 | TÄBY SIM | AU1896 | 50 m | 1:15.04 | |
26 | 538 | Salih Milana | 1997 | VÄSBY SS | ax4697 | 50 m | 1:15.14 | |
27 | 118 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:15.17 | |
28 | 314 | Strömbäck Madeleine | 1993 | TÄBY SIM | AR9293 | 50 m | 1:15.61 | |
29 | 316 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 50 m | 1:15.68 | |
30 | 328 | Burman Malin | 1996 | UPSALA S | AA6696 | 25 m | 1:15.99 | |
31 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 50 m | 1:16.03 | |
32 | 43 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 25 m | 1:16.17 | |
33 | 61 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:16.23 | |
34 | 443 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 1:16.54 | |
35 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:16.71 | |
36 | 330 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 50 m | 1:17.21 | |
37 | 395 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:17.43 | |
38 | 494 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:17.61 | |
39 | 129 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:18.03 | |
40 | 276 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:18.50 | |
41 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 1:18.60 | |
42 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:18.69 | |
43 | 46 | Wiorek Carolina | 1997 | SK NEPTUN | AG3897 | 25 m | 1:18.87 | |
44 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:19.25 | |
45 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 1:19.43 | |
46 | 144 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:19.55 | |
47 | 52 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 1:19.56 | |
48 | 126 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 1:19.78 | |
49 | 456 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 1:20.60 | |
50 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:20.79 | |
51 | 262 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:20.81 | |
52 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 1:21.08 | |
53 | 294 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 25 m | 1:21.24 | |
54 | 430 | Österberg Moa | 1994 | ÅKERSBERGA | BP1294 | 25 m | 1:21.61 | |
55 | 479 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:21.69 | |
56 | 489 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 1:21.70 | |
57 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:21.72 | |
58 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:22.14 | |
59 | 398 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 1:22.55 | |
60 | 492 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:22.57 | |
61 | 5 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:22.58 | |
62 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:23.77 | |
63 | 363 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:23.94 | |
64 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 1:24.33 | |
65 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:24.38 | |
66 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:24.40 | |
67 | 326 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 25 m | 1:24.41 | |
68 | 75 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:24.51 | |
69 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:24.69 | |
70 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:24.82 | |
71 | 488 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 1:24.99 | |
72 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 1:24.99 | |
73 | 37 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 25 m | 1:25.10 | |
74 | 281 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 50 m | 1:25.35 | |
75 | 364 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:25.60 | |
76 | 427 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 1:25.66 | |
77 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 50 m | 1:26.25 | |
78 | 246 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 50 m | 1:26.33 | |
79 | 81 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:26.73 | |
80 | 295 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:26.93 | |
81 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:28.08 | |
82 | 79 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 50 m | 1:28.75 | |
83 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 25 m | 1:29.41 | |
84 | 271 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:29.98 | |
85 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:30.34 | |
86 | 449 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:30.52 | |
87 | 14 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 25 m | 1:30.79 | |
88 | 83 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:31.59 | |
89 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 50 m | 1:31.67 | |
90 | 434 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 1:32.04 | |
91 | 315 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:32.22 | |
92 | 100 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:32.32 | |
93 | 297 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 50 m | 1:32.71 | |
94 | 141 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:33.04 | |
95 | 153 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:33.33 | |
96 | 95 | Forsgren Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK0496 | 25 m | 1:34.00 | |
97 | 112 | Krieger Julia | 1997 | SPÅRVÄGEN | BG8497 | 25 m | 1:34.05 | |
98 | 247 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 1:34.19 | |
99 | 495 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:34.39 | |
100 | 466 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:34.47 | |
101 | 105 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:34.51 | |
102 | 298 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 50 m | 1:34.79 | |
103 | 433 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 1:35.05 | |
104 | 149 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 1:35.25 | |
105 | 66 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:35.28 | |
106 | 65 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 1:35.97 | |
107 | 181 | Eklund Felicia Axelsson | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 1:36.98 | |
108 | 243 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 1:38.79 | |
109 | 402 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 1:39.15 | |
110 | 121 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 1:39.19 | |
111 | 485 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | BJ6698 | 25 m | 1:40.61 | |
112 | 296 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 50 m | 1:42.87 | |
113 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 1:43.44 | |
114 | 223 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:43.76 | |
115 | 185 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 25 m | 1:43.98 | |
116 | 514 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 50 m | 1:44.20 | |
117 | 109 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 1:44.92 | |
118 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 25 m | 1:45.24 | |
119 | 196 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 1:47.19 | |
120 | 139 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:48.13 | |
121 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:48.93 | |
122 | 399 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 1:51.00 | |
123 | 92 | Engström Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
124 | 128 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 50 m | ||
125 | 270 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 50 m | ||
126 | 197 | Hedman Jaana | 1998 | SÖDERTÖRN | BL1498 | 50 m | ||
127 | 208 | Lundin-Söderber Madeleine | 1997 | SÖDERTÖRN | BO9297 | 50 m | ||
128 | 214 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 17, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 5:04.74 | |
2 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 5:10.12 | |
3 | 212 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 25 m | 5:14.74 | |
4 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 5:17.85 | |
5 | 334 | Johansson Sean | 1997 | UPSALA S | AO1197 | 25 m | 5:18.85 | |
6 | 418 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 5:31.53 | |
7 | 423 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 5:36.97 | |
8 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 5:41.52 | |
9 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 5:44.97 | |
10 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 6:18.27 | |
11 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 6:30.88 | |
12 | 166 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 6:31.10 | |
13 | 44 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 6:47.25 | |
14 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | ||
15 | 406 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | ||
16 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | ||
17 | 244 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | ||
18 | 71 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 18, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hippi Josefine | 1994 | VÄSBY SS | BA4494 | 25 m | 8:57.36 | |
2 | 454 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 9:21.65 | |
3 | 394 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 9:24.55 | |
4 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 9:46.16 | |
5 | 158 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 9:49.77 | |
6 | 156 | Lindqvist Olivia | 1993 | SKK | AH4293 | 50 m | 9:58.45 | |
7 | 217 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 10:08.90 | |
8 | 365 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 50 m | 10:15.55 | |
9 | 87 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 25 m | 10:24.06 | |
10 | 134 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 10:25.65 | |
11 | 55 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 25 m | 10:37.26 | |
12 | 24 | Söderlund Linn Arkevret | 1994 | SK NEPTUN | BC3894 | 25 m | 10:37.90 | |
13 | 249 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 10:39.52 | |
14 | 437 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 11:25.34 | |
15 | 491 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | Yard | 11:34.25 | |
16 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 50 m | 11:38.84 | |
17 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 12:43.27 | |
18 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 12:44.59 | |
19 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 50 m | 14:10.98 | |
20 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 50 m | ||
21 | 241 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 50 m | ||
22 | 251 | Borg Nanna Nissar - | 1996 | TUREBERG | AQ0896 | 50 m | ||
23 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 50 m | ||
24 | 133 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | ||
25 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | ||
26 | 436 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | ||
27 | 76 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 50 m | ||
28 | 492 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 50 m | ||
29 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 50 m | ||
30 | 238 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 19, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 361 | Berg Johan | 1994 | VÄSBY SS | AP4194 | 25 m | 2:12.90 | |
2 | 375 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 2:15.74 | |
3 | 497 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 50 m | 2:22.19 | |
4 | 41 | Moss Filip | 1994 | SK NEPTUN | AD2994 | 25 m | 2:24.93 | |
5 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 2:27.54 | |
6 | 452 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 2:27.55 | |
7 | 362 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 2:28.73 | |
8 | 425 | Nyström Daniel | 1994 | ÅKERSBERGA | AW7594 | 25 m | 2:30.70 | |
9 | 45 | Wessén Victor | 1993 | SK NEPTUN | AT2593 | 50 m | 2:34.50 | |
10 | 35 | Khan Adel | 1996 | SK NEPTUN | AQ8796 | 25 m | 2:50.90 | |
11 | 56 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 2:57.69 | |
12 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 25 m | 3:06.49 | |
13 | 166 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 3:15.54 | |
14 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 3:20.48 | |
15 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 3:23.48 | |
16 | 71 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 3:25.63 | |
17 | 13 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 3:50.35 | |
18 | 230 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 50 m | ||
19 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 50 m | ||
20 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | ||
21 | 235 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 20, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 2:20.31 | |
2 | 393 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 2:22.12 | |
3 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 2:25.41 | |
4 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 2:26.77 | |
5 | 394 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 2:27.66 | |
6 | 195 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:28.11 | |
7 | 367 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 2:28.30 | |
8 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:30.21 | |
9 | 40 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 2:30.32 | |
10 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:30.48 | |
11 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 25 m | 2:30.65 | |
12 | 236 | Truvé Frida | 1993 | SÖDERTÖRN | AM7893 | 50 m | 2:31.38 | |
13 | 62 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 2:31.73 | |
14 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:33.37 | |
15 | 217 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 2:33.95 | |
16 | 229 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:34.09 | |
17 | 417 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:34.39 | |
18 | 86 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 2:34.72 | |
19 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:36.02 | |
20 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:36.08 | |
21 | 368 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:37.52 | |
22 | 159 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 2:37.60 | |
23 | 456 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 2:38.25 | |
24 | 33 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 2:38.79 | |
25 | 201 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:39.02 | |
26 | 414 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:39.41 | |
27 | 327 | Burman Katarina | 1993 | UPSALA S | AX5293 | 25 m | 2:40.17 | |
28 | 311 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:40.84 | |
29 | 43 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 25 m | 2:41.21 | |
30 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:41.49 | |
31 | 118 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:41.59 | |
32 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:42.11 | |
33 | 88 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 2:43.02 | |
34 | 491 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:43.61 | |
35 | 328 | Burman Malin | 1996 | UPSALA S | AA6696 | 25 m | 2:44.56 | |
36 | 132 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:44.86 | |
37 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 2:46.08 | |
38 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 2:47.05 | |
39 | 61 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 2:47.09 | |
40 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 2:47.64 | |
41 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 2:49.26 | |
42 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 2:49.65 | |
43 | 37 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 25 m | 2:49.80 | |
44 | 408 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:49.87 | |
45 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 2:50.20 | |
46 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 2:50.43 | |
47 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:51.12 | |
48 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 2:51.58 | |
49 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:51.87 | |
50 | 133 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:52.02 | |
51 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:52.09 | |
52 | 144 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:52.15 | |
53 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:52.78 | |
54 | 457 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 25 m | 2:52.79 | |
55 | 471 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 2:52.80 | |
56 | 437 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 2:54.25 | |
57 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 50 m | 2:55.44 | |
58 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:55.47 | |
59 | 511 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 2:56.41 | |
60 | 331 | Edlert Mari | 1995 | UPSALA S | AX6695 | 25 m | 2:56.41 | |
61 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 2:56.65 | |
62 | 262 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 2:57.32 | |
63 | 276 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 2:57.39 | |
64 | 126 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:57.48 | |
65 | 52 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 2:57.49 | |
66 | 332 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 2:57.75 | |
67 | 398 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 2:58.02 | |
68 | 51 | Jacobi Michelle | 1997 | NORRTÄLJE | AU6897 | 25 m | 2:58.09 | |
69 | 268 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 2:58.57 | |
70 | 79 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:58.62 | |
71 | 273 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 2:59.89 | |
72 | 150 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 3:00.65 | |
73 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 50 m | 3:01.93 | |
74 | 378 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 3:02.96 | |
75 | 450 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 3:03.22 | |
76 | 137 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 3:03.33 | |
77 | 303 | Lundeborg Frida | 1994 | TÄBY SIM | BZ9694 | 25 m | 3:03.56 | |
78 | 364 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 3:04.31 | |
79 | 258 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 25 m | 3:05.18 | |
80 | 439 | Bretagnolle Lara | 1994 | SS04 | BO1494 | 50 m | 3:05.77 | |
81 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 3:06.25 | |
82 | 443 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 3:06.37 | |
83 | 319 | Wickman Cecilia | 1995 | TÄBY SIM | BS2495 | 25 m | 3:06.62 | |
84 | 513 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 3:07.20 | |
85 | 77 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 50 m | 3:07.21 | |
86 | 382 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 3:07.34 | |
87 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 3:07.53 | |
88 | 424 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 25 m | 3:07.85 | |
89 | 449 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 3:08.56 | |
90 | 4 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 3:09.89 | |
91 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 3:12.38 | |
92 | 169 | Rabenius Oda | 1997 | SKK | BH6497 | 25 m | 3:13.78 | |
93 | 384 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 3:14.70 | |
94 | 388 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 3:15.19 | |
95 | 363 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 3:16.72 | |
96 | 329 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 3:17.46 | |
97 | 383 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 3:17.86 | |
98 | 455 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 3:17.87 | |
99 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 3:19.83 | |
100 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 25 m | 3:23.86 | |
101 | 75 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 3:24.06 | |
102 | 440 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 3:26.07 | |
103 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 3:27.10 | |
104 | 333 | Grele Linnea | 1995 | UPSALA S | BV0295 | 25 m | 3:27.23 | |
105 | 433 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 3:28.45 | |
106 | 14 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 50 m | 3:29.17 | |
107 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 3:30.00 | |
108 | 196 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 3:34.96 | |
109 | 402 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 3:36.79 | |
110 | 226 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 25 m | 3:37.55 | |
111 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:38.88 | |
112 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 3:55.95 | |
113 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 50 m | ||
114 | 78 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | ||
115 | 81 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | ||
116 | 181 | Eklund Felicia Axelsson | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | ||
117 | 206 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 50 m | ||
118 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | ||
119 | 285 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 50 m | ||
120 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 50 m | ||
121 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 50 m | ||
122 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 50 m | ||
123 | 295 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 21, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 4:22.42 | |
2 | 490 | Mcpheat Lachlan | 1994 | POLISEN | AT3994 | 25 m | 4:24.37 | |
3 | 80 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 4:25.87 | |
4 | 171 | Schönning Erik | 1993 | SKK | AW9793 | 25 m | 4:25.97 | |
5 | 245 | Winsa Ernst | 1993 | SÖDERTÖRN | AR4793 | 50 m | 4:26.92 | |
6 | 480 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 25 m | 4:29.43 | |
7 | 350 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 4:30.64 | |
8 | 374 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 4:33.21 | |
9 | 20 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 4:34.67 | |
10 | 147 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 4:37.37 | |
11 | 474 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 4:40.20 | |
12 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 4:41.74 | |
13 | 487 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 4:44.96 | |
14 | 27 | Brynnel Ambjörn | 1994 | SK NEPTUN | BA5794 | 50 m | 4:45.04 | |
15 | 337 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 4:45.79 | |
16 | 418 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 4:47.01 | |
17 | 334 | Johansson Sean | 1997 | UPSALA S | AO1197 | 50 m | 4:48.13 | |
18 | 372 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 4:50.45 | |
19 | 352 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 50 m | 4:53.43 | |
20 | 533 | Johansson Samuel | 1994 | TÄBY SIM | BA3194 | 25 m | 4:57.67 | |
21 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 5:01.63 | |
22 | 535 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 5:02.07 | |
23 | 96 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 5:03.05 | |
24 | 193 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 5:06.32 | |
25 | 322 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 5:07.97 | |
26 | 534 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 5:08.08 | |
27 | 97 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 5:08.43 | |
28 | 135 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 5:10.14 | |
29 | 180 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 5:20.19 | |
30 | 340 | Steinbock Daniel | 1996 | UPSALA S | AX3796 | 50 m | 5:22.08 | |
31 | 476 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 5:25.16 | |
32 | 29 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 5:25.48 | |
33 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 5:26.41 | |
34 | 400 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 5:29.79 | |
35 | 1 | Amnelius Erik | 1996 | BOTK-RÖNN | AT6196 | 25 m | 5:31.44 | |
36 | 442 | Engström Viktor | 1995 | SS04 | AS4795 | 50 m | 5:34.45 | |
37 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 50 m | 5:36.36 | |
38 | 291 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 25 m | 5:41.59 | |
39 | 177 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 5:42.67 | |
40 | 324 | Arlasjö Simon | 1996 | UPSALA S | AW3796 | 25 m | 5:44.13 | |
41 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 5:44.78 | |
42 | 2 | Amnelius Gustav | 1996 | BOTK-RÖNN | AT5196 | 25 m | 5:49.76 | |
43 | 321 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 5:50.32 | |
44 | 508 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 5:57.12 | |
45 | 448 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 6:02.00 | |
46 | 420 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 25 m | 6:04.76 | |
47 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | 6:05.80 | |
48 | 215 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 6:11.21 | |
49 | 164 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 6:17.23 | |
50 | 8 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 6:18.32 | |
51 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 6:18.49 | |
52 | 373 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 6:24.73 | |
53 | 175 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 50 m | 6:36.78 | |
54 | 189 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 6:44.88 | |
55 | 7 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 6:47.28 | |
56 | 148 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 6:49.22 | |
57 | 506 | Forsberg Henrik | 1997 | HELLAS sk | AD4597 | 25 m | 6:54.70 | |
58 | 101 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 50 m | 7:56.01 | |
59 | 421 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 50 m | ||
60 | 470 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 50 m | ||
61 | 493 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | ||
62 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | ||
63 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | ||
64 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | ||
65 | 207 | Luhr Johan | 1997 | SÖDERTÖRN | AW9997 | 50 m | ||
66 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 22, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 537 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | VÄSTERÅS | AC5895 | 25 m | 2:32.19 | |
2 | 539 | Strömstedt Fanny | 1996 | JÄRFÄLLA S | AK4696 | 50 m | 2:41.40 | |
3 | 267 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 2:41.58 | |
4 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 2:43.45 | |
5 | 87 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 2:44.82 | |
6 | 33 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 25 m | 2:45.02 | |
7 | 229 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:46.39 | |
8 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:48.74 | |
9 | 366 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 2:51.67 | |
10 | 413 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:52.35 | |
11 | 91 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:52.70 | |
12 | 90 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 2:52.90 | |
13 | 21 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 2:54.46 | |
14 | 419 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:55.93 | |
15 | 284 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 50 m | 2:56.30 | |
16 | 451 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 2:56.58 | |
17 | 328 | Burman Malin | 1996 | UPSALA S | AA6696 | 25 m | 2:57.01 | |
18 | 74 | Mörkdal Vendela | 1995 | SKURU IK | BG2895 | 50 m | 2:58.54 | |
19 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 2:59.37 | |
20 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 2:59.71 | |
21 | 482 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 3:00.60 | |
22 | 316 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 25 m | 3:00.68 | |
23 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 3:03.23 | |
24 | 450 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 3:04.03 | |
25 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 50 m | 3:04.70 | |
26 | 397 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 3:05.45 | |
27 | 456 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 3:06.80 | |
28 | 431 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 50 m | 3:07.15 | |
29 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 3:07.81 | |
30 | 273 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 3:07.82 | |
31 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 3:08.83 | |
32 | 176 | Älmeby Caroline | 1996 | SKK | AO8696 | 25 m | 3:08.89 | |
33 | 453 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 3:10.12 | |
34 | 449 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 3:10.36 | |
35 | 150 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 3:11.20 | |
36 | 126 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 3:11.72 | |
37 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 3:13.78 | |
38 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 3:14.19 | |
39 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 3:14.78 | |
40 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 50 m | 3:15.03 | |
41 | 338 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 50 m | 3:15.88 | |
42 | 120 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 3:16.94 | |
43 | 79 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 3:18.33 | |
44 | 162 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 3:20.96 | |
45 | 153 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 50 m | 3:21.99 | |
46 | 514 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 50 m | 3:22.69 | |
47 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 3:22.81 | |
48 | 332 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 3:23.47 | |
49 | 149 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 3:25.51 | |
50 | 70 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 50 m | 3:25.79 | |
51 | 133 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 3:28.14 | |
52 | 333 | Grele Linnea | 1995 | UPSALA S | BV0295 | 25 m | 3:28.83 | |
53 | 141 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 3:29.92 | |
54 | 410 | Zedendahl Wendela | 1993 | VÄSBY SS | AN0293 | 25 m | 3:30.86 | |
55 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 3:34.28 | |
56 | 511 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 3:34.57 | |
57 | 341 | Tynelius Sofia | 1997 | UPSALA S | BN1897 | 25 m | 3:36.83 | |
58 | 203 | Lagerman Wilma | 1997 | SÖDERTÖRN | BQ7497 | 25 m | 3:38.25 | |
59 | 329 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 3:43.23 | |
60 | 186 | Calming Katia | 1998 | SÖDERTÖRN | BJ4298 | 25 m | 3:53.03 | |
61 | 123 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 3:59.42 | |
62 | 66 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 50 m | ||
63 | 125 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | ||
64 | 129 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | ||
65 | 178 | Agdur Angelica | 1997 | SÖDERTÖRN | BQ1897 | 50 m | ||
66 | 185 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 50 m | ||
67 | 188 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 50 m | ||
68 | 226 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 50 m | ||
69 | 214 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 50 m | ||
70 | 483 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 50 m | ||
71 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 50 m | ||
72 | 376 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 50 m | ||
73 | 381 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 50 m | ||
74 | 194 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 174 | Thomée Lucas | 1993 | SKK | AE3193 | 25 m | 2:07.54 | |
2 | 59 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 2:11.37 | |
3 | 409 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 2:14.31 | |
4 | 205 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 50 m | 2:19.64 | |
5 | 32 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 25 m | 2:19.96 | |
6 | 19 | Hegardt Oliver | 1996 | DANDERYD | AM5596 | 25 m | 2:23.37 | |
7 | 345 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 2:24.87 | |
8 | 117 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 50 m | 2:24.89 | |
9 | 202 | Kron Markus | 1994 | SÖDERTÖRN | AP2994 | 50 m | 2:25.04 | |
10 | 107 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 2:27.76 | |
11 | 115 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 2:28.28 | |
12 | 372 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 2:29.97 | |
13 | 212 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 50 m | 2:31.11 | |
14 | 210 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 2:31.16 | |
15 | 16 | Gérnyi Karl-Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:31.20 | |
16 | 470 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 50 m | 2:33.27 | |
17 | 416 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:35.22 | |
18 | 53 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 2:38.59 | |
19 | 93 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 2:42.18 | |
20 | 405 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:42.31 | |
21 | 293 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 2:45.56 | |
22 | 58 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:49.71 | |
23 | 498 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 2:50.25 | |
24 | 503 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 2:53.08 | |
25 | 191 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:53.31 | |
26 | 406 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:53.57 | |
27 | 146 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:54.18 | |
28 | 325 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 25 m | 2:54.36 | |
29 | 441 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 2:54.66 | |
30 | 209 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 2:56.97 | |
31 | 69 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 2:58.04 | |
32 | 475 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 3:00.39 | |
33 | 391 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 3:00.43 | |
34 | 235 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 3:03.22 | |
35 | 306 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 3:05.14 | |
36 | 342 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 3:05.15 | |
37 | 166 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 3:07.53 | |
38 | 170 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 50 m | 3:07.61 | |
39 | 390 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 3:16.12 | |
40 | 508 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 50 m | 3:18.36 | |
41 | 28 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | ||
42 | 101 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 50 m | ||
43 | 484 | Hildebrant Conrad | 1995 | POLISEN | AS9195 | 50 m | ||
44 | 127 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | ||
45 | 142 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | ||
46 | 148 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 50 m | ||
47 | 213 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 50 m | ||
48 | 190 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 50 m | ||
49 | 429 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 50 m | ||
50 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | ||
51 | 353 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | ||
52 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | ||
53 | 357 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | ||
54 | 175 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |
Gren 24, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 31 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 25 m | 58.65 | |
2 | 379 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 25 m | 58.76 | |
3 | 367 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 58.77 | |
4 | 380 | Hippi Josefine | 1994 | VÄSBY SS | BA4494 | 25 m | 58.90 | |
5 | 282 | Ericsson Elsa | 1995 | TÄBY SIM | AI0895 | 50 m | 59.57 | |
6 | 394 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 1:00.33 | |
7 | 40 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 1:00.42 | |
8 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:00.43 | |
9 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 1:00.79 | |
10 | 62 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 1:00.79 | |
11 | 236 | Truvé Frida | 1993 | SÖDERTÖRN | AM7893 | 50 m | 1:01.15 | |
12 | 407 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 1:01.61 | |
13 | 90 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 1:01.91 | |
14 | 454 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 50 m | 1:02.66 | |
15 | 519 | Gustafsson Linnéa | 1996 | SK NEPTUN | AN0496 | 25 m | 1:02.68 | |
16 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:03.01 | |
17 | 415 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 1:03.10 | |
18 | 217 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:03.30 | |
19 | 165 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:03.36 | |
20 | 118 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:03.38 | |
21 | 299 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 50 m | 1:03.50 | |
22 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 1:03.51 | |
23 | 260 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 50 m | 1:03.56 | |
24 | 195 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 1:03.76 | |
25 | 201 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 1:03.88 | |
26 | 88 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 1:04.02 | |
27 | 46 | Wiorek Carolina | 1997 | SK NEPTUN | AG3897 | 25 m | 1:04.09 | |
28 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:04.14 | |
29 | 132 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 1:04.15 | |
30 | 125 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 1:04.21 | |
31 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:04.25 | |
32 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:04.56 | |
33 | 414 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:04.69 | |
34 | 311 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:04.99 | |
35 | 312 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 50 m | 1:05.31 | |
36 | 256 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 50 m | 1:05.41 | |
37 | 6 | Jonasson Matilda | 1996 | BOTK-RÖNN | BF1296 | 25 m | 1:05.46 | |
38 | 43 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 25 m | 1:05.65 | |
39 | 55 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 50 m | 1:05.87 | |
40 | 229 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:05.87 | |
41 | 34 | Jitelius Camilla | 1994 | SK NEPTUN | BW0894 | 25 m | 1:05.91 | |
42 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 50 m | 1:05.98 | |
43 | 134 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 1:06.05 | |
44 | 494 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:06.19 | |
45 | 61 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:06.26 | |
46 | 21 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 1:06.37 | |
47 | 25 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 1:06.42 | |
48 | 224 | Sahlin Karin | 1996 | SÖDERTÖRN | BH6696 | 50 m | 1:06.46 | |
49 | 443 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 1:06.50 | |
50 | 259 | Hjelmar Towe | 1993 | TYRESÖ SS | BV8693 | 25 m | 1:06.55 | |
51 | 48 | Hedström Erica Åström | 1995 | SK NEPTUN | AQ8295 | 25 m | 1:06.92 | |
52 | 54 | Persson Emma | 1997 | NORRTÄLJE | AQ8697 | 25 m | 1:06.94 | |
53 | 408 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 1:07.16 | |
54 | 486 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 1:07.20 | |
55 | 331 | Edlert Mari | 1995 | UPSALA S | AX6695 | 25 m | 1:07.43 | |
56 | 430 | Österberg Moa | 1994 | ÅKERSBERGA | BP1294 | 25 m | 1:07.45 | |
57 | 87 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 1:07.50 | |
58 | 467 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 1:07.99 | |
59 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:08.09 | |
60 | 410 | Zedendahl Wendela | 1993 | VÄSBY SS | AN0293 | 25 m | 1:08.32 | |
61 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:08.47 | |
62 | 129 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:08.59 | |
63 | 478 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:08.72 | |
64 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:08.80 | |
65 | 314 | Strömbäck Madeleine | 1993 | TÄBY SIM | AR9293 | 25 m | 1:08.86 | |
66 | 52 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 1:09.12 | |
67 | 471 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 1:09.27 | |
68 | 51 | Jacobi Michelle | 1997 | NORRTÄLJE | AU6897 | 25 m | 1:09.37 | |
69 | 437 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 1:09.43 | |
70 | 268 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:09.58 | |
71 | 157 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 1:09.62 | |
72 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 50 m | 1:09.66 | |
73 | 397 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 1:09.76 | |
74 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 1:09.89 | |
75 | 457 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 1:10.08 | |
76 | 292 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 1:10.10 | |
77 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:10.22 | |
78 | 479 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:10.31 | |
79 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 50 m | 1:10.67 | |
80 | 395 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:10.71 | |
81 | 330 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 1:10.75 | |
82 | 378 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 1:10.84 | |
83 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:11.23 | |
84 | 3 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 1:11.66 | |
85 | 370 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 1:11.70 | |
86 | 144 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:11.80 | |
87 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 50 m | 1:11.87 | |
88 | 492 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 50 m | 1:12.04 | |
89 | 458 | Tien Wilma | 1995 | SS04 | BS1495 | 50 m | 1:12.06 | |
90 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 50 m | 1:12.22 | |
91 | 388 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:12.39 | |
92 | 513 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 1:12.52 | |
93 | 276 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:12.57 | |
94 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:12.86 | |
95 | 137 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 1:12.88 | |
96 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 1:12.97 | |
97 | 15 | Tannous Nicole | 1998 | BOTK-RÖNN | AY6298 | 25 m | 1:13.21 | |
98 | 98 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:13.34 | |
99 | 385 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 1:13.35 | |
100 | 302 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:13.46 | |
101 | 376 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:13.75 | |
102 | 5 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:13.76 | |
103 | 382 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:13.76 | |
104 | 439 | Bretagnolle Lara | 1994 | SS04 | BO1494 | 50 m | 1:13.77 | |
105 | 399 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 50 m | 1:13.79 | |
106 | 243 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 1:13.85 | |
107 | 326 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 25 m | 1:13.99 | |
108 | 100 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:14.14 | |
109 | 488 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 1:14.17 | |
110 | 285 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 1:14.18 | |
111 | 150 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:14.23 | |
112 | 301 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 50 m | 1:14.24 | |
113 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 50 m | 1:14.32 | |
114 | 81 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:14.32 | |
115 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:14.38 | |
116 | 131 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:14.41 | |
117 | 427 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 1:14.53 | |
118 | 238 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 1:15.46 | |
119 | 424 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 25 m | 1:15.56 | |
120 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 50 m | 1:15.58 | |
121 | 472 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:15.70 | |
122 | 162 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 1:15.71 | |
123 | 75 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:15.94 | |
124 | 455 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:16.02 | |
125 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:16.03 | |
126 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:16.13 | |
127 | 384 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:16.43 | |
128 | 246 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 50 m | 1:16.61 | |
129 | 341 | Tynelius Sofia | 1997 | UPSALA S | BN1897 | 50 m | 1:16.64 | |
130 | 363 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 50 m | 1:17.16 | |
131 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:17.43 | |
132 | 227 | Shahmalekpour Elmira | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ6297 | 50 m | 1:17.54 | |
133 | 258 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 25 m | 1:17.61 | |
134 | 263 | Lindberg Kelly | 1997 | TYRESÖ SS | BD0297 | 25 m | 1:17.65 | |
135 | 319 | Wickman Cecilia | 1995 | TÄBY SIM | BS2495 | 25 m | 1:17.71 | |
136 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 50 m | 1:17.77 | |
137 | 89 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:18.20 | |
138 | 495 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:18.31 | |
139 | 116 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:18.65 | |
140 | 83 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:18.85 | |
141 | 72 | Lind Emma | 1995 | SKURU IK | BW4295 | 25 m | 1:18.90 | |
142 | 141 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:18.96 | |
143 | 121 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 1:18.98 | |
144 | 364 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:19.07 | |
145 | 271 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:19.12 | |
146 | 383 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:19.23 | |
147 | 76 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 50 m | 1:19.51 | |
148 | 281 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 50 m | 1:19.54 | |
149 | 298 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 50 m | 1:19.62 | |
150 | 283 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 50 m | 1:19.69 | |
151 | 226 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 25 m | 1:20.35 | |
152 | 465 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 1:20.42 | |
153 | 149 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 1:20.63 | |
154 | 402 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 50 m | 1:20.66 | |
155 | 381 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 1:21.09 | |
156 | 529 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:21.10 | |
157 | 504 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 1:21.11 | |
158 | 466 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:21.13 | |
159 | 78 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:21.39 | |
160 | 296 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 50 m | 1:21.47 | |
161 | 79 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 50 m | 1:21.56 | |
162 | 433 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 1:21.68 | |
163 | 14 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 50 m | 1:21.75 | |
164 | 206 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 50 m | 1:21.77 | |
165 | 77 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 50 m | 1:21.85 | |
166 | 112 | Krieger Julia | 1997 | SPÅRVÄGEN | BG8497 | 25 m | 1:22.23 | |
167 | 297 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 50 m | 1:22.79 | |
168 | 95 | Forsgren Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK0496 | 25 m | 1:23.15 | |
169 | 108 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 1:23.23 | |
170 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:23.59 | |
171 | 153 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:23.77 | |
172 | 223 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:24.62 | |
173 | 178 | Agdur Angelica | 1997 | SÖDERTÖRN | BQ1897 | 50 m | 1:24.95 | |
174 | 123 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 1:24.98 | |
175 | 105 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:25.74 | |
176 | 181 | Eklund Felicia Axelsson | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 1:25.86 | |
177 | 434 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 1:26.06 | |
178 | 440 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 1:26.67 | |
179 | 532 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 25 m | 1:26.77 | |
180 | 329 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:26.78 | |
181 | 66 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:27.39 | |
182 | 196 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 1:27.75 | |
183 | 194 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 1:28.52 | |
184 | 462 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | 1:28.70 | |
185 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 1:28.80 | |
186 | 240 | Wedahl Emma | 2000 | SÖDERTÖRN | BB0800 | 25 m | 1:28.95 | |
187 | 185 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 25 m | 1:29.50 | |
188 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 25 m | 1:29.87 | |
189 | 485 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | BJ6698 | 25 m | 1:31.05 | |
190 | 183 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 50 m | 1:31.62 | |
191 | 179 | Ahl Beatrice | 1998 | SÖDERTÖRN | BF6298 | 25 m | 1:32.34 | |
192 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 50 m | 1:32.70 | |
193 | 270 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:33.58 | |
194 | 214 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 1:36.13 | |
195 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:37.30 | |
196 | 65 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 1:37.46 | |
197 | 186 | Calming Katia | 1998 | SÖDERTÖRN | BJ4298 | 25 m | 1:38.97 | |
198 | 139 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:40.99 | |
199 | 228 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:41.35 | |
200 | 510 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 50 m | ||
201 | 203 | Lagerman Wilma | 1997 | SÖDERTÖRN | BQ7497 | 50 m | ||
202 | 208 | Lundin-Söderber Madeleine | 1997 | SÖDERTÖRN | BO9297 | 50 m | ||
203 | 188 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 50 m | ||
204 | 92 | Engström Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
205 | 128 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 50 m | ||
206 | 109 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 50 m | ||
207 | 197 | Hedman Jaana | 1998 | SÖDERTÖRN | BL1498 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |