Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Backstroke Men - Final |
|
|
Dečki |
26.83 |
|
|
Svit Popovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/21/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
238 |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
238 |
35.84 |
= |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
238 |
35.85 |
+0.01 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
187 |
38.82 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
182 |
39.16 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
169 |
40.15 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
166 |
40.40 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
157 |
41.17 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
41.34 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
136 |
43.17 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
131 |
43.75 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
121 |
44.84 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
+0.75 |
116 |
45.50 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
113 |
45.85 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
113 |
45.94 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
111 |
46.10 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
107 |
46.71 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
106 |
46.93 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
99 |
47.94 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.72 |
96 |
48.52 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
91 |
49.33 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
91 |
49.38 |
+13.54 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
90 |
49.41 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
50.70 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
+0.68 |
82 |
51.10 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
78 |
51.89 |
+16.05 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
75 |
52.62 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
73 |
53.16 |
+17.32 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
+0.71 |
71 |
53.51 |
+17.67 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
+1.90 |
64 |
55.37 |
+19.53 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
+1.57 |
54 |
58.47 |
+22.63 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
53 |
59.00 |
+23.16 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.80 |
51 |
59.72 |
+23.88 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
51 |
59.84 |
+24.00 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.75 |
50 |
1:00.01 |
+24.17 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.90 |
29 |
1:12.09 |
+36.25 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.72 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.72 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
+0.78 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
- |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 10:24:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 10:27:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Backstroke Women - Final |
|
|
Deklice |
29.77 |
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
285 |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
242 |
41.06 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
225 |
42.09 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
187 |
44.76 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
183 |
45.02 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
181 |
45.23 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
174 |
45.77 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
161 |
47.02 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
159 |
47.23 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
153 |
47.81 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
142 |
49.05 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
139 |
49.37 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
122 |
51.55 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
110 |
53.38 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
81 |
59.00 |
+20.12 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
52 |
1:08.55 |
+29.67 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 10:35:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 10:36:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 400m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
4:05.36 |
|
|
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/27/1986 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
409 |
4:45.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
370 |
4:55.65 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
352 |
5:00.49 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
350 |
5:01.13 |
+15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
344 |
5:02.76 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
286 |
5:21.84 |
+36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
265 |
5:30.36 |
+44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
262 |
5:31.70 |
+45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
257 |
5:33.59 |
+47.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
242 |
5:40.48 |
+54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
176 |
6:18.56 |
+1:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 10:49:49 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 10:49:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 400m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
4:16.46 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
4:39.56 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
507 |
4:53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
447 |
5:05.80 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
422 |
5:11.74 |
+18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
390 |
5:19.99 |
+26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
387 |
5:20.93 |
+27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
374 |
5:24.45 |
+31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
329 |
5:38.68 |
+45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
316 |
5:43.20 |
+49.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
313 |
5:44.16 |
+50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
309 |
5:45.71 |
+52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
309 |
5:45.98 |
+52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
295 |
5:51.09 |
+57.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
291 |
5:52.81 |
+59.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
282 |
5:56.32 |
+1:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
254 |
6:09.22 |
+1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
245 |
6:13.69 |
+1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
219 |
6:27.51 |
+1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
219 |
6:27.59 |
+1:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
203 |
6:37.37 |
+1:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
175 |
6:57.63 |
+2:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
167 |
7:04.41 |
+2:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
166 |
7:05.15 |
+2:11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
151 |
7:19.26 |
+2:25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
137 |
7:32.94 |
+2:39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 11:21:06 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 11:21:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
24.32 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
280 |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
271 |
31.15 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
219 |
33.42 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
218 |
33.48 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
198 |
34.56 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
192 |
34.93 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
171 |
36.27 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
166 |
36.66 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
163 |
36.90 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
162 |
36.97 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
154 |
37.61 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
143 |
38.48 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
138 |
39.00 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
137 |
39.09 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
133 |
39.49 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
132 |
39.50 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
131 |
39.61 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
124 |
40.39 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
123 |
40.44 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
119 |
40.97 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
110 |
42.02 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
106 |
42.49 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
99 |
43.52 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
96 |
43.95 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
95 |
44.18 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
89 |
45.02 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
89 |
45.08 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
89 |
45.10 |
+14.32 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
78 |
47.18 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
76 |
47.44 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
76 |
47.56 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
70 |
48.86 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
61 |
51.16 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
59 |
51.61 |
+20.83 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
57 |
52.28 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
51 |
54.18 |
+23.40 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
49 |
54.85 |
+24.07 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
47 |
55.52 |
+24.74 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
46 |
55.98 |
+25.20 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
41 |
58.46 |
+27.68 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
40 |
58.74 |
+27.96 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Leon Zver |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
30 |
1:04.31 |
+33.53 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
30 |
1:04.46 |
+33.68 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 11:32:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 11:33:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
278 |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
240 |
36.87 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
211 |
38.51 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
206 |
38.77 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
203 |
39.01 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
198 |
39.32 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
176 |
40.86 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
176 |
40.90 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
175 |
40.98 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
173 |
41.12 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
156 |
42.57 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
148 |
43.28 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
121 |
46.30 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
118 |
46.63 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
104 |
48.69 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
95 |
50.16 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
50.77 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
80 |
53.08 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
77 |
53.72 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
72 |
54.95 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
57.77 |
+22.66 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
54 |
1:00.50 |
+25.39 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
1:01.44 |
+26.33 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 11:40:12 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 11:40:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Backstroke Men - Final |
|
|
Dečki |
26.83 |
|
|
Svit Popovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/21/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
452 |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
332 |
32.07 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
322 |
32.41 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
312 |
32.76 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
294 |
33.39 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
34.17 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
255 |
35.03 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
35.63 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
225 |
36.53 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
219 |
36.81 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
203 |
37.78 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
201 |
37.91 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
195 |
38.26 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
194 |
38.32 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
181 |
39.23 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
180 |
39.33 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
171 |
39.99 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
170 |
40.05 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
156 |
41.27 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
128 |
44.02 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Patrik Brumen |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
122 |
44.76 |
+15.81 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
106 |
46.94 |
+17.99 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tristan Majcenovič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
94 |
48.77 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Matija Dušej |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
78 |
51.93 |
+22.98 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matija Hostnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
72 |
53.21 |
+24.26 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Filip Brumen |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
56 |
57.74 |
+28.79 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 11:46:54 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 11:46:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Backstroke Women - Final |
|
|
Deklice |
29.77 |
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
390 |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
386 |
35.15 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
384 |
35.20 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
336 |
36.79 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
301 |
38.16 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
301 |
38.16 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
293 |
38.53 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
270 |
39.59 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
249 |
40.64 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
232 |
41.63 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
227 |
41.95 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
223 |
42.19 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
220 |
42.38 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
220 |
42.39 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
218 |
42.51 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
217 |
42.60 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
212 |
42.87 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
202 |
43.60 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
189 |
44.55 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
186 |
44.78 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
170 |
46.16 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
164 |
46.72 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
162 |
46.91 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
162 |
46.94 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
158 |
47.33 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
156 |
47.50 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
156 |
47.50 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
151 |
48.02 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Hana Vehabović |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
139 |
49.37 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
137 |
49.61 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
131 |
50.28 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
118 |
52.13 |
+17.12 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
117 |
52.26 |
+17.25 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
113 |
52.82 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
107 |
53.84 |
+18.83 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
55 |
1:06.96 |
+31.95 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 11:55:19 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 11:55:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
1:04.77 |
|
|
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
220 |
1:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
185 |
1:37.01 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
184 |
1:37.20 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
184 |
1:37.26 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
172 |
1:39.45 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
166 |
1:40.69 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
159 |
1:42.08 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
158 |
1:42.27 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
156 |
1:42.68 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
1:42.90 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
1:44.90 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
137 |
1:47.22 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
134 |
1:47.96 |
+16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
134 |
1:48.13 |
+16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
127 |
1:49.90 |
+18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
126 |
1:50.23 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
126 |
1:50.27 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
120 |
1:52.01 |
+20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
120 |
1:52.02 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
118 |
1:52.69 |
+21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
117 |
1:52.83 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
101 |
1:58.78 |
+27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
94 |
2:01.45 |
+29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
90 |
2:03.12 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
90 |
2:03.16 |
+31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
80 |
2:07.95 |
+36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
80 |
2:08.16 |
+36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
79 |
2:08.66 |
+37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
79 |
2:08.91 |
+37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
75 |
2:10.65 |
+39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
63 |
2:18.72 |
+47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
2:19.51 |
+47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
61 |
2:19.88 |
+48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
59 |
2:21.47 |
+49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
53 |
2:26.46 |
+54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
40 |
2:40.54 |
+1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 12:20:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 100m Breaststroke Women - Final |
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
257 |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
223 |
1:42.81 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
213 |
1:44.30 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
208 |
1:45.20 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
198 |
1:46.90 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
195 |
1:47.44 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
188 |
1:48.83 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
187 |
1:49.01 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
184 |
1:49.54 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
149 |
1:57.50 |
+19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
134 |
2:01.72 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
132 |
2:02.31 |
+24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
121 |
2:05.80 |
+27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
119 |
2:06.76 |
+28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
106 |
2:11.63 |
+33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
2:47.39 |
+1:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 12:27:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 12:27:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 400m Individual Medley Men - Final |
|
|
Dečki |
4:39.35 |
|
|
|
Nejc Pogačnik |
1987 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/15/2001 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
5:06.50 |
|
|
|
Sergej Koncilja |
1975 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/5/1987 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
545 |
4:47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
445 |
5:07.56 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
360 |
5:30.00 |
+42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
5:32.57 |
+45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
330 |
5:39.51 |
+52.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
326 |
5:41.04 |
+53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 12:33:34 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 12:33:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 400m Individual Medley Women - Final |
|
|
Deklice |
4:58.46 |
|
|
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/1/2007 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
5:19.34 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/11/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
393 |
5:53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
389 |
5:54.55 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
6:19.65 |
+26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
316 |
6:19.83 |
+26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
283 |
6:34.22 |
+40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
277 |
6:36.91 |
+43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 12:41:19 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 12:44:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
|
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
438 |
2:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
357 |
2:49.26 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
304 |
2:58.51 |
+20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
277 |
3:04.20 |
+26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
275 |
3:04.64 |
+26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
265 |
3:06.85 |
+28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
261 |
3:07.87 |
+29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
237 |
3:14.02 |
+35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
234 |
3:14.90 |
+36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
210 |
3:22.05 |
+43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
198 |
3:26.12 |
+47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
130 |
3:56.84 |
+1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 1:58:28 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 13:58:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m Breaststroke Women - Final |
|
|
Deklice |
2:30.10 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
2/8/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:45.93 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/1999 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
441 |
2:56.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
395 |
3:03.29 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
371 |
3:07.23 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
334 |
3:13.85 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
325 |
3:15.61 |
+18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
308 |
3:19.26 |
+22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
307 |
3:19.44 |
+22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
304 |
3:19.94 |
+23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
297 |
3:21.54 |
+24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
289 |
3:23.36 |
+26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
288 |
3:23.66 |
+26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
281 |
3:25.26 |
+28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
265 |
3:29.28 |
+32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
262 |
3:30.24 |
+33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
259 |
3:31.03 |
+34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
256 |
3:31.75 |
+34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
250 |
3:33.37 |
+36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
238 |
3:37.02 |
+40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
236 |
3:37.55 |
+40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
225 |
3:41.03 |
+44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
211 |
3:45.92 |
+49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
205 |
3:48.06 |
+51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
201 |
3:49.45 |
+52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
197 |
3:51.14 |
+54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
195 |
3:51.96 |
+55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
192 |
3:52.93 |
+56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
176 |
3:59.93 |
+1:03.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
164 |
4:05.59 |
+1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
152 |
4:11.96 |
+1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 2:24:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 14:24:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Butterfly Men - Final |
|
|
Dečki |
26.27 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/28/2000 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.05 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
258 |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
34.89 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
238 |
35.06 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
188 |
37.95 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
164 |
39.69 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
156 |
40.35 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
144 |
41.44 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
120 |
43.98 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
112 |
45.03 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
106 |
45.83 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
106 |
45.83 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
106 |
45.93 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
100 |
46.76 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
88 |
48.82 |
+14.69 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
69 |
52.79 |
+18.66 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
67 |
53.51 |
+19.38 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
65 |
53.94 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
62 |
54.72 |
+20.59 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
60 |
55.27 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
60 |
55.44 |
+21.31 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
56 |
56.69 |
+22.56 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
50 |
58.91 |
+24.78 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
48 |
59.62 |
+25.49 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
47 |
59.85 |
+25.72 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 2:31:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 14:31:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Butterfly Women - Final |
|
|
Deklice |
28.34 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/22/2010 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
30.86 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
220 |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
205 |
41.33 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
193 |
42.15 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
173 |
43.74 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
139 |
46.99 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
136 |
47.40 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
128 |
48.30 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
125 |
48.75 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
100 |
52.39 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
95 |
53.42 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
58 |
1:02.72 |
+22.34 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
58 |
1:02.94 |
+22.56 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 2:35:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 14:35:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 100m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
52.62 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
528 |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
410 |
1:00.48 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
394 |
1:01.28 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
340 |
1:04.35 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
339 |
1:04.43 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
333 |
1:04.82 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
325 |
1:05.36 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
1:05.87 |
+10.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
295 |
1:07.44 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
280 |
1:08.62 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
276 |
1:09.00 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
260 |
1:10.40 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
257 |
1:10.65 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
246 |
1:11.70 |
+16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
240 |
1:12.26 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
236 |
1:12.71 |
+17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
231 |
1:13.24 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
223 |
1:14.08 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
213 |
1:15.20 |
+19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
183 |
1:19.02 |
+23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
182 |
1:19.21 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
153 |
1:24.02 |
+28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
144 |
1:25.72 |
+30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
94 |
1:38.60 |
+43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emir Ćeliković |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 2:45:38 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 14:45:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 100m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
56.62 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:00.72 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
426 |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
408 |
1:07.72 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
368 |
1:10.12 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
367 |
1:10.17 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
359 |
1:10.68 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
337 |
1:12.17 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
332 |
1:12.52 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
316 |
1:13.77 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
305 |
1:14.60 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
301 |
1:14.91 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
297 |
1:15.28 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
290 |
1:15.83 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
263 |
1:18.38 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
263 |
1:18.42 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
255 |
1:19.15 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
253 |
1:19.36 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
248 |
1:19.98 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
243 |
1:20.46 |
+13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
241 |
1:20.69 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
236 |
1:21.20 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
235 |
1:21.41 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
231 |
1:21.81 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
214 |
1:23.96 |
+17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
209 |
1:24.60 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
204 |
1:25.27 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
184 |
1:28.26 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
182 |
1:28.60 |
+21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
177 |
1:29.35 |
+22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
176 |
1:29.63 |
+22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
174 |
1:29.95 |
+23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
173 |
1:30.11 |
+23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
171 |
1:30.37 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
163 |
1:31.89 |
+25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
149 |
1:34.77 |
+28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
147 |
1:35.12 |
+28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Anna Cimerman |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
139 |
1:36.81 |
+30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
120 |
1:41.65 |
+34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
93 |
1:50.80 |
+44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Tinkara Strmecki |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
92 |
1:51.05 |
+44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ema Gselman |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
85 |
1:53.97 |
+47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
53 |
2:13.17 |
+1:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:00:39 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:16:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 400m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
4:05.36 |
|
|
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/27/1986 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
303 |
5:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
269 |
5:28.76 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
268 |
5:29.06 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
263 |
5:31.15 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
229 |
5:46.58 |
+30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
224 |
5:49.34 |
+33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
224 |
5:49.43 |
+33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
187 |
6:10.93 |
+55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
152 |
6:37.28 |
+1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
134 |
6:54.54 |
+1:38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
133 |
6:55.15 |
+1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
118 |
7:11.76 |
+1:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
116 |
7:14.40 |
+1:58.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:21:13 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:21:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 400m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
4:16.46 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
4:39.56 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
336 |
5:36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
6:14.88 |
+38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
229 |
6:21.87 |
+45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
227 |
6:23.35 |
+46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
184 |
6:50.86 |
+1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:25:06 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:25:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 200m Butterfly Men - Final |
|
|
Dečki |
2:07.29 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/23/2015 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:22.74 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
536 |
2:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
308 |
2:40.22 |
+27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
284 |
2:44.66 |
+31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
279 |
2:45.51 |
+32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
226 |
2:57.55 |
+44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:30:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:31:05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 200m Butterfly Women - Final |
|
|
Deklice |
2:18.06 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/20/2016 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:33.23 |
|
|
|
Teja Pešl |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
327 |
2:53.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
254 |
3:08.76 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
248 |
3:10.33 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
187 |
3:29.12 |
+35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
170 |
3:35.81 |
+42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
162 |
3:39.33 |
+45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:34:39 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:34:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m Butterfly Men - Time trals |
|
|
SLO.SLO |
22.47 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/13/2009 |
|
|
|
|
SLO.SLO |
23.65 |
|
|
Domen Demšar |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2018 |
|
|
|
|
SLO.SLO |
24.23 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Brugge (BEL) |
11/12/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.27 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/28/2000 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.05 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
478 |
27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
474 |
27.89 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
395 |
29.62 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:36:16 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:39:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 200m Freestyle Men - Time trials |
|
|
SLO.SLO |
1:45.78 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:48.15 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/17/2021 |
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:50.46 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
1:52.54 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Marib |
Maribor (SLO) |
12/11/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:04.61 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
688 |
1:52.54 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
434 |
2:11.15 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 3:39:40 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:44:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|