2019-11-21   05:25:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jyväskylän syysuinnit II

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Muksumeet la-aamu

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Syysuinnit II    Tulostuspäivämäärä  21 syyskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  12:24   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  21 syyskuu 2013         
 
 
Laji 8, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Annika Karinkanta  2000    454  33.44  1:10.25  1:47.62    2:24.64   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Elina Karinkanta  2000    433  33.73  1:11.38  1:50.02    2:26.89   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Minea Bogdanoff  2001    423  34.23  1:12.76  1:51.06    2:28.03   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Niina Roiko-Jokela  2001    384  34.29  1:12.61  1:52.28    2:32.89   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Viivi Puolakka  2002    279  36.55  1:19.67  2:05.93    2:50.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Eeva Paapio  2001    202  42.08  1:29.79  2:20.28    3:09.23   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 8, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nenne Tommiska  1993    653  29.35  1:01.17  1:34.45    2:08.11   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Noora Sartela  1991    613  29.97  1:02.66  1:36.85    2:10.80   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Inka-Liisa Puttonen  1995    594  30.15  1:03.82  1:38.41    2:12.21   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Hanna Hammar  1998    554  30.81  1:05.35  1:40.24    2:15.30   
  Uinti Tampere                   
                     
Nea Norismaa  1995    549  30.56  1:04.92  1:40.92    2:15.75   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Emma Männikkö  1998    547  30.49  1:04.83  1:40.18    2:15.88   
  Uinti Tampere                   
                     
Suvi Huhtanen  1999    536  31.06  1:06.42  1:42.47    2:16.83   
  Uinti Tampere                   
                     
Ida Hulkko  1998    512  31.13  1:06.33  1:43.29    2:18.94   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Iida Sihvonen  1998    510  30.85  1:06.85  1:44.07    2:19.11   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
10  Suvi Karppinen  1998    509  31.74  1:07.83  1:44.65    2:19.15   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
11  Reetta Hirvonen  1998    506  31.75  1:07.00  1:43.40    2:19.47   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
12  Erika Lahtinen  1998    503  31.93  1:06.88  1:43.18    2:19.75   
  Uinti Tampere                   
                     
13  Iida-Maria Rantanen  1998    493  31.45  1:06.50  1:43.70    2:20.66   
  Uinti Tampere                   
                     
14  Heini Hammar  1999    492  32.13  1:08.12  1:45.24    2:20.82   
  Uinti Tampere                   
                     
15  Susanna Ellonen  1999    485  31.48  1:07.90  1:46.08    2:21.42   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
16  Mikaela Mitjonen  1997    482  32.83  1:09.02  1:46.15    2:21.73   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
17  Reetta Schroderus  1997    481  32.65  1:08.68  1:45.69    2:21.86   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
18  Ella Varis  1998    474  31.87  1:08.07  1:45.45    2:22.54   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
19  Veera Siltanen  1999    450  32.90  1:09.67  1:48.10    2:25.02   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
20  Lumikki Lehtilä  1998    448  33.65  1:10.47  1:48.37    2:25.20   
  Uinti Tampere                   
                     
21  Hanna Rautiainen  1999    445  31.96  1:08.25  1:47.13    2:25.54   
  Uinti Tampere                   
                     
22  Roosa Hyypiä  1997    442  33.58  1:10.53  1:48.73    2:25.84   
  Uinti Tampere                   
                     
23  Ninni Luoma  1998    437  31.90  1:07.90  1:46.72    2:26.41   
  Uinti Tampere                   
                     
24  Nelli Uusitalo  1999    430  33.05  1:09.88  1:48.49    2:27.28   
  Jämsänkosken Jyry                   
                     
25  Terhi Ikonen  1988    362  36.10  1:15.19  1:55.45    2:35.88   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
26  Saana Isola  1999    344  34.82  1:15.98  1:57.90    2:38.58   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.02  Tulostuspäivämäärä  21 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  12:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner