2019-08-25   14:26:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:04   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2012         
 
 
Laji 17, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Ihalainen  1996      33.00  1:09.87  1:46.05    2:22.17   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Herman Lindström  1996      35.19  1:12.69  1:52.46    2:30.18   
  Skellefte Simsällskap 34                   
                     
Tuomas Lohiniva  1997      36.80  1:17.67  1:58.91    2:38.56   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Jere Kotomäki  1997      36.46  1:18.00  2:00.92    2:40.95   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Kaius Kejonen  1998      38.48  1:18.95  2:00.87    2:41.98   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Juuso Martikainen  1996      36.48  1:18.26  2:01.35    2:42.52   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Miikka Willman  1998      39.35  1:21.22  2:03.82    2:44.62   
  Oulun Lohet                   
                     
Aleksi Kanste  1998      37.12  1:19.01  2:03.63    2:46.57   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
Ville Leskinen  1997      38.63  1:22.11  2:05.40    2:48.00   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
10  Julius Laitila  1998      38.82  1:22.87  2:07.53    2:51.88   
  Haapajärven Kiilat                   
                     
11  Teemu Rahikainen  1998      45.09  1:34.23  2:21.79    3:04.53   
  Kuhmon Kiva Uintiseura                   
                     
12  Atte Pohjolainen  1997      43.18  1:29.51  2:18.07    3:04.79   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
13  Anton Ukkola  2000      45.13  1:33.20  2:21.18    3:09.89   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
14  Oliver Flodström  1999      44.21  1:33.76  2:25.20    3:15.12   
  Piteå Sim                   
                     
 
Laji 17, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anton Mikaelsson  1993      31.99  1:06.92  1:42.44    2:15.69   
  Skellefte Simsällskap 34                   
                     
Anssi Hätälä  1994      34.44  1:13.99  1:54.82    2:33.28   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Janne Tampio  1993      37.13  1:18.26  2:01.44    2:42.94   
  Kuhmon Kiva Uintiseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner