Program för Arena Vilunda Knatte 2024
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arena Vilunda Knatte 2024
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 mar 2024 till den 24 mar 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor B-klass
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bianca Oksanen Gonzalez |
9 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elin Andersson |
11 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Flora Ununger |
10 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Arhawi |
10 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alva Asghary |
10 |
DANDERYD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veda Harikrishnan |
10 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mariam Refai |
12 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor B-klass |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicole Kobylansky |
12 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilly Larsson |
12 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nala Stäudle |
10 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Högfeldt |
10 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siri Hedin |
12 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsie Strempel |
12 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alice Widenrot |
11 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor B-klass |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Almqvist |
9 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linnea Kienecker |
11 |
VÄSBY SS |
30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alicia Ahmadyan |
10 |
VÄSBY SS |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Molly Scholl |
9 |
VÄSBY SS |
26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Agnes Janryd |
10 |
JÄRFÄLLA S |
29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Filippa Touma |
11 |
SKK |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elise Jägemar |
10 |
VÄSBY SS |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Golsa Sedighi Moghaddam |
11 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor B-klass |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Millie Hellström |
11 |
VÄSBY SS |
25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilda Ekeland |
11 |
VÄSBY SS |
25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cornelia Lai |
10 |
VÄSBY SS |
24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
11 |
JÄRFÄLLA S |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lily Namazi |
11 |
JÄRFÄLLA S |
24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sanjhi Mohta |
11 |
TÄBY SIM |
24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tiana Dawnbringer |
11 |
SS04 |
25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lydia Okbamicheal |
12 |
JÄRFÄLLA S |
26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor B-klass |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Lambrigger |
11 |
JÄRFÄLLA S |
23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elly Hernadi Sköld |
12 |
SKK |
22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siri Estman |
11 |
SKK |
22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ingrid Fex |
10 |
JÄRFÄLLA S |
21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tilde Karlsson |
11 |
VÄSBY SS |
22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jannica Höjertz |
12 |
TUREBERG |
22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luiza Nagaeva Ruiz Augusto |
10 |
SS04 |
22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adele Boduljak |
10 |
VÄSBY SS |
24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor B-klass |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Klara Fex |
11 |
JÄRFÄLLA S |
19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Östblom |
11 |
VÄSBY SS |
18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cassandra Edwards |
11 |
VÄSBY SS |
16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Josephine Forvass |
11 |
SK NEPTUN |
15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malvina Hibell |
11 |
SK NEPTUN |
16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Millie Tidey |
10 |
VÄSBY SS |
17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Yagmur Aytac |
12 |
VÄSBY SS |
18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda Andersson |
12 |
VÄSBY SS |
20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2024-03-23 07:52:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|