Tulokset Cetus - Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 maaliskuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
12:05 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
09 maaliskuu 2013 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Otava |
1999 |
|
612 |
32.78 |
1:12.65 |
1:56.78 |
|
2:28.57 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anastasiia Gorbachova |
1998 |
|
528 |
33.32 |
1:13.43 |
1:59.29 |
|
2:36.03 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofiia Andreeva |
1998 |
|
514 |
35.91 |
1:19.14 |
2:00.71 |
|
2:37.47 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Svetlana Tsvetkova |
1998 |
|
513 |
33.75 |
1:16.00 |
2:02.13 |
|
2:37.60 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ksenia Doronina |
1998 |
|
511 |
33.78 |
1:16.39 |
2:00.18 |
|
2:37.74 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Adelia Spångberg |
1999 |
|
510 |
34.14 |
1:15.93 |
2:04.62 |
|
2:37.86 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sini Koivu |
1999 |
|
504 |
35.01 |
1:17.31 |
2:01.68 |
|
2:38.51 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ella Kurttila |
1998 |
|
483 |
32.79 |
1:14.26 |
2:04.92 |
|
2:40.77 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ylva Sjölund |
1998 |
|
451 |
36.25 |
1:20.21 |
2:09.68 |
|
2:44.53 |
|
|
Swim Club Raseborg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julia Korva |
1999 |
|
437 |
38.04 |
1:22.79 |
2:11.02 |
|
2:46.26 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Emma Suotula |
1998 |
|
436 |
35.45 |
1:18.64 |
2:09.35 |
|
2:46.32 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Milla Inkeroinen |
1998 |
|
436 |
34.65 |
1:17.46 |
2:08.19 |
|
2:46.41 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Lotta Raiski |
1998 |
|
434 |
37.02 |
1:23.51 |
2:07.88 |
|
2:46.62 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Rita Mäki-Puhtila |
1998 |
|
431 |
37.08 |
1:20.61 |
2:08.75 |
|
2:47.00 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jatta Jyrämä |
1999 |
|
414 |
35.97 |
1:21.09 |
2:10.19 |
|
2:49.29 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Aliisa Liukkonen |
1999 |
|
408 |
36.15 |
1:22.93 |
2:09.80 |
|
2:50.09 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Alissa Eloranta |
1999 |
|
405 |
39.39 |
1:23.11 |
2:12.68 |
|
2:50.54 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Annika Rautiainen |
1998 |
|
394 |
36.06 |
1:19.76 |
2:12.77 |
|
2:52.08 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Petra Steen |
1999 |
|
388 |
36.82 |
1:23.75 |
2:13.17 |
|
2:52.98 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Emilia Kokko |
1999 |
|
365 |
36.04 |
1:25.05 |
2:14.93 |
|
2:56.52 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Hanni Pratsch |
1999 |
|
364 |
39.52 |
1:26.70 |
2:19.04 |
|
2:56.68 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Kia Karike |
1999 |
|
355 |
40.06 |
1:27.10 |
2:18.61 |
|
2:58.15 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Vanessa Pönnighaus |
1999 |
|
353 |
36.87 |
1:22.33 |
2:16.45 |
|
2:58.58 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Jonna Eloranta |
1999 |
|
340 |
38.66 |
1:28.95 |
2:18.13 |
|
3:00.74 |
|
|
Swimming Team Riksu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Tilda Vainio |
1999 |
|
322 |
43.14 |
1:30.36 |
2:21.22 |
|
3:04.08 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Micaela Orellana |
1999 |
|
322 |
40.23 |
1:29.76 |
2:23.39 |
|
3:04.14 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Iiris Loukkola |
1999 |
|
308 |
41.76 |
1:29.66 |
2:26.44 |
|
3:06.78 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Sofia Lindfors |
1999 |
|
308 |
42.28 |
1:32.14 |
2:26.68 |
|
3:06.88 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Ella Vainikka |
1998 |
|
289 |
42.84 |
1:32.14 |
2:27.47 |
|
3:10.73 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Linda Mylly |
1999 |
|
287 |
44.04 |
1:34.34 |
2:28.88 |
|
3:11.28 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Nette Salonen |
1998 |
|
269 |
48.13 |
1:36.70 |
2:31.63 |
|
3:15.40 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Piia Kaivola |
1999 |
|
227 |
48.16 |
1:38.61 |
2:39.92 |
|
3:26.91 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasiia Matveeva |
1996 |
|
631 |
31.24 |
1:07.60 |
1:52.50 |
|
2:27.08 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lidia Borisova |
1997 |
|
583 |
32.15 |
1:10.76 |
1:55.95 |
|
2:30.98 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Heidi Karjalainen |
1991 |
|
550 |
29.80 |
1:11.86 |
1:59.57 |
|
2:33.98 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Maria Bibicheva |
1997 |
|
536 |
33.00 |
1:11.84 |
1:58.61 |
|
2:35.26 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oona Laukkanen |
1995 |
|
533 |
32.10 |
1:13.33 |
1:59.42 |
|
2:35.56 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nina Salminen |
1995 |
|
495 |
34.22 |
1:14.91 |
2:02.39 |
|
2:39.43 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jade Pönni |
1997 |
|
485 |
34.92 |
1:18.88 |
2:04.10 |
|
2:40.60 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nadezha Novozhilova |
1996 |
|
475 |
34.81 |
1:19.13 |
2:02.13 |
|
2:41.69 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Miia Hurskainen |
1992 |
|
471 |
33.33 |
1:15.94 |
2:03.49 |
|
2:42.14 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Johanna Vuorinen |
1996 |
|
470 |
32.64 |
1:15.14 |
2:06.09 |
|
2:42.30 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Selina Virkkunen |
1997 |
|
447 |
34.31 |
1:21.52 |
2:06.32 |
|
2:44.96 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Krista Heikkilä |
1995 |
|
420 |
36.83 |
1:20.85 |
2:10.82 |
|
2:48.45 |
|
|
Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Tessa Eronen |
1996 |
|
378 |
36.02 |
1:24.66 |
2:15.04 |
|
2:54.47 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Maria Vuin |
1997 |
|
367 |
37.09 |
1:21.84 |
2:16.50 |
|
2:56.24 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Satu Mäkinen |
1997 |
|
355 |
38.22 |
1:21.96 |
2:17.24 |
|
2:58.16 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Eevi Keronen |
1997 |
|
344 |
42.96 |
1:28.82 |
2:21.06 |
|
3:00.02 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Sirja Koutonen |
1997 |
|
264 |
43.33 |
1:35.78 |
2:32.24 |
|
3:16.75 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.20.05 |
Tulostuspäivämäärä |
09 maaliskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Cetus |
Tulostusaika |
12:05 |
|