Results for PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2012
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Results Event 14 (Finals) - With Points and lap times |
Competition name | Arena & Poseidon Team Cup 2012 | Print Date | 02 September 2012 | |||
Competition place | Lund | Print Time | 21:59 | |||
Organizer | Swiming Club Poseidon | |||||
Pool | 25m | |||||
Competition date | 31 August 2012 |
Event 14, 10x50 Frestyle 25-100-25, Finals |
Place | Name | Born | Points | FINA | 50m | Finish | Status | |||
Club | ||||||||||
1 | Kvik Mix 4 | 0 | 32 | 4:49.20 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
Sara Sylvest | 2000 | |||||||||
Rasmus Gutfelt Skalbo | 1998 | |||||||||
Hannah Nissen | 1997 | |||||||||
Rasmus Hrstedt | 1994 | |||||||||
Monique Johansen | 1994 | |||||||||
Jacob M. Jrgensen | 1997 | |||||||||
Alberte Sara Cornelius | 1998 | |||||||||
Ole Damgaard | 2002 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 4:49.20 | 4:49.20 | ||||||||
2 | Kvik Mix 3 | 0 | 30 | 4:52.70 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
Sofie Brgger | 2000 | |||||||||
Jon Riedel Pedersen | 1998 | |||||||||
Frederik Nerving | 1997 | |||||||||
Cecilie Emma Christiansen | 1995 | |||||||||
Emil Klingberg | 1987 | |||||||||
Iben Grundtvig | 1997 | |||||||||
Josephine Holm | 1999 | |||||||||
Jakob Strunge Nissen | 2002 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 4:52.70 | 4:52.70 | ||||||||
3 | Kvik Mix 1 | 0 | 28 | 4:53.08 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
Kajsa Gregersen | 2001 | |||||||||
Mikkel Fogelberg Handberg | 1998 | |||||||||
Ida Schtt | 1996 | |||||||||
Kristoffer Weber Larsen | 1993 | |||||||||
Katrine Liljedahl | 1995 | |||||||||
Asger Skafte | 1996 | |||||||||
Kate Ladefoged | 1998 | |||||||||
Mike Johansen | 2001 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 4:53.08 | 4:53.08 | ||||||||
4 | SK Hajen Lag 1 | 1971 | 26 | 4:55.85 | ||||||
Simklubben Hajen | ||||||||||
Elin Lackegrd | 2000 | |||||||||
Felix Midlv | 1998 | |||||||||
Li Bjrner Oh | 1998 | |||||||||
Petter Fredriksson | 1997 | |||||||||
Elin Lundgren | 1995 | |||||||||
Per Christerson | 1995 | |||||||||
Amanda Karlsson | 1998 | |||||||||
Kasper Jrgensen | 2000 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 4:55.85 | 4:55.85 | ||||||||
5 | Kvik Mix 2 | 0 | 24 | 4:56.51 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
Maria Olsen | 2000 | |||||||||
Frederik Galving | 1998 | |||||||||
Daniella Bender | 1996 | |||||||||
Emil Sainis | 1992 | |||||||||
Josephina Bartela | 1994 | |||||||||
Viktor Holm | 1996 | |||||||||
Chamie Kann | 1999 | |||||||||
Ferdinand Wahl | 2000 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 4:56.51 | 4:56.51 | ||||||||
6 | Ystad | 0 | 22 | 5:01.74 | ||||||
Ystads Simsllskap | ||||||||||
Sara Melgar | 2002 | |||||||||
Filip Christiansson | 1999 | |||||||||
Dinah Jnsson | 1998 | |||||||||
Johan Christiansson | 1996 | |||||||||
Dsire Andersson | 1994 | |||||||||
Hampus Olsson | 1991 | |||||||||
Julia Olsson | 1997 | |||||||||
Gustaf Persson | 2001 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:01.74 | 5:01.74 | ||||||||
7 | Vellinge-N Mix | 0 | 20 | 5:01.96 | ||||||
Vellinge-Nsets Simklubb | ||||||||||
Tim Linck-Riedhamer | 2000 | |||||||||
Vilma Nilsson | 1998 | |||||||||
Hampus Persson | 1997 | |||||||||
Rebecca Hkansson | 1996 | |||||||||
Adam Rohde | 1993 | |||||||||
Jenny Thalin | 1997 | |||||||||
Filip Henriksson | 1998 | |||||||||
Frida Rdin | 2000 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:01.96 | 5:01.96 | ||||||||
8 | SK Sydsim Mix Lag 2 | 0 | 18 | 5:06.43 | ||||||
Simklubben Sydsim | ||||||||||
Frida Nordefell | 2000 | |||||||||
Teodor Cvijic | 1999 | |||||||||
Malin Johansson | 1997 | |||||||||
Marcos Cerutti | 1997 | |||||||||
Erika Hultman | 1994 | |||||||||
Philip Thornberg | 1996 | |||||||||
Wilma Heij-Lindholm | 1999 | |||||||||
Jens Christiansen | 2001 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:06.43 | 5:06.43 | ||||||||
9 | Poseidon Lag 1 | 92 | 16 | 5:07.99 | ||||||
Simklubben Poseidon | ||||||||||
Nicolas Noln | 2000 | |||||||||
Elin Moberg | 1999 | |||||||||
Gustav stlund | 1997 | |||||||||
Hanna Andersson | 1998 | |||||||||
Hugo Cedervall | 1997 | |||||||||
Lula Mccaughey | 1998 | |||||||||
Edvin Paul | 1998 | |||||||||
Felicity Fridh | 2001 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:07.99 | 5:07.99 | ||||||||
10 | Nanjing | 0 | 14 | 5:09.25 | ||||||
Nanjing Sport School | ||||||||||
Ao Yang | 1996 | |||||||||
Yifan Zhang | 2001 | |||||||||
Weiheng Zhang | 1999 | |||||||||
Zixuan Wang | 2000 | |||||||||
Weikun L | 1997 | |||||||||
Yu Han | 1994 | |||||||||
Zihao Chen | 1997 | |||||||||
Jiaxin Li | 2000 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:09.25 | 5:09.25 | ||||||||
11 | SK Hajen Lag 2 | 1971 | 12 | 5:30.27 | ||||||
Simklubben Hajen | ||||||||||
Lovisa Christerson | 2002 | |||||||||
Hugo Rogmark | 1999 | |||||||||
Vilma Larsson | 1997 | |||||||||
Johan Jnsson | 1995 | |||||||||
Isabella Kharraziha | 1995 | |||||||||
Martin Rogmark | 1996 | |||||||||
Caroline Bghammar | 1998 | |||||||||
Andreas Aminoff | 2000 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:30.27 | 5:30.27 | ||||||||
12 | Poseidon Lag 2 | 160 | 10 | 5:41.74 | ||||||
Simklubben Poseidon | ||||||||||
Victor Bergstrand | 2000 | |||||||||
Annamaria Bontidean | 2000 | |||||||||
Simon Pettersson | 1998 | |||||||||
Dspina Karida | 1999 | |||||||||
Philip Hermansson-Barak | 1997 | |||||||||
Hilda Hegardt | 1999 | |||||||||
Sigge Ivarsson | 1999 | |||||||||
Hanna Bergman | 2001 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | 5:41.74 | 5:41.74 | ||||||||
- | SK Sydsim Mix Lag 1 | 0 | DSQ | |||||||
Simklubben Sydsim | ||||||||||
Thea Lindstrm | 2000 | |||||||||
Generated by WinGrodan 1.19.05 | Print Date | 02 September 2012 |
Licensed to: Simklubben Poseidon | Print Time | 21:59 |