Results for Concordia Forsikring Cup 2012 (Thisted Cup)
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Concordia Forsikring Cup 2012 | Udskriftsdato | 28 september 2012 | |||
Stævne by | Thisted | Udskriftstidspunkt | 18:39 | |||
Arrangør | Thisted Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 september 2012 |
Løb 2, 100m Medley Damer, Finaler 18 - 80 år |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Katrine Holm Sørensen | 1992 | 788 | 28.90 | 1:02.50 | Stævnerekord | ||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
2 | Ida Lindborg | 1994 | 699 | 29.19 | 1:05.06 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
3 | Isabella Kjeldsen | 1993 | 669 | 30.04 | 1:06.02 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
4 | Linnéa Olsson | 1994 | 650 | 29.66 | 1:06.64 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Mathilde Pugholm Hvid | 1990 | 639 | 30.42 | 1:07.04 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
6 | Frida Börnfors | 1994 | 630 | 31.24 | 1:07.37 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
7 | Louise B. Dalgaard | 1990 | 626 | 32.17 | 1:07.49 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
8 | Emma Jansson | 1994 | 612 | 31.90 | 1:08.02 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
9 | Nelly Hansson | 1993 | 561 | 30.93 | 1:10.00 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
10 | Sarah Harder Bruun | 1993 | 557 | 32.52 | 1:10.18 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
11 | Cecilie M. Pedersen | 1993 | 547 | 33.32 | 1:10.60 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
12 | Elinor Andersson | 1994 | 546 | 32.59 | 1:10.65 | |||||
Sjöbo Simsällskap | ||||||||||
13 | Kristina K Hedegaard | 1995 | 544 | 31.98 | 1:10.72 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
14 | Marie Voigt Lauridsen | 1995 | 533 | 32.01 | 1:11.21 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
15 | Cecilie Jensen | 1994 | 532 | 32.63 | 1:11.26 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
16 | Kristin Espolin Johnson | 1993 | 510 | 32.89 | 1:12.26 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
17 | Camilla Svane | 1995 | 485 | 33.46 | 1:13.51 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
18 | Isabella K. Sørensen | 1994 | 472 | 33.68 | 1:14.16 | |||||
Hobro Svømmeklub | ||||||||||
19 | Louise Østergaard Vinther | 1994 | 465 | 34.14 | 1:14.52 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
20 | Marte Fjellet | 1995 | 449 | 33.73 | 1:15.38 | |||||
Poseidon | ||||||||||
21 | Fredrikke Holmestrand | 1994 | 448 | 34.54 | 1:15.47 | |||||
Ullensakersvømmerne | ||||||||||
22 | Helle Kjær | 1994 | 434 | 35.89 | 1:16.28 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
23 | Therese Svensson | 1991 | 427 | 34.20 | 1:16.65 | |||||
Sjöbo Simsällskap | ||||||||||
24 | Iben Nielsen | 1994 | 425 | 37.22 | 1:16.79 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
25 | Pernille Krog Poulsen | 1995 | 400 | 35.24 | 1:18.38 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
26 | Silje Ingedotter Øyen | 1995 | 397 | 37.12 | 1:18.57 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
27 | Tasha Mac Brayd | 1993 | 367 | 37.68 | 1:20.67 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
- | Kalinka T. Mogensen | 1995 | DNS | |||||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
- | Lene Michelle Jacobsen | 1993 | DNS | |||||||
Kristiansand Svømmeallianse | ||||||||||
- | Elise Fjeldstad | 1995 | DSQ | 1 hånd i vending v75 | ||||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Damer, Finaler 16 - 17 år |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Sidse Kehlet | 1996 | 686 | 31.41 | 1:05.48 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
2 | Julie Levisen | 1997 | 680 | 30.74 | 1:05.65 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
3 | Pernille Rasmussen | 1996 | 663 | 29.29 | 1:06.21 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
4 | Line H. Vestergaard | 1996 | 631 | 31.95 | 1:07.32 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
5 | Amalie Thorstensen | 1996 | 622 | 31.58 | 1:07.63 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
6 | Maria Bjørnbak Bostrup | 1997 | 603 | 31.28 | 1:08.35 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
7 | Sara-Louise Pedersen | 1996 | 581 | 32.29 | 1:09.18 | |||||
Poseidon | ||||||||||
8 | Katja Lund Cliff | 1996 | 580 | 32.65 | 1:09.22 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
9 | Mille Kjær Hindhede | 1997 | 579 | 31.79 | 1:09.27 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
10 | Andrea Gustafsson | 1996 | 578 | 31.28 | 1:09.32 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
11 | Erica Sjöholm | 1997 | 564 | 31.40 | 1:09.87 | |||||
Sjöbo Simsällskap | ||||||||||
12 | Maria Søe Beith | 1996 | 562 | 33.59 | 1:09.97 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
13 | Johanne Kølbæk | 1996 | 548 | 34.71 | 1:10.58 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
14 | Marte Stamland | 1996 | 547 | 31.46 | 1:10.62 | |||||
Poseidon | ||||||||||
15 | Laura K. Westergaard | 1997 | 545 | 33.30 | 1:10.70 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
16 | Emma D. Rasmussen | 1996 | 543 | 34.12 | 1:10.76 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
17 | Emma Sørensen | 1997 | 536 | 34.29 | 1:11.06 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
18 | Felicia Sandström | 1997 | 536 | 33.77 | 1:11.10 | |||||
Sjöbo Simsällskap | ||||||||||
19 | Ida Vardinhus-Nielsen | 1996 | 521 | 33.05 | 1:11.75 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
20 | Camilla Madsen | 1997 | 494 | 35.06 | 1:13.02 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
21 | Lise L. Nielsen | 1996 | 491 | 34.30 | 1:13.18 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
22 | Laura Cebula | 1997 | 484 | 34.12 | 1:13.54 | |||||
Vildbjerg Svømmeklub | ||||||||||
23 | Julie D. Hald | 1996 | 466 | 36.59 | 1:14.46 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
24 | Rebekka R. Andersen | 1996 | 465 | 34.02 | 1:14.53 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
25 | Ditte V. Hansen | 1997 | 461 | 34.32 | 1:14.73 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
26 | Katrine M. Johannsen | 1996 | 456 | 34.94 | 1:14.99 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
27 | Rikke Glinvad | 1997 | 455 | 33.75 | 1:15.05 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
28 | Augusta Andersson | 1997 | 449 | 34.83 | 1:15.41 | |||||
Sjöbo Simsällskap | ||||||||||
29 | Anne-Kirstine Knudsen | 1997 | 445 | 34.46 | 1:15.62 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
30 | Ine Haga Famestad | 1997 | 438 | 34.64 | 1:16.04 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
31 | Maren Sofie Aske | 1997 | 432 | 35.47 | 1:16.38 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
32 | Ida Christiansen Jordan | 1997 | 413 | 35.06 | 1:17.56 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
33 | Anne Ølund | 1996 | 412 | 35.99 | 1:17.59 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
34 | Christina Løth Andersen | 1997 | 387 | 36.78 | 1:19.24 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
35 | Ida Køhl Berg | 1997 | 382 | 37.25 | 1:19.56 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
36 | Line Hatting | 1996 | 355 | 38.39 | 1:21.57 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
37 | Linette Nanna Rasmusssen | 1997 | 354 | 39.03 | 1:21.60 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
38 | Cecilie Rishøj Andersen | 1997 | 349 | 38.79 | 1:22.03 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
39 | Anne Stine Andreasen | 1997 | 343 | 39.47 | 1:22.46 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
40 | Silje Skogli | 1997 | 340 | 39.76 | 1:22.72 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
41 | Julie Rishøj Andersen | 1997 | 333 | 38.70 | 1:23.31 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
42 | Christine Dissing | 1997 | 328 | 40.23 | 1:23.76 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | ||||||||||
43 | Anne Jakobsen | 1997 | 324 | 37.81 | 1:24.11 | |||||
Idrætsforening Jarl, Arden | ||||||||||
44 | Line Meldgaard | 1997 | 320 | 39.47 | 1:24.46 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
45 | Karoline Holmestrand | 1997 | 316 | 39.39 | 1:24.81 | |||||
Ullensakersvømmerne | ||||||||||
46 | Tea Olsen Lierstuen | 1997 | 306 | 39.66 | 1:25.73 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
47 | Naja Skaarup Jensen | 1996 | 289 | 39.50 | 1:27.29 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | ||||||||||
48 | Alma Aaste Løvstuen Moen | 1997 | 268 | 41.85 | 1:29.56 | |||||
Kristiansand Svømmeallianse | ||||||||||
49 | Lise Rasmussen | 1997 | 256 | 42.35 | 1:30.97 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
50 | Cecilie Kjærsgaard | 1997 | 244 | 42.04 | 1:32.41 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
51 | Emilie Morberg Andersen | 1997 | 242 | 43.21 | 1:32.67 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
52 | Sarah Nørhave | 1997 | 210 | 46.92 | 1:37.19 | |||||
Svømmeklubben Nord | ||||||||||
- | Hannah Skog | 1997 | DNS | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
- | Sofie Ridderholm | 1997 | DNS | |||||||
Svømmeklubben Nord | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Damer, Finaler 15 år |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Ingrid Svan Kjær | 1998 | 628 | 31.80 | 1:07.42 | |||||
Poseidon | ||||||||||
2 | Helle Dohn | 1998 | 552 | 31.99 | 1:10.39 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
3 | Lea Moesgaard | 1998 | 526 | 33.83 | 1:11.52 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
4 | Rebecca Grindland Ege | 1998 | 520 | 32.89 | 1:11.80 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
5 | Tuva Tronstad | 1998 | 492 | 32.96 | 1:13.16 | |||||
Risør Varden | ||||||||||
6 | Jackie Gade | 1998 | 488 | 33.93 | 1:13.35 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
7 | Line Niss Bjerregaard | 1998 | 475 | 32.66 | 1:14.01 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
8 | Maja Sandholm Pedersen | 1998 | 451 | 35.83 | 1:15.32 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
9 | Mathilda Edlund | 1998 | 429 | 35.75 | 1:16.56 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
10 | Hanna Liljegren | 1998 | 427 | 35.26 | 1:16.67 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
11 | Emine Bjarup Thøgersen | 1998 | 418 | 36.66 | 1:17.21 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
12 | Emelie Rosen | 1998 | 376 | 35.57 | 1:20.01 | |||||
Sjöbo Simsällskap | ||||||||||
13 | Embla Benham | 1998 | 370 | 37.12 | 1:20.42 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
14 | Martha Moeslund | 1998 | 362 | 37.70 | 1:20.98 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
15 | Anna Baagøe Frandsen | 1998 | 321 | 40.91 | 1:24.30 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | ||||||||||
16 | Heidi Larsen | 1998 | 307 | 38.12 | 1:25.55 | |||||
Kristiansand Svømmeallianse | ||||||||||
17 | Laura Ragnarsdottir | 1998 | 279 | 40.99 | 1:28.33 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
18 | Thea Olsen | 1998 | 274 | 41.84 | 1:28.95 | |||||
Ullensakersvømmerne | ||||||||||
- | Iselin Stenberg | 1998 | DNS | |||||||
Grimstad Svømmeklubb | ||||||||||
- | Emilija Jonciauskaite | 1998 | DSQ | Afslut ryg på maven | ||||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Damer, Finaler 14 år |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Stine Marie Karlberg | 1999 | 475 | 34.69 | 1:14.02 | |||||
Poseidon | ||||||||||
2 | Stinne Sørensen | 1999 | 452 | 33.94 | 1:15.22 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
3 | Johanne Skovgaard Terp | 1999 | 445 | 35.18 | 1:15.64 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
4 | Sofie Rasmussen | 1999 | 444 | 33.60 | 1:15.66 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
5 | Celia Erikstad | 1999 | 437 | 34.18 | 1:16.10 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
6 | Lisa Schøn | 1999 | 430 | 36.27 | 1:16.52 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
7 | Sofie W. Bunten | 1999 | 425 | 36.12 | 1:16.79 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
8 | Caroline Hauritz Jensen | 1999 | 411 | 36.14 | 1:17.66 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
9 | Karoline Lehmann | 1999 | 370 | 38.80 | 1:20.44 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
10 | Anna Olesen | 1999 | 366 | 38.68 | 1:20.75 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
11 | Lisa Terp | 1999 | 359 | 36.31 | 1:21.26 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
12 | Millie Haga Famestad | 1999 | 346 | 38.70 | 1:22.24 | |||||
Elverum Svømming | ||||||||||
13 | Anette Poulsen | 1999 | 338 | 38.69 | 1:22.86 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
14 | Caroline Christensen | 1999 | 332 | 38.97 | 1:23.41 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
15 | Thea Skjæveland | 1999 | 329 | 39.17 | 1:23.65 | |||||
Ullensakersvømmerne | ||||||||||
16 | Clara Holst | 1999 | 325 | 40.01 | 1:23.97 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | ||||||||||
17 | Ingrid Elise Volden | 1999 | 316 | 39.58 | 1:24.73 | |||||
Kristiansand Svømmeallianse | ||||||||||
18 | Lina Mathilde Leek | 1999 | 286 | 40.80 | 1:27.67 | |||||
Kristiansand Svømmeallianse | ||||||||||
19 | Gitta Nielsen | 1999 | 251 | 44.60 | 1:31.56 | |||||
Idrætsforening Jarl, Arden | ||||||||||
20 | Johanne Kappel | 1999 | 183 | 49.08 | 1:41.65 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
- | Helene G. Nedergaard | 1999 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Odder IGF | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Damer, Finaler 13 år |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Klaudia W. Mogensen | 2000 | 523 | 33.96 | 1:11.66 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
2 | Sandra Lendt | 2000 | 503 | 33.97 | 1:12.58 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
3 | Smilla Lyhne | 2000 | 391 | 36.78 | 1:18.97 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
4 | Matilde Snitgaard | 2000 | 364 | 37.51 | 1:20.86 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
5 | Nicola Parfitt | 2000 | 355 | 37.97 | 1:21.51 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
6 | Louise Sørensen | 2000 | 341 | 38.52 | 1:22.67 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
7 | Cecilie Dalgas | 2000 | 327 | 38.08 | 1:23.83 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
8 | Freya Bloch Johnson | 2000 | 315 | 38.35 | 1:24.82 | |||||
Hobro Svømmeklub | ||||||||||
9 | Anne Sofie Sølvkjær | 2000 | 311 | 41.71 | 1:25.26 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
10 | Anna Mathiesen | 2000 | 293 | 40.77 | 1:26.93 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
11 | Marie Brandt Pedersen | 2000 | 280 | 41.63 | 1:28.23 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
12 | Rebecca Pallesen | 2000 | 280 | 42.17 | 1:28.24 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
13 | Emilia Frederiksen | 2000 | 257 | 43.43 | 1:30.82 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
14 | Emilia Nielsen | 2000 | 192 | 47.60 | 1:40.04 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
15 | Andrea Zanchetta | 2000 | 177 | 48.68 | 1:42.87 | |||||
Aabybro Idrætsforening | ||||||||||
16 | Josephine Strøm Hansen | 2000 | 135 | 49.46 | 1:52.48 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
- | Anne Rasmussen Sand | 2000 | DSQ | Ej forts. bev. 50m | ||||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | ||||||||||
- | Camilla D. Hansen | 2000 | DSQ | Afslut ryg på maven | ||||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
Løb 2, 100m Medley Damer, Finaler 12 år og yngre |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Maria Cleman Hatting | 2001 | 291 | 39.62 | 1:27.14 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
2 | Alice Holmdahl | 2002 | 255 | 42.11 | 1:31.09 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
3 | Isabelle Sering | 2002 | 250 | 43.70 | 1:31.67 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
4 | Nora M. Tolfsen | 2001 | 223 | 45.92 | 1:35.21 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
5 | Elin Lislevand Pavljuk | 2001 | 216 | 44.36 | 1:36.20 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
5 | Julia Frederiksen | 2001 | 216 | 46.36 | 1:36.20 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
7 | Hannah Olsson-Lindhé | 2003 | 207 | 45.86 | 1:37.55 | |||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
8 | Karoline B. Mathiesen | 2001 | 191 | 49.12 | 1:40.25 | |||||
Hobro Svømmeklub | ||||||||||
9 | Kathrine Lislevand Pavljuk | 2001 | 148 | 52.08 | 1:49.21 | |||||
Vågsbygd SLK | ||||||||||
10 | Sofie Amalie Bøss | 2001 | 140 | 49.22 | 1:51.20 | |||||
Idrætsforening Jarl, Arden | ||||||||||
11 | Elisabeth Sølvkjær | 2002 | 116 | 1:00.26 | 1:58.29 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
- | Aida Lottrup | 2001 | DNS | |||||||
Föreningen Trelleborg Kappsim | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 28 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:39 |