Results for Ugp3
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 16 (Finaler) - Per ldersgrupp utan mellantider |
Tvling | UGP 3 | Utskriftsdatum | 02 juni 2013 | |||
Tvlingsort | Malm | Utskriftstid | 11:12 | |||
Arrangr | Malm Kappsimningsklubb | |||||
Bassng | 50m | |||||
Tvlingsdatum | 01 juni 2013 |
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 13 r och yngre |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | Tid | Status | |||||
1 | Hanna Rosvall | 2000 | ngelholms Simsllskap | 1:13.33 | ||||||
2 | Ida Rosenius | 2000 | Ronneby Simsllskap | 1:16.42 | ||||||
3 | Stina Lindberg | 2000 | Simklubben Ran | 1:17.25 | ||||||
4 | Julia Stenhrd | 2000 | Helsingborgs Simsllskap | 1:17.26 | ||||||
5 | Thea Lindstrm | 2000 | Simklubben Triton | 1:17.35 | ||||||
6 | Tove Lennartsson | 2000 | Malm Kappsimningsklubb | 1:20.72 | ||||||
7 | Amanda Dittlau | 2000 | Helsingborgs Simsllskap | 1:20.89 | ||||||
8 | Kajsa-Elsa Lindestam | 2000 | Simklubben Sydsim | 1:21.29 | ||||||
9 | Linn Rosenius | 2002 | Ronneby Simsllskap | 1:21.31 | ||||||
10 | Cornelia Forsgren | 2000 | Simklubben Triton | 1:23.08 | ||||||
11 | Hanna Lindahl | 2000 | Helsingborgs Simsllskap | 1:24.41 | ||||||
12 | Ebba Hallbck | 2000 | Helsingborgs Simsllskap | 1:25.04 | ||||||
13 | Lovisa Vesterlund Kocsis | 2002 | Simklubben Sydsim | 1:25.95 | ||||||
14 | Klara Johansson | 2001 | Simklubben Sydsim | 1:26.15 | ||||||
15 | Alice Hovenberg | 2000 | Simklubben Hajen | 1:27.36 | ||||||
16 | Vickie Berg | 2000 | Simklubben Ran | 1:28.98 | ||||||
17 | Josephine Mikkelsen | 2002 | Malm Kappsimningsklubb | 1:30.75 | ||||||
18 | Lovisa Christerson | 2002 | Simklubben Hajen | 1:31.20 | ||||||
19 | Isabella Revstedt | 2001 | Simklubben Ran | 1:32.60 | ||||||
20 | Josefin Dellhede | 2003 | Simsllskapet Iden | 1:33.09 | ||||||
21 | Josefine Franzn | 2000 | Simklubben Sydsim | 1:34.32 | ||||||
22 | Mollie Morfelt | 2003 | Malm Kappsimningsklubb | 1:34.57 | ||||||
23 | Wilma Ohlsson | 2000 | Simklubben Triton | 1:35.60 | ||||||
24 | Vilma Larson | 2001 | Simklubben Hajen | 1:37.23 | ||||||
25 | Ida Bjrkdahl | 2002 | Malm Kappsimningsklubb | 1:42.31 | ||||||
26 | Emely Nilsson | 2001 | Eslvs Simsllskap | 1:42.73 | ||||||
27 | Alice Kron Larsson | 2001 | Malm Kappsimningsklubb | 1:43.81 | ||||||
28 | Felicia Kennbck | 2001 | Malm Kappsimningsklubb | 1:48.55 | ||||||
- | Lina Sjholm | 2000 | Sjbo Simsllskap | DSQ | ||||||
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 14 r |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | Tid | Status | |||||
1 | Emma Persson | 1999 | Simklubben Ldde | 1:16.01 | ||||||
2 | Anna Grahovac | 1999 | Malm Kappsimningsklubb | 1:19.61 | ||||||
3 | Louise Dellhede | 1999 | Simsllskapet Iden | 1:22.27 | ||||||
4 | Annika Gren | 1999 | Helsingborgs Simsllskap | 1:23.49 | ||||||
5 | Tilda Vesterlund Kocsis | 1999 | Simklubben Sydsim | 1:27.01 | ||||||
6 | Philippa Revstedt | 1999 | Simklubben Ran | 1:27.04 | ||||||
7 | Annie Jensen | 1999 | ngelholms Simsllskap | 1:30.35 | ||||||
8 | Lovisa Sjgren | 1999 | Simklubben Ran | 1:32.43 | ||||||
9 | Nicole Olofsson | 1999 | Malm Kappsimningsklubb | 1:35.02 | ||||||
10 | Daniella Sthl | 1999 | Eslvs Simsllskap | 1:38.76 | ||||||
11 | Olivia Torres | 1999 | Malm Kappsimningsklubb | 1:40.26 | ||||||
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 15 r |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | Tid | Status | |||||
1 | Dinah Jnsson | 1998 | Ystads Simsllskap | 1:08.47 | ||||||
2 | Alba Fors | 1998 | Simklubben Triton | 1:11.96 | ||||||
3 | Moa Cronsj | 1998 | Simsllskapet Iden | 1:13.71 | ||||||
4 | Hanna Liljegren | 1998 | Malm Kappsimningsklubb | 1:14.00 | ||||||
5 | Hanna Holmqvist | 1998 | Helsingborgs Simsllskap | 1:19.00 | ||||||
6 | Amanda Strmberg | 1998 | Ystads Simsllskap | 1:20.32 | ||||||
7 | Nathalie Lindh | 1998 | Malm Kappsimningsklubb | 1:21.14 | ||||||
8 | Amanda Karlsson | 1998 | Simklubben Hajen | 1:22.18 | ||||||
9 | Noemi Strhagen | 1998 | Malm Kappsimningsklubb | 1:25.54 | ||||||
10 | Lovisa Forsgren | 1998 | Simklubben Triton | 1:26.53 | ||||||
11 | Alicia Wiberg | 1998 | S71 | 1:27.32 | ||||||
12 | Erica Birkeberg | 1998 | Malm Kappsimningsklubb | 1:32.18 | ||||||
13 | Fredrika Bursan | 1998 | Malm Kappsimningsklubb | 1:35.72 | ||||||
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 16 - 18 r |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | Tid | Status | |||||
1 | Cassandra Tran | 1997 | Malm Kappsimningsklubb | 1:09.14 | ||||||
2 | Andrea Gustafsson | 1996 | Malm Kappsimningsklubb | 1:10.61 | ||||||
3 | Linna Mnsson | 1996 | Simsllskapet Iden | 1:11.15 | ||||||
4 | Cecilia Boman | 1996 | Simsllskapet Iden | 1:11.72 | ||||||
5 | Ida Borg | 1997 | Simklubben Triton | 1:11.85 | ||||||
6 | Jenny Thalin | 1997 | Malm Kappsimningsklubb | 1:12.40 | ||||||
7 | Hannah Skog | 1997 | Malm Kappsimningsklubb | 1:12.46 | ||||||
8 | Marie Topphem | 1995 | Ystads Simsllskap | 1:14.72 | ||||||
9 | Julia Falk-Saunders | 1996 | Simklubben Triton | 1:14.74 | ||||||
10 | Amanda Hrberg-Zdanowski | 1996 | Simsllskapet Iden | 1:15.35 | ||||||
11 | Felicia Hantorp | 1995 | Malm Kappsimningsklubb | 1:19.76 | ||||||
12 | Ella Nygren | 1996 | Simsllskapet Iden | 1:20.31 | ||||||
13 | Hanna Hinderup | 1996 | Simklubben Ran | 1:25.36 | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 02 juni 2013 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 11:12 |