Tulokset Martti Ollgren-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Martti Ollgren - Uinnit | Tulostuspäivämäärä | 29 syyskuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 13:11 | |||
Järjestäjä | TaTU | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 29 syyskuu 2012 |
Laji 8, 100m PU T-14,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Alma Lumio | 1999 | 508 | 31.70 | 1:10.28 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
2 | Jasmin Ruohonen | 1998 | 470 | 33.00 | 1:12.08 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
3 | Eveliina Pihkamäki | 1998 | 465 | 34.71 | 1:12.37 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
4 | Emmi Mustakoski | 1999 | 449 | 34.36 | 1:13.20 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
5 | Emma Männikkö | 1998 | 432 | 33.72 | 1:14.18 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
6 | Noora Poutanen | 1999 | 409 | 35.15 | 1:15.54 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
7 | Mona Kunnas | 1998 | 405 | 35.33 | 1:15.80 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
8 | Ronja Järvinen | 1998 | 378 | 35.05 | 1:17.50 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
9 | Inka Aaltonen | 1999 | 365 | 37.43 | 1:18.43 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
10 | Annika Karinkanta | 2000 | 355 | 36.89 | 1:19.19 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
11 | Emma-Lotta Tynkkynen | 1999 | 349 | 37.37 | 1:19.62 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
12 | Hanna Rautiainen | 1999 | 347 | 36.38 | 1:19.81 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
13 | Henna Kainulainen | 1998 | 335 | 36.03 | 1:20.68 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
14 | Laura Mattila | 1998 | 330 | 36.57 | 1:21.11 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
15 | Vilma Koskinen | 1998 | 327 | 38.08 | 1:21.34 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
16 | Jenita Liimatta | 1998 | 316 | 36.28 | 1:22.32 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
17 | Mila Manner | 2001 | 303 | 38.51 | 1:23.49 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
18 | Petra Steen | 1999 | 294 | 38.79 | 1:24.34 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
19 | Henna Blomroos | 2000 | 290 | 37.00 | 1:24.67 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
20 | Noora Kukkonen | 1999 | 278 | 38.31 | 1:25.89 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
21 | Anniina Potkonen | 1998 | 276 | 39.16 | 1:26.06 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
22 | Vanessa Pönnighaus | 1999 | 269 | 37.96 | 1:26.86 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
23 | Kiia Korsu | 1999 | 236 | 42.17 | 1:30.72 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
24 | Emmi Masti | 1999 | 224 | 39.98 | 1:32.28 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
25 | Lotta Hamdi | 1999 | 193 | 41.96 | 1:37.03 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
26 | Tinka Markkinen | 2000 | 190 | 41.73 | 1:37.46 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
27 | Mai Multimäki | 2000 | 189 | 43.01 | 1:37.75 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
28 | Laura Haapanen | 1999 | 181 | 40.85 | 1:39.04 | |||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
29 | Siiri Järvinen | 2000 | 164 | 45.15 | 1:42.34 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
30 | Aino Peura | 1998 | 160 | 44.91 | 1:43.36 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
31 | Sanna Peltonen | 2002 | 129 | 48.14 | 1:50.87 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
32 | Terhi Soukka | 1998 | 121 | 46.85 | 1:53.44 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Saara Pumpanen | 1999 | DNS | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
- | Elviira Tanninen | 1999 | DNF | |||||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
- | Kastehelmi Sinisalo | 2001 | DSQ | |||||||
KOO-VEE | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus veden alla | ||||||||||
- | Noora Ylitolva | 1998 | DSQ | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus veden alla | ||||||||||
Laji 8, 100m PU T-14,N, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Noora Sartela | 1991 | 609 | 31.40 | 1:06.14 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Elisabet Hyppönen | 1996 | 556 | 31.49 | 1:08.17 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
3 | Senna Mäki | 1997 | 468 | 33.22 | 1:12.20 | |||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
4 | Kamilla Ryöti | 1996 | 467 | 33.15 | 1:12.25 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
5 | Katarina Mustonen | 1996 | 463 | 33.24 | 1:12.44 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
6 | Ida Palenius | 1996 | 432 | 32.58 | 1:14.18 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
7 | Jasmin Honkamäki | 1995 | 389 | 34.04 | 1:16.77 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
8 | Leona Pälvimäki | 1997 | 385 | 34.55 | 1:17.08 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
9 | Minja Mielonen | 1997 | 366 | 35.12 | 1:18.39 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
10 | Mari Kausiala | 1997 | 356 | 37.43 | 1:19.07 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
11 | Roosa Hyypiä | 1997 | 320 | 36.14 | 1:21.92 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
12 | Noora Rantanen | 1996 | 319 | 35.97 | 1:22.02 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
13 | Noora Saarinen | 1996 | 282 | 36.46 | 1:25.46 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
14 | Minna Porentola | 1996 | 272 | 35.93 | 1:26.51 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
15 | Katariina Linha | 1997 | 271 | 37.81 | 1:26.64 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
16 | Rosalinda Vainio | 1997 | 268 | 36.77 | 1:26.98 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
17 | Maiju Mäenpää | 1997 | 266 | 40.71 | 1:27.12 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
- | Emilia Lahtinen | 1996 | DNF | |||||||
KOO-VEE | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.15 | Tulostuspäivämäärä | 29 syyskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 13:11 |