Results for Høststævne
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:48 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Danbolig Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Friis Thirstrup | 2000 | Solrød Svømmeklub | 36.15 | 1:16.65 | |||||
2 | Victoria Kappel | 2000 | Solrød Svømmeklub | 37.88 | 1:19.57 | |||||
3 | Signe Skjærbæk | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 41.65 | 1:30.78 | |||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Danbolig Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Josefine Nickelsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 31.81 | 1:07.14 | |||||
2 | Karla Louise Balle | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 35.05 | 1:13.33 | |||||
3 | Ida-Marie Andersen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.25 | 1:17.97 | |||||
4 | Helena Hvid Hansen | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 38.82 | 1:22.06 | |||||
5 | Frida Roed | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 40.42 | 1:23.07 | |||||
6 | Emma Ibsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.26 | 1:25.01 | |||||
7 | Julie Jessen | 2001 | Albertslund IF | 40.97 | 1:27.30 | |||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Danbolig Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Regitze Lyngfeldt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 35.38 | 1:13.99 | |||||
2 | Mathilde Menck Nielsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 35.75 | 1:15.00 | |||||
3 | Natasha Laigaard | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 37.04 | 1:19.92 | |||||
4 | Amanda Hietala | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 38.69 | 1:20.22 | |||||
5 | Kathrine S. Jørgensen | 2002 | Albertslund IF | 39.57 | 1:25.59 | |||||
6 | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 40.80 | 1:26.76 | |||||
7 | Mathilde Schrøder | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 43.17 | 1:29.60 | |||||
8 | Freja H. Bremholm Hansen | 2002 | Albertslund IF | 43.63 | 1:30.33 | |||||
9 | Julie Nissen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 42.73 | 1:33.71 | |||||
10 | Julie Gerner Knudsen | 2002 | Albertslund IF | 44.01 | 1:34.24 | |||||
11 | Kresstine Brusen Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 45.63 | 1:40.22 | |||||
12 | Sarah Andersson | 2002 | Albertslund IF | 46.34 | 1:41.21 | |||||
13 | Fredeikke Wallentin Wiese | 2002 | Solrød Svømmeklub | 47.03 | 1:41.75 | |||||
14 | Alma Buhl Hornskov | 2002 | Albertslund IF | 47.40 | 1:43.39 | |||||
15 | Maja Skriver | 2002 | Albertslund IF | 49.89 | 1:47.52 | |||||
16 | Lærke Samsø Svenningsen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 51.81 | 1:53.14 | |||||
17 | Lillian Do | 2002 | Albertslund IF | 54.84 | 2:04.71 | |||||
- | Emma Mossin Olsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Sara K Venø | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Danbolig Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Marceline Lermark | 2003 | Swim Team Tåstrup | 38.59 | 1:22.31 | |||||
2 | Fiona Burmester | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 41.69 | 1:23.94 | |||||
3 | Katja Lorentzen | 2003 | Solrød Svømmeklub | 41.45 | 1:25.77 | |||||
4 | Anna Wrist-Elkjær | 2003 | Swim Team Tåstrup | 40.05 | 1:26.27 | |||||
5 | Josefine Fast | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 41.16 | 1:30.32 | |||||
6 | Simone Christiansen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 42.35 | 1:30.87 | |||||
7 | Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 44.24 | 1:31.65 | |||||
8 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 43.85 | 1:31.92 | |||||
9 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 42.42 | 1:32.34 | |||||
10 | Mathilde Mathiesen | 2004 | Albertslund IF | 44.36 | 1:35.30 | |||||
11 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.62 | 1:36.52 | |||||
12 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 44.39 | 1:40.04 | |||||
13 | Mille Vinter | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.13 | 1:41.20 | |||||
14 | Asta Andersen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 49.25 | 1:43.84 | |||||
15 | Caroline Riis | 2003 | Albertslund IF | 46.99 | 1:46.34 | |||||
16 | Mille Bjørn | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 50.75 | 1:51.05 | |||||
17 | Liva Søby | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 52.41 | 1:54.29 | |||||
18 | Schastine R. Skifter Tabo | 2005 | Swim Team Tåstrup | 49.50 | 1:55.90 | |||||
19 | Emma Thorsen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 50.01 | 1:55.92 | |||||
20 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 55.72 | 2:02.31 | |||||
21 | Emma Gøtze | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 56.99 | 2:07.43 | |||||
22 | Thea Scioldann | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:00.98 | 2:14.31 | |||||
23 | Celine Rytter Nielsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:00.45 | 2:14.63 | |||||
24 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:05.64 | 2:20.74 | |||||
25 | Funda Serifovski | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.32 | 2:27.23 | |||||
26 | Sarah Løvendahl Carlsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:09.26 | 2:32.67 | |||||
27 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:37.20 | 2:37.20 | |||||
28 | Pil Normand | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:44.60 | 2:44.60 | |||||
- | Mille Christoffersen | 2004 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Sigrid Meta Winther | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:48 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 14 år |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Salmansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 29.86 | 1:01.55 | |||||
2 | Yukia Hansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.08 | 1:06.20 | |||||
3 | Daniel Dyrved | 2000 | Glostrup Svømme Klub | 34.40 | 1:12.45 | |||||
4 | Thomas Windfeld-Hansen | 2000 | Albertslund IF | 34.89 | 1:12.48 | |||||
5 | Adrian Roed Schønning | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 35.38 | 1:15.05 | |||||
6 | Villads Krarup | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 35.86 | 1:16.25 | |||||
7 | Bastian Rosgaard Sejberg | 2000 | Solrød Svømmeklub | 37.13 | 1:18.60 | |||||
8 | Victor N Andersen | 2000 | Glostrup Svømme Klub | 37.71 | 1:19.10 | |||||
9 | Johan Heilmann | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 37.05 | 1:19.16 | |||||
10 | Mikkel W. N. Meilling | 2000 | Solrød Svømmeklub | 39.11 | 1:23.20 | |||||
11 | Sander Andkjær Doberck | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 40.06 | 1:24.41 | |||||
12 | Julian Lastro | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 38.54 | 1:25.97 | |||||
13 | Laurids Holme | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 42.30 | 1:28.61 | |||||
- | Jacob No Nørgaard | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emil Tönshoff | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 13 år |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Laurits Kenskov | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 35.40 | 1:12.89 | |||||
2 | Marcus Munkholm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.39 | 1:13.38 | |||||
3 | Luccas Dam Brenner | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.49 | 1:14.78 | |||||
4 | Jonathan P. Hedager | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 37.67 | 1:17.68 | |||||
5 | Daniel Roldgaard | 2001 | Albertslund IF | 37.40 | 1:19.27 | |||||
6 | Nikolai Vaabengaard Olsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.21 | 1:19.77 | |||||
7 | Jannick Lind | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 39.14 | 1:20.36 | |||||
8 | Jesper Schiødt | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 37.57 | 1:21.96 | |||||
9 | Thor Klysner | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 41.78 | 1:25.31 | |||||
10 | Simon Hojman | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.14 | 1:31.91 | |||||
11 | Karl-Emil Rohr | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.96 | 1:32.21 | |||||
- | Dennis Sølvberg | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Kasper Glud Selvyn | 2001 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Lasse Benzon | 2001 | Albertslund IF | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Thomas Langvad | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 36.52 | 1:16.42 | |||||
2 | Theodor L Munch-Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 35.30 | 1:17.65 | |||||
3 | Frederik Emil Bækgaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 39.38 | 1:23.82 | |||||
4 | Carl Magnus Krievs | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 40.94 | 1:26.31 | |||||
5 | Mikkel Hemmingsen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 39.84 | 1:28.85 | |||||
6 | Casper Koch Henriksen | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.04 | 1:29.68 | |||||
7 | Jonas Pastwa Taggaard | 2002 | Solrød Svømmeklub | 43.17 | 1:31.91 | |||||
8 | Oliver Skadhauge | 2002 | Swim Team Tåstrup | 43.54 | 1:31.95 | |||||
9 | Mattias Houen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 41.75 | 1:33.04 | |||||
10 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 43.03 | 1:33.24 | |||||
11 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 47.88 | 1:43.26 | |||||
12 | Emil Aastrup | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.77 | 1:46.43 | |||||
13 | Michael Elliks | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | 51.57 | 2:03.64 | |||||
- | Johan Heeno Rasmussen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | DNF | ||||||
- | Emil Scioldann | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | Ej berøring v 25m | |||||
- | Kristoffer Fabricius | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | DSQ | tyvstart | |||||
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rasmus Nickelsen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.16 | 1:10.20 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.99 | 1:18.36 | |||||
3 | Oscar Thinghøjen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 40.92 | 1:29.52 | |||||
4 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.75 | 1:32.85 | |||||
5 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 42.00 | 1:34.85 | |||||
6 | Joakim I. Kristiansen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 44.16 | 1:36.32 | |||||
7 | Oscar Bjerregaard | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 46.57 | 1:36.50 | |||||
8 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.93 | 1:37.70 | |||||
9 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.08 | 1:37.94 | |||||
10 | Rumle Strunge Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 46.08 | 1:38.46 | |||||
11 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 48.54 | 1:43.06 | |||||
12 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.50 | 1:44.03 | |||||
13 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 48.11 | 1:44.38 | |||||
14 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 49.24 | 1:46.58 | |||||
15 | Bertram Rohr | 2003 | Albertslund IF | 47.31 | 1:46.77 | |||||
16 | Robert Groth | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 51.15 | 1:51.52 | |||||
17 | Johannes Ludvig | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.41 | 1:51.55 | |||||
18 | Elias Tsoskunoglu | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 50.74 | 1:52.70 | |||||
19 | Nicholas Simson | 2005 | Svømmeklubben MK 31 | 51.62 | 1:53.67 | |||||
20 | Mads Pastwa Taggaard | 2003 | Solrød Svømmeklub | 53.36 | 1:55.58 | |||||
21 | Alexander Englev | 2004 | Solrød Svømmeklub | 52.12 | 1:56.28 | |||||
22 | Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 53.65 | 1:56.98 | |||||
23 | Vilhelm Hørring Riegels | 2003 | Albertslund IF | 57.66 | 2:00.57 | |||||
24 | Adam Livoni | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 56.53 | 2:01.46 | |||||
25 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:00.17 | 2:06.62 | |||||
26 | Christopher Jørgensen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 57.69 | 2:07.39 | |||||
27 | Matias Janischefska | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.24 | 2:13.88 | |||||
28 | Kalle Germer Knudsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 58.71 | 2:15.03 | |||||
29 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.12 | 2:17.09 | |||||
30 | Mads Skovgaard Nickelsen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:04.67 | 2:20.04 | |||||
31 | Theodor Møller | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:11.10 | 2:31.52 | |||||
32 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:10.56 | 2:33.25 | |||||
33 | Carsten Asgreen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:12.83 | 2:46.92 | |||||
34 | Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:16.50 | 2:49.16 | |||||
- | Frederik Vestergaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Martin Vium Jørgensen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
- | Vilhelm T. Pedersen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
- | Mathias Skovgaard Nickels | 2006 | Swim Team Tåstrup | DNF | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: BORD DÆK DIG |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Johanne Vium-Heinesen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 43.03 | 1:31.94 | |||||
2 | Maria L. C. Pedersen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 46.85 | 1:41.05 | |||||
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: BORD DÆK DIG |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mathilde Laugesen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.30 | 1:24.56 | |||||
2 | Signe Brandt | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 42.24 | 1:25.17 | |||||
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: BORD DÆK DIG |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Camilla Hougaard | 2002 | Swim Team Tåstrup | 48.06 | 1:39.80 | |||||
2 | Ida T Mose | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 46.92 | 1:40.15 | |||||
3 | Amalie V. Sørensen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 47.52 | 1:42.12 | |||||
4 | Sofie Mosegaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 50.07 | 1:48.64 | |||||
5 | Ida Jensdottir Fremming | 2002 | Swim Team Tåstrup | 48.49 | 1:51.09 | |||||
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: BORD DÆK DIG |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Julie Laugesen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.92 | 1:25.59 | |||||
2 | Josephine B. U. Danielsen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 1:00.18 | 2:12.43 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler 14 år |
Sponsor: Home i Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oliver Thor Sørensen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.10 | 1:06.19 | |||||
2 | Kristoffer Rasmusen | 2000 | Swim Team Tåstrup | 41.31 | 1:33.49 | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler 13 år |
Sponsor: Home i Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Alexander Rendlev | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.54 | 1:22.57 | |||||
2 | William I. Kristiansen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 44.25 | 1:35.35 | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler 12 år |
Sponsor: Home i Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Thomas Langvad | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 41.68 | 1:30.10 | |||||
2 | Tobias Dan Hansen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 40.69 | 1:30.98 | |||||
3 | Rasmus Hatting Petersen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 49.76 | 1:54.25 | |||||
4 | Simon Wrist-Elkjær | 2002 | Swim Team Tåstrup | 53.31 | 1:58.18 | |||||
- | Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | Swim Team Tåstrup | DSQ | Asynkrone ben | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Home i Vallensbæk |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.35 | 1:29.33 | |||||
2 | Kristian A. Kristoffersen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 49.03 | 1:50.07 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Maler Bendt Barsdal A/S |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Sara Solevad | 2000 | Solrød Svømmeklub | 51.30 | 1:46.13 | 2:41.51 | 3:25.41 | |||
- | Laura Kastrup | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Maler Bendt Barsdal A/S |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Victoria Vorm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.36 | 1:23.35 | 2:17.17 | 2:56.19 | |||
2 | Ida-Marie Andersen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.09 | 1:29.30 | 2:24.39 | 3:08.23 | |||
3 | Sara Mortensen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.69 | 1:45.06 | 2:42.13 | 3:25.44 | |||
- | Karla Louise Balle | 2001 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | crawlben v vend. 125 | |||||
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Maler Bendt Barsdal A/S |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Sofie Hertzberg | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.80 | 1:40.70 | 2:37.22 | 3:22.09 | |||
2 | Amanda Hietala | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 48.72 | 1:41.16 | 2:40.84 | 3:26.40 | |||
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Maler Bendt Barsdal A/S |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Amalie Kruse Enemærke | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 50.64 | 1:43.87 | 2:45.12 | 3:34.32 | |||
2 | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.49 | 1:44.39 | 2:50.26 | 3:38.23 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler 14 år |
Sponsor: Knud Larsen Byggecenter |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Oliver Thor Sørensen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.67 | 1:11.66 | 1:56.29 | 2:31.21 | |||
2 | Yukia Hansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.71 | 1:19.29 | 2:11.83 | 2:50.80 | |||
3 | Kristoffer Rasmusen | 2000 | Swim Team Tåstrup | 41.55 | 1:31.47 | 2:29.37 | 3:11.63 | |||
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler 13 år |
Sponsor: Knud Larsen Byggecenter |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | William I. Kristiansen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 44.95 | 1:31.65 | 2:27.89 | 3:06.39 | |||
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler 12 år |
Sponsor: Knud Larsen Byggecenter |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Oskar Skov Grell | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 43.07 | 1:34.81 | 2:29.50 | 3:13.28 | |||
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Knud Larsen Byggecenter |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.37 | 1:27.98 | 2:26.16 | 3:08.73 | |||
2 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 58.03 | 1:55.92 | 3:00.68 | 3:53.62 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 7, 4X50m Medley Damer, Finaler |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Super Sild Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:36.18 | ||||||
Julie Laugesen | 2003 | 40.14 | 40.14 | |||||||
Ida-Marie Andersen | 2001 | 45.28 | 1:25.42 | |||||||
Mathilde Laugesen | 2001 | 37.27 | 2:02.69 | |||||||
Victoria Vorm | 2001 | 33.49 | 2:36.18 | |||||||
2 | Helsingør Piger 1 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:41.03 | ||||||
Regitze Lyngfeldt | 2002 | 38.81 | 38.81 | |||||||
Amalie Louise Thorsen | 2002 | 46.58 | 1:25.39 | |||||||
Mathilde Menck Nielsen | 2002 | 40.54 | 2:05.93 | |||||||
Karla Louise Balle | 2001 | 35.10 | 2:41.03 | |||||||
3 | Les Nageurs Rouges | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:44.81 | ||||||
Amalie Kruse Enemærke | 2003 | 43.47 | 43.47 | |||||||
Amalie V. Sørensen | 2002 | 44.26 | 1:27.73 | |||||||
Ida T Mose | 2002 | 42.71 | 2:10.44 | |||||||
Signe Brandt | 2001 | 34.37 | 2:44.81 | |||||||
4 | Solrøds Nenkaninuse | 0 | Solrød Svømmeklub | 2:50.84 | ||||||
Sara Solevad | 2000 | 49.89 | 49.89 | |||||||
Caroline Friis Thirstrup | 2000 | 45.27 | 1:35.16 | |||||||
Johanne Vium-Heinesen | 2000 | 38.90 | 2:14.06 | |||||||
Victoria Kappel | 2000 | 36.78 | 2:50.84 | |||||||
5 | Helsingør Piger 2 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:55.46 | ||||||
Luna Green-Birch | 2001 | 41.88 | 41.88 | |||||||
Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | 51.08 | 1:32.96 | |||||||
Fie Tönshoff | 2002 | 46.17 | 2:19.13 | |||||||
Natasha Laigaard | 2002 | 36.33 | 2:55.46 | |||||||
6 | Helsingør Piger 4 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:59.55 | ||||||
Signe Skjærbæk | 2000 | 42.87 | 42.87 | |||||||
Frida Roed | 2001 | 55.71 | 1:38.58 | |||||||
Fiona Burmester | 2003 | 42.59 | 2:21.17 | |||||||
Lærke Højsted Eriksen | 2002 | 38.38 | 2:59.55 | |||||||
7 | Talent Tøser Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:03.73 | ||||||
Sara Mortensen | 2001 | 45.60 | 45.60 | |||||||
Emma Ibsen | 2001 | 48.04 | 1:33.64 | |||||||
Sofie Hertzberg | 2002 | 48.06 | 2:21.70 | |||||||
Viktoria Freja Sørensen | 2004 | 42.03 | 3:03.73 | |||||||
8 | Stt Piger 1 | 2001 | Swim Team Tåstrup | 3:06.89 | ||||||
Camilla Hougaard | 2002 | 45.32 | 45.32 | |||||||
Marceline Lermark | 2003 | 51.08 | 1:36.40 | |||||||
Anna Wrist-Elkjær | 2003 | 51.57 | 2:27.97 | |||||||
Ida Jensdottir Fremming | 2002 | 38.92 | 3:06.89 | |||||||
9 | Helsingør Piger 3 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 3:11.38 | ||||||
Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | 45.18 | 45.18 | |||||||
Mathilde Schrøder | 2002 | 53.45 | 1:38.63 | |||||||
Karoline Christensen | 2002 | 51.61 | 2:30.24 | |||||||
Julie Nissen | 2002 | 41.14 | 3:11.38 | |||||||
- | Minitøser Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | |||||||||
Mille Vinter | 2003 | |||||||||
Caroline Veggerby | 2003 | |||||||||
Emma Gøtze | 2003 | DNS | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 8, 4X50m Medley Herrer, Finaler |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Champs Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:11.45 | ||||||
Luccas Dam Brenner | 2001 | 37.33 | 37.33 | |||||||
Mikkel Salmansen | 2000 | 34.77 | 1:12.10 | |||||||
Oliver Thor Sørensen | 2000 | 30.33 | 1:42.43 | |||||||
Yukia Hansen | 2000 | 29.02 | 2:11.45 | |||||||
2 | Los Nadadores Rojos | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:32.68 | ||||||
Laurits Kenskov | 2001 | 36.77 | 36.77 | |||||||
Victor N Andersen | 2000 | 45.62 | 1:22.39 | |||||||
Tobias Dan Hansen | 2002 | 38.74 | 2:01.13 | |||||||
Daniel Dyrved | 2000 | 31.55 | 2:32.68 | |||||||
3 | Tsunami Boys Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:34.17 | ||||||
Marcus Munkholm | 2001 | 39.61 | 39.61 | |||||||
Mikkel Jørgensen | 2003 | 46.82 | 1:26.43 | |||||||
Rasmus Nickelsen | 2003 | 34.20 | 2:00.63 | |||||||
Alexander Rendlev | 2001 | 33.54 | 2:34.17 | |||||||
4 | Helsingør Drenge 1 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:42.34 | ||||||
Jonathan P. Hedager | 2001 | 41.29 | 41.29 | |||||||
Jannick Lind | 2001 | 42.18 | 1:23.47 | |||||||
Johan Heilmann | 2000 | 44.53 | 2:08.00 | |||||||
Villads Krarup | 2000 | 34.34 | 2:42.34 | |||||||
5 | I Nuotatori Rosse | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:50.91 | ||||||
Carl Magnus Krievs | 2002 | 45.26 | 45.26 | |||||||
Frederik Emil Bækgaard | 2002 | 48.40 | 1:33.66 | |||||||
Thomas Langvad | 2002 | 40.59 | 2:14.25 | |||||||
Oskar Skov Grell | 2002 | 36.66 | 2:50.91 | |||||||
6 | Minisoldater Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:54.54 | ||||||
Christopher Jørgensen | 2005 | 43.07 | 43.07 | |||||||
Mikkel Hansen | 2003 | 55.68 | 1:38.75 | |||||||
Emil Aastrup | 2002 | 42.62 | 2:21.37 | |||||||
Sean Petersen | 2006 | 33.17 | 2:54.54 | |||||||
7 | Helsingør Drenge 2 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:58.82 | ||||||
Emil Tönshoff | 2000 | 40.13 | 40.13 | |||||||
Jesper Schiødt | 2001 | 49.90 | 1:30.03 | |||||||
Sander Andkjær Doberck | 2000 | 49.69 | 2:19.72 | |||||||
Matthæus Vàmosi | 2000 | 39.10 | 2:58.82 | |||||||
8 | Bølgebrydere Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:04.28 | ||||||
Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 45.80 | 45.80 | |||||||
Karl-Emil Rohr | 2001 | 52.35 | 1:38.15 | |||||||
Joakim Køhn | 2003 | 45.36 | 2:23.51 | |||||||
Casper Koch Henriksen | 2002 | 40.77 | 3:04.28 | |||||||
9 | Helsingør Drenge 3 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 3:09.86 | ||||||
Johan Heeno Rasmussen | 2002 | 45.46 | 45.46 | |||||||
Thor Klysner | 2001 | 54.00 | 1:39.46 | |||||||
Mattias Houen | 2002 | 54.65 | 2:34.11 | |||||||
Johan Bremer Holmgård | 2001 | 35.75 | 3:09.86 | |||||||
10 | Rubrum Natantibus | 0 | Glostrup Svømme Klub | 3:18.14 | ||||||
Mohammed Ghizzaui | 2003 | 51.74 | 51.74 | |||||||
Asger Johansen | 2003 | 52.51 | 1:44.25 | |||||||
Jeppe Wagner | 2003 | 55.53 | 2:39.78 | |||||||
Mikkel Hemmingsen | 2002 | 38.36 | 3:18.14 | |||||||
11 | Vilde Sardiner Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:18.18 | ||||||
Matias Munkholm | 2004 | 51.54 | 51.54 | |||||||
Nikolai Vaabengaard Olsen | 2001 | 51.10 | 1:42.64 | |||||||
Simon Hojman | 2001 | 50.77 | 2:33.41 | |||||||
Sebastian Rasmussen | 2003 | 44.77 | 3:18.18 | |||||||
12 | Stt Drenge 1 | 1999 | Swim Team Tåstrup | 3:18.96 | ||||||
William Jensen | 2002 | 52.52 | 52.52 | |||||||
Oliver Skadhauge | 2002 | |||||||||
Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | |||||||||
Joakim I. Kristiansen | 2003 | 3:18.96 | 3:18.96 | |||||||
13 | Stt Drenge | 2000 | Swim Team Tåstrup | 4:11.47 | ||||||
Kristoffer Rasmusen | 2000 | 1:03.53 | 1:03.53 | |||||||
Simon Wrist-Elkjær | 2002 | 51.93 | 1:55.46 | |||||||
Rasmus Hatting Petersen | 2002 | 1:19.23 | 3:14.69 | |||||||
William I. Kristiansen | 2001 | 56.78 | 4:11.47 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:48 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Signe Skjærbæk | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 44.68 | 1:32.88 | |||||
2 | Sara Solevad | 2000 | Solrød Svømmeklub | 53.57 | 1:47.24 | |||||
3 | Maria L. C. Pedersen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 53.28 | 1:49.06 | |||||
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Josefine Nickelsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 38.38 | 1:17.67 | |||||
2 | Mathilde Laugesen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.20 | 1:20.38 | |||||
3 | Luna Green-Birch | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 43.22 | 1:30.39 | |||||
4 | Helena Hvid Hansen | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 45.98 | 1:34.44 | |||||
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Regitze Lyngfeldt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 41.25 | 1:24.08 | |||||
2 | Camilla Hougaard | 2002 | Swim Team Tåstrup | 46.82 | 1:33.56 | |||||
3 | Amalie Louise Thorsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 49.01 | 1:40.10 | |||||
4 | Mathilde Schrøder | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 49.29 | 1:40.97 | |||||
5 | Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 50.45 | 1:42.10 | |||||
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Marceline Lermark | 2003 | Swim Team Tåstrup | 43.72 | 1:30.06 | |||||
2 | Julie Laugesen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.17 | 1:30.23 | |||||
3 | Fiona Burmester | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 47.63 | 1:34.76 | |||||
4 | Amalie Kruse Enemærke | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 47.00 | 1:35.38 | |||||
5 | Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 47.74 | 1:37.90 | |||||
6 | Katja Lorentzen | 2003 | Solrød Svømmeklub | 50.06 | 1:39.90 | |||||
7 | Josephine B. U. Danielsen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 50.08 | 1:42.93 | |||||
8 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 51.06 | 1:47.65 | |||||
9 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 55.71 | 1:53.75 | |||||
10 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 55.23 | 1:56.29 | |||||
11 | Simone Christiansen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 55.14 | 1:57.46 | |||||
12 | Mille Vinter | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 56.21 | 1:58.31 | |||||
13 | Schastine R. Skifter Tabo | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:02.98 | 2:03.68 | |||||
14 | Sarah Løvendahl Carlsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:05.34 | 2:15.83 | |||||
15 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:15.38 | 2:30.04 | |||||
16 | Celine Rytter Nielsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:15.21 | 2:43.89 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:48 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 13:48 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 14 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Salmansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.27 | 1:10.44 | |||||
2 | Emil Tönshoff | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 43.55 | 1:30.94 | |||||
3 | Sander Andkjær Doberck | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 48.98 | 1:40.42 | |||||
- | Jacob No Nørgaard | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 13 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Luccas Dam Brenner | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.92 | 1:20.72 | |||||
2 | Marcus Munkholm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.06 | 1:23.16 | |||||
3 | William I. Kristiansen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 40.92 | 1:23.19 | |||||
4 | Laurits Kenskov | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 41.86 | 1:23.26 | |||||
5 | Jonathan P. Hedager | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 43.36 | 1:28.71 | |||||
6 | Jesper Schiødt | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 43.93 | 1:32.85 | |||||
7 | Simon Hojman | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.86 | 1:41.53 | |||||
- | Dennis Sølvberg | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Tobias Dan Hansen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 44.54 | 1:31.27 | |||||
2 | Oliver Skadhauge | 2002 | Swim Team Tåstrup | 46.16 | 1:33.49 | |||||
3 | Simon Wrist-Elkjær | 2002 | Swim Team Tåstrup | 46.64 | 1:36.13 | |||||
4 | Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | Swim Team Tåstrup | 47.29 | 1:36.70 | |||||
5 | Rasmus Hatting Petersen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 49.12 | 1:38.92 | |||||
6 | Johan Heeno Rasmussen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 49.15 | 1:38.93 | |||||
7 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 1:53.54 | 1:53.54 | |||||
8 | Kristoffer Fabricius | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | 58.10 | 1:59.08 | |||||
9 | Emil Aastrup | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:07.74 | 2:09.50 | |||||
- | Michael Elliks | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | DSQ | ej f bev ve 50 | |||||
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rasmus Nickelsen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.86 | 1:20.49 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.55 | 1:33.61 | |||||
3 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.85 | 1:46.77 | |||||
4 | Oscar Bjerregaard | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 53.52 | 1:47.78 | |||||
5 | Vilhelm Hørring Riegels | 2003 | Albertslund IF | 53.46 | 1:48.61 | |||||
6 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 55.37 | 1:48.82 | |||||
7 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:49.29 | 1:49.29 | |||||
8 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 57.11 | 1:58.56 | |||||
9 | Joakim I. Kristiansen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 56.28 | 1:58.73 | |||||
10 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.44 | 1:59.36 | |||||
11 | Nicholas Simson | 2005 | Svømmeklubben MK 31 | 56.03 | 2:00.56 | |||||
12 | Christopher Jørgensen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.89 | 2:04.35 | |||||
13 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 59.54 | 2:05.73 | |||||
14 | Johannes Ludvig | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.92 | 2:07.95 | |||||
15 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:03.08 | 2:12.49 | |||||
16 | Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:10.09 | 2:21.34 | |||||
17 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.15 | 2:22.76 | |||||
18 | Theodor Møller | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:06.53 | 2:24.11 | |||||
19 | Robert Groth | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 2:05.97 | 2:26.89 | |||||
20 | Matias Janischefska | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:08.92 | 2:29.88 | |||||
21 | Kalle Germer Knudsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:24.31 | 2:49.90 | |||||
- | Martin Vium Jørgensen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
- | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | DSQ | Afslutning mave 100 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:48 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:14 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Victoria Kappel | 2000 | Solrød Svømmeklub | 35.86 | ||||||
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Josefine Nickelsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 31.07 | ||||||
2 | Signe Brandt | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 34.02 | ||||||
3 | Victoria Vorm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.05 | ||||||
4 | Mathilde Laugesen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.19 | ||||||
5 | Luna Green-Birch | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 35.46 | ||||||
6 | Sara Mortensen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.67 | ||||||
7 | Helena Hvid Hansen | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 37.98 | ||||||
8 | Emma Ibsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.36 | ||||||
9 | Julie Jessen | 2001 | Albertslund IF | 38.66 | ||||||
10 | Frida Roed | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 38.72 | ||||||
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Natasha Laigaard | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 36.15 | ||||||
2 | Amalie V. Sørensen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 36.39 | ||||||
3 | Amanda Hietala | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 36.45 | ||||||
4 | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 37.52 | ||||||
5 | Kathrine S. Jørgensen | 2002 | Albertslund IF | 38.28 | ||||||
6 | Lærke Højsted Eriksen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 38.72 | OD2 | |||||
7 | Ida T Mose | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 38.86 | ||||||
8 | Freja H. Bremholm Hansen | 2002 | Albertslund IF | 39.46 | ||||||
9 | Karoline Christensen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 40.07 | ||||||
10 | Sofie Mosegaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 40.64 | ||||||
11 | Julie Nissen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 40.78 | ||||||
12 | Kresstine Brusen Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 43.29 | ||||||
13 | Julie Gerner Knudsen | 2002 | Albertslund IF | 43.39 | ||||||
14 | Alma Buhl Hornskov | 2002 | Albertslund IF | 45.04 | ||||||
15 | Sarah Andersson | 2002 | Albertslund IF | 45.63 | ||||||
16 | Maja Skriver | 2002 | Albertslund IF | 46.33 | ||||||
17 | Lillian Do | 2002 | Albertslund IF | 54.21 | ||||||
- | Ida Jensdottir Fremming | 2002 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anna Wrist-Elkjær | 2003 | Swim Team Tåstrup | 37.81 | ||||||
2 | Josefine Fast | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 38.72 | OD1 | |||||
3 | Katja Lorentzen | 2003 | Solrød Svømmeklub | 38.78 | ||||||
4 | Simone Christiansen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 40.22 | ||||||
5 | Mathilde Mathiesen | 2004 | Albertslund IF | 40.72 | ||||||
6 | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 41.88 | ||||||
7 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 42.21 | ||||||
8 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 42.33 | ||||||
9 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 43.71 | ||||||
10 | Luca Balle | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 44.64 | ||||||
11 | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.29 | ||||||
12 | Emma Thorsen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 45.66 | ||||||
13 | Caroline Riis | 2003 | Albertslund IF | 46.95 | ||||||
14 | Schastine R. Skifter Tabo | 2005 | Swim Team Tåstrup | 47.70 | ||||||
15 | Asta Andersen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 48.13 | ||||||
16 | Mille Vinter | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.73 | ||||||
17 | Liva Søby | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 49.04 | ||||||
18 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 49.42 | ||||||
19 | Juliane Camille Rau Mathi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 51.08 | ||||||
20 | Mille Bjørn | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 52.87 | ||||||
21 | Celine Rytter Nielsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:00.01 | ||||||
22 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:03.65 | ||||||
23 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:03.81 | ||||||
24 | Sarah Løvendahl Carlsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:13.78 | ||||||
- | Mille Christoffersen | 2004 | Albertslund IF | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:14 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:14 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 14 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Thomas Windfeld-Hansen | 2000 | Albertslund IF | 32.33 | ||||||
2 | Daniel Dyrved | 2000 | Glostrup Svømme Klub | 32.51 | ||||||
3 | Johan Heilmann | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 35.67 | ||||||
4 | Victor N Andersen | 2000 | Glostrup Svømme Klub | 35.85 | ||||||
5 | Bastian Rosgaard Sejberg | 2000 | Solrød Svømmeklub | 36.27 | ||||||
6 | Mikkel W. N. Meilling | 2000 | Solrød Svømmeklub | 36.69 | ||||||
7 | Matthæus Vàmosi | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 40.51 | ||||||
8 | Laurids Holme | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 40.93 | ||||||
- | Jacob No Nørgaard | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 13 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Alexander Rendlev | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 32.94 | ||||||
2 | Daniel Roldgaard | 2001 | Albertslund IF | 34.15 | ||||||
3 | Johan Bremer Holmgård | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 35.52 | ||||||
4 | Jesper Schiødt | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 35.83 | ||||||
5 | Nikolai Vaabengaard Olsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.28 | ||||||
6 | Jonathan P. Hedager | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 37.08 | ||||||
7 | Thor Klysner | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 38.86 | ||||||
8 | Simon Hojman | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.28 | ||||||
9 | Christian Kjær | 2001 | Solrød Svømmeklub | 41.43 | ||||||
10 | Karl-Emil Rohr | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.83 | ||||||
- | Dennis Sølvberg | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Kasper Glud Selvyn | 2001 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Lasse Benzon | 2001 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Villads Bomholt Larsen | 2001 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Theodor L Munch-Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 35.05 | ||||||
2 | Oskar Skov Grell | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 36.74 | ||||||
3 | Carl Magnus Krievs | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 37.95 | ||||||
4 | Mattias Houen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 38.48 | ||||||
5 | Mikkel Hemmingsen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 38.74 | ||||||
6 | Casper Koch Henriksen | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.77 | ||||||
7 | Johan Heeno Rasmussen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 39.24 | ||||||
8 | Frederik Emil Bækgaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 39.31 | ||||||
9 | Lucas Burmester | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 40.46 | ||||||
10 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 41.53 | ||||||
11 | Kristoffer Fabricius | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | 46.21 | ||||||
12 | Michael Elliks | 2002 | Svømmeklubben MK 31 | 52.52 | ||||||
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Rasmus Nickelsen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.55 | ||||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.51 | ||||||
3 | Oscar Thinghøjen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 38.57 | ||||||
4 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.05 | ||||||
5 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 39.56 | ||||||
6 | Oscar Bjerregaard | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 41.91 | ||||||
7 | Kristian A. Kristoffersen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 42.32 | ||||||
8 | Bertram Rohr | 2003 | Albertslund IF | 43.52 | ||||||
9 | Joakim I. Kristiansen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 43.87 | ||||||
10 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 44.66 | ||||||
11 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.90 | ||||||
12 | Rumle Strunge Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 46.56 | ||||||
13 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 47.09 | ||||||
14 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 47.92 | ||||||
15 | Alexander Englev | 2004 | Solrød Svømmeklub | 48.97 | ||||||
16 | Mads Pastwa Taggaard | 2003 | Solrød Svømmeklub | 49.06 | ||||||
17 | Johannes Ludvig | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.90 | ||||||
18 | Elias Tsoskunoglu | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 51.07 | ||||||
19 | Nicholas Simson | 2005 | Svømmeklubben MK 31 | 51.17 | ||||||
20 | Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 51.72 | ||||||
21 | Robert Groth | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 53.30 | ||||||
22 | Kalle Germer Knudsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 55.06 | ||||||
23 | Christopher Jørgensen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 57.44 | ||||||
24 | Mads Skovgaard Nickelsen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:00.61 | ||||||
25 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.23 | ||||||
26 | Theodor Møller | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:10.35 | ||||||
27 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:12.07 | ||||||
- | Martin Vium Jørgensen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
- | Mathias Skovgaard Nickels | 2006 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
- | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Matias Janischefska | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:14 |
Resultat Løb 13 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:28 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Ida-Marie Andersen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.68 | 1:38.08 | |||||
2 | Amalie Louise Thorsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 47.11 | 1:39.08 | |||||
3 | Johanne Vium-Heinesen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 48.80 | 1:40.63 | |||||
4 | Amalie V. Sørensen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 48.57 | 1:40.97 | |||||
5 | Caroline Friis Thirstrup | 2000 | Solrød Svømmeklub | 48.42 | 1:41.24 | |||||
6 | Sofie Hertzberg | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.08 | 1:43.20 | |||||
7 | Ida Jensdottir Fremming | 2002 | Swim Team Tåstrup | 49.11 | 1:44.23 | |||||
8 | Sara Solevad | 2000 | Solrød Svømmeklub | 50.70 | 1:46.42 | |||||
9 | Emma Ibsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.78 | 1:46.81 | |||||
10 | Karoline Christensen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 51.03 | 1:47.02 | |||||
11 | Sara Mortensen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.68 | 1:47.22 | |||||
12 | Lærke Højsted Eriksen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 54.04 | 1:50.67 | |||||
13 | Amalie Kruse Enemærke | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 52.45 | 1:50.94 | |||||
14 | Fredeikke Wallentin Wiese | 2002 | Solrød Svømmeklub | 53.23 | 1:51.57 | |||||
15 | Sofie Mosegaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 53.34 | 1:53.72 | |||||
16 | Kresstine Brusen Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 53.89 | 1:55.86 | |||||
17 | Josephine B. U. Danielsen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 55.13 | 1:56.15 | |||||
18 | Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 56.61 | 1:58.90 | |||||
19 | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:01.40 | 2:09.43 | |||||
20 | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:01.85 | 2:09.47 | |||||
21 | Liva Søby | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 1:09.32 | 2:25.64 | |||||
22 | Emma Thorsen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 1:16.42 | 2:40.92 | |||||
- | Lærke Samsø Svenningsen | 2002 | Solrød Svømmeklub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Resultat Løb 14 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:29 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Salmansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.18 | 1:16.98 | |||||
2 | Jannick Lind | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 45.07 | 1:33.80 | |||||
3 | Yukia Hansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.19 | 1:33.89 | |||||
4 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.59 | 1:42.08 | |||||
5 | Kristoffer Rasmusen | 2000 | Swim Team Tåstrup | 49.38 | 1:42.15 | |||||
6 | Johan Bremer Holmgård | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 48.78 | 1:44.03 | |||||
7 | Luccas Dam Brenner | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.18 | 1:44.58 | |||||
8 | Oskar Skov Grell | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 50.39 | 1:47.02 | |||||
9 | Villads Krarup | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 49.48 | 1:47.54 | |||||
10 | Julian Lastro | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 50.97 | 1:47.55 | |||||
11 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 51.99 | 1:49.03 | |||||
12 | Frederik Emil Bækgaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 50.68 | 1:50.61 | |||||
13 | Adrian Roed Schønning | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 52.75 | 1:50.87 | |||||
14 | Matthæus Vàmosi | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 51.88 | 1:52.18 | |||||
15 | Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | Swim Team Tåstrup | 51.04 | 1:52.52 | |||||
16 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 55.78 | 1:55.59 | |||||
17 | Oscar Thinghøjen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 55.84 | 2:00.45 | |||||
18 | Adam Livoni | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 57.95 | 2:04.97 | |||||
19 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 1:00.36 | 2:06.43 | |||||
20 | Simon Wrist-Elkjær | 2002 | Swim Team Tåstrup | 1:00.82 | 2:08.94 | |||||
21 | Elias Tsoskunoglu | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 1:12.35 | 2:35.38 | |||||
- | Vilhelm T. Pedersen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | DNS | ||||||
- | Christian Kjær | 2001 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Laurits Kenskov | 2001 | Glostrup Svømme Klub | DSQ | fl. flyben v start | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:29 |
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:15 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Johanne Vium-Heinesen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 43.25 | 1:29.37 | |||||
2 | Caroline Friis Thirstrup | 2000 | Solrød Svømmeklub | 45.15 | 1:30.71 | |||||
3 | Victoria Kappel | 2000 | Solrød Svømmeklub | 44.75 | 1:35.41 | |||||
4 | Maria L. C. Pedersen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 48.68 | 1:39.28 | |||||
5 | Signe Skjærbæk | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 46.55 | 1:41.06 | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Josefine Nickelsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 37.72 | 1:19.59 | |||||
2 | Victoria Vorm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.30 | 1:25.73 | |||||
3 | Signe Brandt | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 41.28 | 1:28.83 | |||||
4 | Luna Green-Birch | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 42.81 | 1:29.04 | |||||
5 | Frida Roed | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 51.34 | 1:44.31 | |||||
6 | Julie Jessen | 2001 | Albertslund IF | 50.10 | 1:45.30 | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Regitze Lyngfeldt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 41.43 | 1:27.40 | |||||
2 | Camilla Hougaard | 2002 | Swim Team Tåstrup | 43.41 | 1:33.90 | |||||
3 | Natasha Laigaard | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 42.94 | 1:33.91 | |||||
4 | Sofie Hertzberg | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.48 | 1:35.35 | |||||
5 | Amalie Louise Thorsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 46.60 | 1:37.15 | |||||
6 | Lærke Højsted Eriksen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 47.54 | 1:39.23 | |||||
7 | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 50.34 | 1:42.64 | |||||
8 | Mathilde Schrøder | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 48.92 | 1:43.58 | |||||
9 | Kathrine S. Jørgensen | 2002 | Albertslund IF | 51.42 | 1:44.10 | |||||
10 | Julie Nissen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 48.71 | 1:44.95 | |||||
11 | Freja H. Bremholm Hansen | 2002 | Albertslund IF | 52.95 | 1:45.84 | |||||
12 | Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 50.11 | 1:46.48 | |||||
13 | Karoline Christensen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 51.83 | 1:47.38 | |||||
14 | Julie Gerner Knudsen | 2002 | Albertslund IF | 56.77 | 1:59.78 | |||||
15 | Sarah Andersson | 2002 | Albertslund IF | 1:01.31 | 2:07.87 | |||||
16 | Lillian Do | 2002 | Albertslund IF | 1:02.36 | 2:14.74 | |||||
- | Ida T Mose | 2002 | Glostrup Svømme Klub | DSQ | Afslut mave 50 m | |||||
- | Mathilde Menck Nielsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | afslut mave 50m | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Julie Laugesen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.14 | 1:30.51 | |||||
2 | Marceline Lermark | 2003 | Swim Team Tåstrup | 42.88 | 1:32.98 | |||||
3 | Fiona Burmester | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 45.74 | 1:36.79 | |||||
4 | Josefine Fast | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.36 | 1:43.43 | |||||
5 | Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 48.05 | 1:44.25 | |||||
6 | Anna Wrist-Elkjær | 2003 | Swim Team Tåstrup | 47.63 | 1:47.35 | |||||
7 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.13 | 1:50.45 | |||||
8 | Mathilde Mathiesen | 2004 | Albertslund IF | 49.66 | 1:50.94 | |||||
9 | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 52.24 | 1:52.65 | |||||
10 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 57.04 | 2:01.06 | |||||
11 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 59.52 | 2:09.60 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:15 |
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:15 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 14 år |
Sponsor: Munken |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oliver Thor Sørensen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.25 | 1:11.40 | |||||
2 | Thomas Windfeld-Hansen | 2000 | Albertslund IF | 40.05 | 1:24.83 | |||||
3 | Daniel Dyrved | 2000 | Glostrup Svømme Klub | 41.68 | 1:30.44 | |||||
4 | Emil Tönshoff | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 42.23 | 1:31.84 | |||||
5 | Adrian Roed Schønning | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 45.36 | 1:33.90 | |||||
6 | Victor N Andersen | 2000 | Glostrup Svømme Klub | 45.25 | 1:34.31 | |||||
7 | Villads Krarup | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 47.88 | 1:34.66 | |||||
8 | Johan Heilmann | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 44.49 | 1:34.85 | |||||
9 | Sander Andkjær Doberck | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 47.94 | 1:35.83 | |||||
10 | Julian Lastro | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 45.35 | 1:36.14 | |||||
11 | Matthæus Vàmosi | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 47.81 | 1:42.16 | |||||
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 13 år |
Sponsor: Munken |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Alexander Rendlev | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.25 | 1:27.76 | |||||
2 | Daniel Roldgaard | 2001 | Albertslund IF | 42.61 | 1:29.26 | |||||
3 | Marcus Munkholm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.11 | 1:30.79 | |||||
4 | Jannick Lind | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 47.27 | 1:31.17 | |||||
5 | Nikolai Vaabengaard Olsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.44 | 1:37.68 | |||||
6 | Thor Klysner | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 1:45.70 | 1:45.70 | |||||
7 | Karl-Emil Rohr | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.61 | 1:48.44 | |||||
- | Kasper Glud Selvyn | 2001 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Lasse Benzon | 2001 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Johan Bremer Holmgård | 2001 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | tyvstart | |||||
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 12 år |
Sponsor: Munken |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Thomas Langvad | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 42.38 | 1:28.09 | |||||
2 | Tobias Dan Hansen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 42.60 | 1:31.73 | |||||
3 | Theodor L Munch-Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 42.89 | 1:33.45 | |||||
4 | Rasmus Hatting Petersen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 46.88 | 1:38.16 | |||||
5 | Lucas Burmester | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 47.85 | 1:39.71 | |||||
6 | Oliver Skadhauge | 2002 | Swim Team Tåstrup | 1:40.44 | 1:40.44 | |||||
7 | Carl Magnus Krievs | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 48.71 | 1:45.66 | |||||
8 | Casper Koch Henriksen | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.59 | 1:47.12 | |||||
9 | Mikkel Hemmingsen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 51.74 | 1:49.21 | |||||
10 | Jonas Pastwa Taggaard | 2002 | Solrød Svømmeklub | 1:49.50 | 1:49.50 | |||||
11 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 54.76 | 1:55.10 | |||||
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Munken |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.37 | 1:45.67 | |||||
2 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.01 | 1:55.87 | |||||
3 | Rumle Strunge Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 55.95 | 1:58.90 | |||||
4 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 58.49 | 2:01.35 | |||||
5 | Bertram Rohr | 2003 | Albertslund IF | 2:02.77 | 2:02.77 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:15 |
Resultat Løb 17 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 16:16 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Helsingør Piger 1 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:19.27 | ||||||
Karla Louise Balle | 2001 | 33.49 | 33.49 | |||||||
Natasha Laigaard | 2002 | 36.34 | 1:09.83 | |||||||
Regitze Lyngfeldt | 2002 | 34.47 | 1:44.30 | |||||||
Mathilde Menck Nielsen | 2002 | 34.97 | 2:19.27 | |||||||
2 | Super Sild Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:23.16 | ||||||
Mathilde Laugesen | 2001 | 34.10 | 34.10 | |||||||
Julie Laugesen | 2003 | 38.37 | 1:12.47 | |||||||
Ida-Marie Andersen | 2001 | 36.80 | 1:49.27 | |||||||
Victoria Vorm | 2001 | 33.89 | 2:23.16 | |||||||
3 | Les Nageurs Rouges | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:28.70 | ||||||
Ida T Mose | 2002 | 38.47 | 38.47 | |||||||
Amalie V. Sørensen | 2002 | 36.43 | 1:14.90 | |||||||
Signe Brandt | 2001 | 34.03 | 1:48.93 | |||||||
Amalie Kruse Enemærke | 2003 | 39.77 | 2:28.70 | |||||||
4 | Stt Piger 1 | 2001 | Swim Team Tåstrup | 2:34.06 | ||||||
Camilla Hougaard | 2002 | 37.16 | 37.16 | |||||||
Marceline Lermark | 2003 | 37.51 | 1:14.67 | |||||||
Josephine B. U. Danielsen | 2003 | 42.30 | 1:56.97 | |||||||
Ida Jensdottir Fremming | 2002 | 37.09 | 2:34.06 | |||||||
5 | Helsingør Piger 2 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:34.74 | ||||||
Luna Green-Birch | 2001 | 35.88 | 35.88 | |||||||
Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | 41.32 | 1:17.20 | |||||||
Amanda Hietala | 2002 | 37.24 | 1:54.44 | |||||||
Fie Tönshoff | 2002 | 40.30 | 2:34.74 | |||||||
6 | Helsingør Piger 3 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:37.88 | ||||||
Julie Nissen | 2002 | 41.62 | 41.62 | |||||||
Lærke Højsted Eriksen | 2002 | 39.16 | 1:20.78 | |||||||
Fiona Burmester | 2003 | 38.35 | 1:59.13 | |||||||
Josefine Fast | 2003 | 38.75 | 2:37.88 | |||||||
7 | Talent Tøser Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:48.14 | ||||||
Sofie Hertzberg | 2002 | 39.27 | 39.27 | |||||||
Emma Ibsen | 2001 | 39.62 | 1:18.89 | |||||||
Sara Mortensen | 2001 | 38.32 | 1:57.21 | |||||||
Viktoria Freja Sørensen | 2004 | 50.93 | 2:48.14 | |||||||
8 | Solrøds Srand Sild | 0 | Solrød Svømmeklub | 2:53.37 | ||||||
Maria L. C. Pedersen | 2000 | 38.38 | 38.38 | |||||||
Katja Lorentzen | 2003 | 38.85 | 1:17.23 | |||||||
Lærke Samsø Svenningsen | 2002 | 51.67 | 2:08.90 | |||||||
Kresstine Brusen Jensen | 2002 | 44.47 | 2:53.37 | |||||||
- | Minitøser Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Caroline Veggerby | 2003 | |||||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | |||||||||
Mille Vinter | 2003 | |||||||||
Viktoria Freja Sørensen | 2004 | DNS | ||||||||
- | Stt Piger 2 | 2002 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Astrid Høffer | 2004 | |||||||||
Malene L.b. Nielsen | 2007 | |||||||||
Schastine R. Skifter Tabo | 2005 | |||||||||
Anna Wrist-Elkjær | 2003 | DNS | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 16:16 |
Resultat Løb 18 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 16:16 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Champs Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:58.22 | ||||||
Rasmus Nickelsen | 2003 | 31.74 | 31.74 | |||||||
Mikkel Salmansen | 2000 | 28.58 | 1:00.32 | |||||||
Yukia Hansen | 2000 | 29.40 | 1:29.72 | |||||||
Oliver Thor Sørensen | 2000 | 28.50 | 1:58.22 | |||||||
2 | Los Nadadores Rojos | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:15.38 | ||||||
Daniel Dyrved | 2000 | 32.81 | 32.81 | |||||||
Laurits Kenskov | 2001 | 32.08 | 1:04.89 | |||||||
Victor N Andersen | 2000 | 36.26 | 1:41.15 | |||||||
Thomas Langvad | 2002 | 34.23 | 2:15.38 | |||||||
3 | Tsunami Boys Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:17.94 | ||||||
Marcus Munkholm | 2001 | 34.18 | 34.18 | |||||||
Mikkel Jørgensen | 2003 | 34.77 | 1:08.95 | |||||||
Luccas Dam Brenner | 2001 | 34.29 | 1:43.24 | |||||||
Alexander Rendlev | 2001 | 34.70 | 2:17.94 | |||||||
4 | I Nuotatori Rosse | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:29.18 | ||||||
Oskar Skov Grell | 2002 | 37.03 | 37.03 | |||||||
Tobias Dan Hansen | 2002 | 35.68 | 1:12.71 | |||||||
Carl Magnus Krievs | 2002 | 37.93 | 1:50.64 | |||||||
Frederik Emil Bækgaard | 2002 | 38.54 | 2:29.18 | |||||||
5 | Helsingør Drenge 2 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:30.44 | ||||||
Lucas Burmester | 2002 | 39.79 | 39.79 | |||||||
Johan Heilmann | 2000 | 36.49 | 1:16.28 | |||||||
Emil Tönshoff | 2000 | 34.92 | 1:51.20 | |||||||
Matthæus Vàmosi | 2000 | 39.24 | 2:30.44 | |||||||
6 | Stt Drenge | 2000 | Swim Team Tåstrup | 2:31.54 | ||||||
Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | 38.14 | 38.14 | |||||||
Simon Wrist-Elkjær | 2002 | 39.93 | 1:18.07 | |||||||
Rasmus Hatting Petersen | 2002 | 39.36 | 1:57.43 | |||||||
William I. Kristiansen | 2001 | 34.11 | 2:31.54 | |||||||
7 | Helsingør Drenge 3 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 2:37.28 | ||||||
Johan Bremer Holmgård | 2001 | 37.54 | 37.54 | |||||||
Thor Klysner | 2001 | 39.20 | 1:16.74 | |||||||
Johan Heeno Rasmussen | 2002 | 40.35 | 1:57.09 | |||||||
Mattias Houen | 2002 | 40.19 | 2:37.28 | |||||||
8 | Bølgebrydere Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:42.71 | ||||||
Karl-Emil Rohr | 2001 | 42.01 | 42.01 | |||||||
Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 41.01 | 1:23.02 | |||||||
Casper Koch Henriksen | 2002 | 41.40 | 2:04.42 | |||||||
Joakim Køhn | 2003 | 38.29 | 2:42.71 | |||||||
9 | Vilde Sardiner Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:51.20 | ||||||
Nikolai Vaabengaard Olsen | 2001 | 38.00 | 38.00 | |||||||
Matias Munkholm | 2004 | 45.23 | 1:23.23 | |||||||
Sebastian Rasmussen | 2003 | 47.27 | 2:10.50 | |||||||
Simon Hojman | 2001 | 40.70 | 2:51.20 | |||||||
10 | Solrøds Bullerbasser | 0 | Solrød Svømmeklub | 2:51.68 | ||||||
Theodor L Munch-Jensen | 2002 | 34.65 | 34.65 | |||||||
Christian Kjær | 2001 | 44.09 | 1:18.74 | |||||||
Mads Pastwa Taggaard | 2003 | 51.84 | 2:10.58 | |||||||
Jonas Pastwa Taggaard | 2002 | 41.10 | 2:51.68 | |||||||
11 | Rubrum Natantibus | 0 | Glostrup Svømme Klub | 2:52.58 | ||||||
Mikkel Hemmingsen | 2002 | 38.42 | 38.42 | |||||||
Jeppe Wagner | 2003 | 44.80 | 1:23.22 | |||||||
Asger Johansen | 2003 | 48.88 | 2:12.10 | |||||||
Mohammed Ghizzaui | 2003 | 40.48 | 2:52.58 | |||||||
12 | Stt Drenge 2 | 2000 | Swim Team Tåstrup | 3:32.64 | ||||||
Jeppe Kjær | 2004 | 46.27 | 46.27 | |||||||
Kalle Germer Knudsen | 2004 | 59.75 | 1:46.02 | |||||||
Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | 58.15 | 2:44.17 | |||||||
Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | 48.47 | 3:32.64 | |||||||
13 | Minisoldater Vi39 | 0 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:47.41 | ||||||
Sean Petersen | 2006 | 1:01.63 | 1:01.63 | |||||||
Christopher Jørgensen | 2005 | 1:00.29 | 2:01.92 | |||||||
Emil Aastrup | 2002 | 53.56 | 2:55.48 | |||||||
Mikkel Hansen | 2003 | 51.93 | 3:47.41 | |||||||
- | Stt Drenge 3 | 2002 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Theodor Møller | 2005 | |||||||||
Mathias Skovgaard Nickels | 2006 | |||||||||
Mads Skovgaard Nickelsen | 2006 | |||||||||
Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | DNS | ||||||||
- | Helsingør Drenge 1 | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | tyvstart | |||||
- | Stt Drenge 1 | 1999 | Swim Team Tåstrup | DSQ | tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 16:16 |