Program för Neppantävling Vår 2024
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1, Hajen Guld, Simsättskurs Guld, Medley, Utmanaren
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 mar 2024 till den 23 mar 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lova Anderzen |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elise Najafi |
9 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tage Källmin |
11 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mathilde Malmqvist |
10 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld, Simiaden Brons, M |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Edwin Öhvall |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma André |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fanny Hellström |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nika Safonova |
10 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld, Simiaden Brons, M |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sophie Barnes |
13 |
Simklubben Neptun |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daria Larina |
13 |
Simklubben Neptun |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Axel Thorslund |
8 |
Simklubben Neptun |
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rut Bachner |
11 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Signe Dahl |
13 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld, Simiaden Brons, M |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabella Walfridsson |
10 |
Simklubben Neptun |
38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoe Harttio |
9 |
Simklubben Neptun |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nicole Israelsson |
10 |
Simklubben Neptun |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Chloé Bergström |
9 |
Simklubben Neptun |
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leo Högberg |
10 |
Simklubben Neptun |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Fagerlöf |
10 |
Simklubben Neptun |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld, Simiaden Brons, M |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Lönnqvist Corredor |
11 |
Simklubben Neptun |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Edvard Erlandsson |
13 |
Simklubben Neptun |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lotten Aringer |
12 |
Simklubben Neptun |
29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Arnav Sheoran |
13 |
Simklubben Neptun |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mio Hayward |
12 |
Simklubben Neptun |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nike Thor |
10 |
Simklubben Neptun |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld, Simiaden Brons, M |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alicia Tham |
13 |
Simklubben Neptun |
28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Mio Svalstedt |
10 |
Simklubben Neptun |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anand Odgerel |
16 |
Simklubben Neptun |
26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lykke Tangnaes |
12 |
Simklubben Neptun |
26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malte Åberg |
14 |
Simklubben Neptun |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
rafael remond |
13 |
Simklubben Neptun |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 103, 25m Bröstsim Simsättskurs Guld, Simiaden Brons, M |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Nylén |
13 |
Simklubben Neptun |
26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nathalie Israelsson |
13 |
Simklubben Neptun |
24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ingrid Lund Mastberg |
15 |
Simklubben Neptun |
22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aline Fridén |
11 |
Simklubben Neptun |
23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leia Yildirim |
14 |
Simklubben Neptun |
25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Allie Egli Lindestreng |
10 |
Simklubben Neptun |
26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2024-03-23 09:26:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|