Program för Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
La-Aamu A-flight
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TAMPEREEN AVOIMET MESTARUUSUINNIT 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kalevan uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU ja UiTa |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
04.05.2024 - 05.05.2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Vanders |
FIN |
1:56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Söderholm |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:56.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Venuel Suvila-Anton |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andras Galos |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
2:00.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
FIN |
2:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Georg Aspholm |
2008 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:02.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Santeri Holmberg |
2006 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lauri Aho |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
2:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nico Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Juuso Leppänen |
2004 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
2:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Eemil Sytchak |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
2:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tommi Kangas |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
2:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Daniel Przado |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
2:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
2:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ville Suojasto |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Saku Pietilä |
2006 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Matias Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Alvar Tuomenoksa |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:59.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:06.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Vilho Eerik Pellikka |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
2:07.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04.05.2024 08.52.34 |
Tulospalvelu: Swimify 2,11 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|