2020-01-24   13:37:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jyväskylän syysuinnit II

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Muksumeet la-aamu

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Syysuinnit II    Tulostuspäivämäärä  21 syyskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  15:27   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  21 syyskuu 2013         
 
 
Laji 21, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joona Lehtonen  2001    298  32.15        1:07.25   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Jiri Järvinen  2001    205  37.41        1:16.20   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Niklas Laine  2002    176  38.67        1:20.08   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Pieti Raunio  2002    154  39.97        1:23.74   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Julius Auvinen  2001    147  40.76        1:25.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Maxim Kolomainen  2001    137  42.59        1:27.05   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jami Ihalainen  2003    133  41.61        1:27.95   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Nooa Lehtoniemi  2003    133  42.77        1:28.01   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Atte Karhila  2001    132  41.86        1:28.19   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Eemil Sipola  2003    119  44.28        1:31.36   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
11  Eero Leino  2004    116  43.65        1:32.06   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
12  Kalle Haavisto  2003    107  44.86        1:34.44   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
 
Laji 21, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Patrik Jantunen  1999    440  28.62        59.08   
  Uinti Tampere                   
                     
Jaakko Liedevaara  1999    381  30.07        1:01.99   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Antti Hakkarainen  2000    379  30.03        1:02.06   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Antti Myllynen  1999    375  29.57        1:02.29   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Joona Korhonen  2000    361  29.90        1:03.11   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Werner Heräjärvi  1999    342  31.05        1:04.21   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
Aleksanteri Semach  1999    328  31.71        1:05.15   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Martti Tervanen  2000    316  31.49        1:05.92   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Lauri Jämsén  2000    303  31.95        1:06.90   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
10  Oskari Neuvonen  2000    292  32.65        1:07.68   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
11  Sampsa Oksanen  1999    277  32.99        1:08.89   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
12  Oskari Valkonen  1999    260  33.35        1:10.37   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  William Stender  1999    241  33.80        1:12.17   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
14  Kalle Hepojoki  2000    211  36.71        1:15.42   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
15  Vilho Laukkarinen  2000    208  35.43        1:15.77   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
16  Markus Hagström  2000    181  38.64        1:19.44   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
17  Eetu Silvennoinen  1999    151  40.58        1:24.37   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 21, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ari-Pekka Liukkonen  1989    795  22.89        48.51   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Janne Markkanen  1994    640  24.98        52.14   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Janne Kekkonen  1989    563  25.88        54.42   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Konsta Naumanen  1996    543  26.54        55.06   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Roni Lahtinen  1997    467  27.59        57.92   
  Uinti Tampere                   
                     
Danila Dobrzhanskiy  1998    466  28.05        57.93   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Pietu Kinnunen  1996    443  28.04        58.95   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Oskari Mäkinen  1997    439  27.99        59.12   
  Uinti Tampere                   
                     
Joona Ingelin  1998    416  28.46        1:00.20   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Otso Oksanen  1997    407  29.68        1:00.60   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
11  Jan-Henrik Haapiainen  1998    401  28.80        1:00.90   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
12  Pyry Kurkinen  1998    397  29.14        1:01.10   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  Heikki Tervanen  1998    396  29.24        1:01.16   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
14  Jalmari Multanen  1997    352  29.73        1:03.59   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
15  Janne Partanen  1997    348  30.46        1:03.86   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
16  Nikolas Rissanen  1998    343  29.83        1:04.19   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
17  Toni Mikkonen  1998    249  33.37        1:11.38   
  Savonlinnan Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.02  Tulostuspäivämäärä  21 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  15:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner