2019-07-18   01:51:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  20:38   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2012         
 
 
Laji 22, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
OuLo Rollo1  2001              2:27.02   
  Oulun Lohet                   
  Laura Härkönen  2001      37.09        37.09   
  Anni Willman  2001                 
  Heidi Blankenstein  2001      1:14.20        1:14.20   
  Angelica Kuoksa  2001      1:12.82        2:27.02   
                     
Luleå SS  2001              2:42.61   
  Luleå Simsällskap                   
  Hanna Lundberg  2002      41.78        41.78   
  Alva Gonzales Glanberg  2002      43.95        1:25.73   
  Moa Gustavsson  2001      40.68        2:06.41   
  Sarah Jonsson  2001      36.20        2:42.61   
                     
OuLo rollo3  2001              2:43.81   
  Oulun Lohet                   
  Roosa Rissanen  2002      38.79        38.79   
  Meri Kuuva  2001      40.90        1:19.69   
  Roosa Kärkkäinen  2003      40.96        2:00.65   
  Amalia Siekkinen  2002      43.16        2:43.81   
                     
OuLo Rollo 2  2001              2:43.95   
  Oulun Lohet                   
  Madeleine Hiltunen  2003      40.56        40.56   
  Senni Keisu  2001      39.78        1:20.34   
  Laura Paakkari  2001      45.81        2:06.15   
  Taru Poutiainen  2001      37.80        2:43.95   
                     
OuLo rollo5  2001              2:54.93   
  Oulun Lohet                   
  Sofia Ervasti  2001      44.55        44.55   
  Josephine Santaguida  2004      1:24.11        2:08.66   
  Pauliina Lohilahti  2002      46.27        2:54.93   
  Alina Huotari  2002              2:54.93   
                     
OuLo rollo4  2001              3:02.34   
  Oulun Lohet                   
  Emma Pajuluoma  2001      43.42        43.42   
  Hanna Fält  2001      1:34.55        2:17.97   
  Nita Poutiainen  2003      44.37        3:02.34   
  Anniina Polojärvi  2002              3:02.34   
                     
Kalix SS Lag1 D  2001              3:07.25   
  Kalix Simsällskap                   
  Elida Hansson  2002                 
  Olivia Lindqvist  2001      1:31.96        1:31.96   
  Moa Pirkkanen-Snell  2001                 
  Alva Vukusic Hjelm  2001      3:07.25        3:07.25   
                     
OU Rollo 1  2001              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  Susanna Palojärvi  2001      34.92        34.92   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
OU Rollo 2  2001              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 22, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
OU IKM tytöt  1999              2:07.07   
  Oulun Uinti 1906                   
  Kaisa Kariniemi  1999      30.16        30.16   
  Nora Ijäs  1999      33.01        1:03.17   
  Malla Huusko  1999      32.61        1:35.78   
  Miili Känsäkoski  1999      31.29        2:07.07   
                     
OuLo 1  1999              2:16.28   
  Oulun Lohet                   
  Katri Hurskainen  2000      32.42        32.42   
  Inna Pajuluoma  1999      33.77        1:06.19   
  Sanni Siika-Aho  1999      36.33        1:42.52   
  Silja Saarela  1999      33.76        2:16.28   
                     
OuLo 2  1999              2:24.53   
  Oulun Lohet                   
  Veera Vornanen  1999      35.28        35.28   
  Milla Henriksson  1999                 
  Iida Ahonen  1999      1:09.88        1:09.88   
  Katriina Korpi  2000      1:14.65        2:24.53   
                     
SCR naiset [1999]  1999              2:29.84   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Ada Niskala  2000      40.09        40.09   
  Jenni Niskanen  1999      35.41        1:15.50   
  Silja Vilmilä  2001      37.11        1:52.61   
  Iida Kunnari  2000      37.23        2:29.84   
                     
SCV Tiikerit  1999              2:41.44   
  Swimming Club Vuokatti                   
  Sole Piirainen  2002      41.91        41.91   
  Emma Laatikainen  2003      47.11        1:29.02   
  Minttu Korhonen  1999      33.71        2:02.73   
  Fanni Heikkinen  2001      38.71        2:41.44   
                     
OuLo3  1999              2:42.89   
  Oulun Lohet                   
  Iina Pääskylä  1999      37.21        37.21   
  Nadja Hahto  1999      42.02        1:19.23   
  Aliina Mustonen  2000      44.07        2:03.30   
  Janita Jaakola  1999      39.59        2:42.89   
                     
OU Rollo 3  2000              2:48.10   
  Oulun Uinti 1906                   
  Petra Ansaranta  2004      45.85        45.85   
  Piia Jolanki  2000      42.30        1:28.15   
  Isa Vehkaoja  2002      39.52        2:07.67   
  Anna-Krista Neuvonen  2000      40.43        2:48.10   
                     
KemTU naiset [1999]  1999              2:57.73   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  Elisa Vakkuri  2002      45.23        45.23   
  Pipsa Remes  2001      48.01        1:33.24   
  Eveliina Halttu  1999      42.47        2:15.71   
  Anna-Sofia Brännkärr  2001      42.02        2:57.73   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  20:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner