Resultater for Lohi-uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Lohi-Uinnit | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 17:05 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 toukokuu 2012 |
Laji 10, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Miili Känsäkoski | 1999 | 41.61 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Elina Pulkkinen | 1999 | 41.96 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
3 | Malla Huusko | 1999 | 42.93 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Saana Luokkanen | 1999 | 43.57 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
5 | Silja Saarela | 1999 | 43.62 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
6 | Selina Pylväs | 1999 | 44.20 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Sanna Stenberg | 1999 | 44.21 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
8 | Annika Turpeinen | 2000 | 44.81 | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
9 | Nora Ijäs | 1999 | 44.98 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Saaga Väärni | 1999 | 45.35 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Katariina Räsänen | 1999 | 46.01 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Milka Aaltomaa | 2000 | 46.04 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
13 | Minttu Korhonen | 1999 | 46.48 | |||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
14 | Iida Kunnari | 2000 | 47.04 | |||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
15 | Sanni Huttunen | 1999 | 47.07 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
16 | Amanda Törmänen | 2000 | 47.08 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
17 | Moa Kitti | 2000 | 47.15 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
18 | Milla Kortetjärvi | 2000 | 47.72 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
19 | Olga Heikkinen | 2000 | 48.37 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
20 | Ada Niskala | 2000 | 48.79 | |||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
21 | Heidi Kivioja | 2000 | 49.10 | |||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
22 | Ninni Karppinen | 1999 | 49.77 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
23 | Reetta Kyllönen | 2000 | 51.10 | |||||||
Kuhmon Kiva Uintiseura | ||||||||||
24 | Hilda Kyllönen | 2000 | 51.50 | |||||||
Kuhmon Kiva Uintiseura | ||||||||||
25 | Julia Larsson Nygren | 1999 | 51.59 | |||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
26 | Emilia Hannefors | 1999 | 51.76 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
27 | Sara Kitti | 2000 | 52.03 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
28 | Kaisa Koskela | 2001 | 52.06 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
29 | Sanni Kramsu | 2000 | 52.35 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
30 | Eveliina Halttu | 1999 | 52.51 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
31 | Nadja Hahto | 1999 | 53.17 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
32 | Janita Jaakola | 1999 | 53.42 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
33 | Jasmine Kaunisvesi | 2000 | 53.62 | |||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
34 | Amanda Hekkala | 2000 | 54.58 | |||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
35 | Ronja Mikkonen | 1999 | 54.75 | |||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
36 | Aliina Mustonen | 2000 | 55.19 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
37 | Iida Lesell | 1999 | 55.50 | |||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
38 | Julia Perälä | 2000 | 55.58 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
39 | Kaisa-Maria Kujala | 2000 | 1:00.56 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
40 | Sara-Sofia Tapio | 2000 | 1:05.26 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Iida-Marja Lappalainen | 1999 | DSQ | |||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku | ||||||||||
Laji 10, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Sonja Rajakangas | 1997 | 34.64 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Maria Siiskonen | 1997 | 35.56 | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
3 | Julia Ylihannu | 1997 | 36.08 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Nea Mäkelä | 1998 | 38.46 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
5 | Salla Jokio | 1998 | 38.91 | |||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
6 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | 39.25 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Roosa Kesonen | 1997 | 39.67 | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
8 | Tytti Karjalainen | 1998 | 40.98 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Aino Alajuntti | 1997 | 41.05 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Carita Heikkala | 1998 | 41.29 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Rosa Sahlström | 1997 | 41.63 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
12 | Jonna Laukkanen | 1998 | 43.52 | |||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
13 | Aino Ahola | 1998 | 43.78 | |||||||
Haapajärven Kiilat | ||||||||||
14 | Riikka Heikkilä | 1997 | 43.91 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
15 | Iida Laukka | 1998 | 44.35 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
16 | Laura Saloranta | 1997 | 44.77 | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
17 | Salla Vuoti | 1997 | 44.94 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
18 | Krista Rautaoja | 1997 | 45.06 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
19 | Jenni Törmänen | 1998 | 46.47 | |||||||
Kuusamon Erä-Veikot | ||||||||||
20 | Pihla Herranen | 1998 | 46.67 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
21 | Titta Lotvonen | 1997 | 46.73 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
22 | Anna Kortessalo | 1997 | 47.09 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
23 | Mia-Emilia Leinonen | 1998 | 48.36 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
24 | Emma-Rita Neuvonen | 1997 | 48.79 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
25 | Stilliani Apostolopoulou | 1997 | 50.21 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
26 | Siiri Sanaksenaho | 1997 | 50.35 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
27 | Laura Walta | 1997 | 54.10 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
- | Wilma Kiviaho | 1998 | DNS | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
- | Maija Honkanen | 1998 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
SW 7.4 Lähdön / käännöksen jälkeen ylimääräinen käsiveto sukelluksissa | ||||||||||
Laji 10, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Erika Niemelä | 1995 | 37.30 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Katja Pyörälä | 1994 | 37.45 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Sini Niemi | 1993 | 39.30 | |||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
4 | Amanda Lund | 1993 | 39.92 | |||||||
Simklubben Ägir | ||||||||||
5 | Heli Niemi | 1991 | 41.32 | |||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
6 | Jutta Kesti | 1996 | 41.39 | |||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
7 | Lena Hannu | 1995 | 41.85 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
8 | Sanna Miesmaa | 1995 | 42.67 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Jenny Kukkonen | 1994 | 1:04.96 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
10 | Riikka Peteri | 1995 | 2:35.21 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
- | Miina Heikkinen | 1993 | DNS | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 17:05 |