Results for Forårsstævne i Albertslund
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Forårsstævne | Udskriftsdato | 09 marts 2013 | |||
Stævne by | Albertslund | Udskriftstidspunkt | 13:25 | |||
Arrangør | AIF | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 09 marts 2013 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Johanne Brown Marloth | 2003 | Værløse Svømmeklub | 53.71 | ||||||
2 | Thea F. Johansen | 2003 | Herlev Svømning | 57.60 | ||||||
3 | Inge-Marie Ørneborg | 2003 | Herlev Svømning | 58.22 | ||||||
4 | Helene Jensen | 2003 | Herlev Svømning | 59.76 | ||||||
5 | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:00.55 | ||||||
6 | Anja Xin Andersen | 2004 | Herlev Svømning | 1:02.67 | ||||||
7 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:13.17 | ||||||
8 | Nana Andersen | 2006 | Holbæk Svømme Klub | 1:14.24 | ||||||
9 | Laura Sonne | 2003 | Herlev Svømning | 1:16.05 | ||||||
10 | Mille Christoffersen | 2004 | Albertslund IF | 1:27.37 | ||||||
- | Ida Terkildsen | 2004 | Hillerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Ida-Marie Frydenlund | 2003 | Svømmeklubben Triton Ballerup | DNS | ||||||
- | Linea Wilms Johansen | 2003 | Albertslund IF | DNS | ||||||
- | Caroline Riis | 2003 | Albertslund IF | DSQ | 1 hånd i vend v 25m | |||||
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ida W. Hall | 2002 | Hillerød Svømmeklub | 49.43 | ||||||
2 | Sofie Hertzberg | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.34 | ||||||
3 | Emilia Akissi Nielsen | 2002 | Holbæk Svømme Klub | 53.17 | ||||||
4 | Freja H. Bremholm Hansen | 2002 | Albertslund IF | 53.77 | ||||||
5 | Emilie Ravn Larsen | 2002 | Albertslund IF | 57.95 | ||||||
6 | Sille Mundt | 2002 | Værløse Svømmeklub | 1:00.70 | ||||||
7 | Ida Marie Kromann | 2002 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:16.43 | ||||||
- | Laura L. Pontoppidan | 2002 | Svømmeklubben Triton Ballerup | DNS | ||||||
- | Julie Gerner Knudsen | 2002 | Albertslund IF | DSQ | crawlspark ved start | |||||
- | Sarah Robl Barry | 2002 | Svømmeklubben Triton Ballerup | DSQ | asynkrone ben | |||||
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ida-Marie Andersen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.57 | ||||||
2 | Alberte Andersen | 2001 | Holbæk Svømme Klub | 46.41 | ||||||
3 | Caroline Mathiesen | 2001 | Albertslund IF | 49.62 | ||||||
4 | Sara Mortensen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.04 | ||||||
5 | Lærke Winkleman | 2001 | Holbæk Svømme Klub | 57.54 | ||||||
- | Julie Jessen | 2001 | Albertslund IF | DSQ | tyvstart | |||||
- | Stine Jensen | 2001 | Herlev Svømning | DSQ | flere flyben v. star | |||||
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 13 år |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Clara Grønhøj Burchardt | 2000 | Korsør Sv & Livr. Klub | 46.98 | ||||||
2 | Ellen-Sofie Frydenlund | 2000 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 48.18 | ||||||
3 | Katrine Louise Olsson | 2000 | Herlev Svømning | 48.69 | ||||||
- | Celina Diament | 2000 | Korsør Sv & Livr. Klub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2013 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 13:25 |